912 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2019.10.04 11:00, Aktualizacja: 2019.10.06 19:57
Zbliża się kolejny piłkarski weekend. Tuż przed przerwą na mecze reprezentacji do gry przystąpią kluby ekstraklasowe, ale i zespoły z niższych lig nie mają w planach odpoczynku. Dokładny terminarz zbliżających się spotkań wygląda następująco.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 11. kolejka

Piątek (4.10)

Wisła Płock - Arka Gdynia 4:1 (2:0)
Bramki: Ricardinho 29, Damian Michalski 35, Piotr Tomasik 59, Mikołaj Kwietniewski 90 - Michał Nalepa 74

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0)
Bramki: Robert Pich 57 - Juan Camara 69

Sobota (5.10)

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1:2 (1:2)
Bramki: Srdan Spiridonović 2 - Jakub Bartkowski 8sam., Kamil Kościelny 14

Lech Poznań - Wisła Kraków 4:0 (1:0)
Bramki: Darko Jevtić 40, Christian Gytkjaer 73, Kamil Jóźwiak 77, Filip Marchwiński 84

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1:2 (0:1)
Bramki: Artur Sobiech 67 - Błażej Augustyn 9sam., Damjan Bohar 63

Niedziela (6.10)

ŁKS Łódź - Korona Kielce 4:1 (2:1)
Bramki: Rafał Kujawa 27, 29, 66, Jan Grzesik 59 - Adnan Kovacević 43k

Cracovia - Górnik Zabrze 1:1 (1:1)
Bramki: Ołeksij Dytiatjew 35 - Szymon Matuszek 13

Piast Gliwice - Legia Warszawa 2:0 (0:0)
Bramki: Piotr Parzyszek 57, Jorge Felix 68

Tabela po 11 kolejkach

1. Pogoń Szczecin 11 21 6 3 2 14:9
2. Cracovia 11 20 6 2 3 17:11
3. Lechia Gdańsk 11 19 5 4 2 14:10

4. Wisła Płock 11 19 6 1 4 15:18
5. Lech Poznań 11 18 5 3 3 21:13
6. Śląsk Wrocław 11 18 4 6 1 15:11
7. Piast Gliwice 11 18 5 3 3 12:8
8. Jagiellonia Białystok 11 17 4 5 2 18:12
9. Legia Warszawa 11 17 5 2 4 13:12
10. Zagłębie Lubin 11 15 4 3 4 21:18
11. Górnik Zabrze 11 13 3 4 4 10:11
12. Raków Częstochowa 11 12 4 0 7 13:17
13. Wisła Kraków 11 11 3 2 6 13:15
14. Arka Gdynia 11 9 2 3 6 8:18
15. Korona Kielce 11 8 2 2 7 6:17
16. ŁKS Łódź 11 7 2 1 8 12:22



Fortuna I Liga - 12. kolejka

Piątek (4.10)

Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
Bramka: Paweł Zieliński 16

Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (1:1)
Bramki: Andreja Prokić 18, Krystian Getinger 71, Adrian Paluchowski 90 - Farid Ali 32

Sobota (5.10)

Wigry Suwałki - Radomiak Radom 1:4 (0:2)
Bramki: Robert Bartczak 60 - Leandro 34, 45k, Meik Karwot 72, Patryk Mikita 90

Chrobry Głogów - Warta Poznań 0:0 (0:0)

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 3:1 (1:0)
Bramki: Stanisław Biłeńkyj 17, Fabian Piasecki 82k, Szymon Pawłowski 90 - Kamil Ogorzały 90

Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 1:2 (0:2)
Bramki: Mateusz Kuzimski 49 - Szymon Skrzypczak 3k, Miłosz Trojak 34

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów 4:0 (0:0)
Bramki: Marko Roginić 54, 55, Karol Danielak 63, Mateusz Sopoćko 81

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy 4:3 (2:3)
Bramki: Florin Purece 9, Jacek Kiełb 34, 65, Vladislavs Gutkovskis 84 - Szymon Lewicki 2, Wojciech Szumilas 12, Kacper Piątek 41

Niedziela (6.10)

Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)
Bramka: Ariel Wawszczyk 4

Tabela po 12 kolejkach

1. Radomiak Radom 12 26 8 2 2 20:12
2. Warta Poznań 12 24 7 3 2 18:10

3. Stal Mielec 12 22 7 1 4 15:13
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 21 6 3 3 20:12
5. Olimpia Grudziądz 12 20 6 2 4 21:17
6. Miedź Legnica 12 20 6 2 4 15:11

7. Stomil Olsztyn 12 20 6 2 4 11:11
8. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 12 17 5 2 5 17:12
9. GKS 1962 Jastrzębie 12 17 4 5 3 17:16
10. GKS Tychy 12 17 5 2 5 25:20
11. Zagłębie Sosnowiec 12 15 4 3 5 16:16
12. Sandecja Nowy Sącz 12 14 4 2 6 13:18
13. Chojniczanka Chojnice 12 14 4 2 6 17:19
14. Puszcza Niepołomice 12 14 4 2 6 8:13
15. GKS Bełchatów 12 14 4 2 6 14:15
16. Wigry Suwałki 12 12 3 3 6 12:19
17. Chrobry Głogów 12 8 2 2 8 9:23
18. Odra Opole 12 7 1 4 7 7:18



II liga - 12. kolejka

Sobota (5.10)

Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0:1 (0:1)
Bramka: Michał Miller 45

Garbarnia Kraków - Resovia 0:2 (0:0)
Bramki: Szymon Feret 73, Daniel Świderski 90

Skra Częstochowa - Bytovia Bytów 3:2 (1:1)
Bramki: Dawid Wolny 8, Piotr Nocoń 83, Krzysztof Napora 87 - Kacper Kawula 32, Piotr Giel 87

Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo 1:2 (1:2)
Bramki: Piotr Głowacki 7 - Szymon Nowicki 20, Maksymilian Hebel 45

Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 0:0 (0:0)

Górnik Polkowice - GKS Katowice 0:1 (0:0)
Bramka: Szymon Kiebzak 80

Niedziela (6.10)

Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola 2:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Dejewski 60, Ołeksandr Jacenko 62 - Robert Dadok 33k, 78

Elana Toruń - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
Bramka: Marcin Robak 26k

Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1:0 (0:0)
Bramka: Jakub Zagórski 84

Tabela po 12 kolejkach

1. Górnik Łęczna 12 24 7 3 2 16:11
2. Widzew Łódź 12 24 7 3 2 18:10

3. Resovia 12 24 7 3 2 21:7
4. GKS Katowice 12 23 7 2 3 20:11
5. Olimpia Elbląg 12 21 6 3 3 19:10
6. Stal Rzeszów 12 21 6 3 3 20:16

7. Bytovia Bytów 12 18 5 3 4 20:18
8. Błękitni Stargard 12 18 6 0 6 15:17
9. Znicz Pruszków 12 18 5 3 4 20:18
10. Garbarnia Kraków 12 16 4 4 4 12:13
11. Pogoń Siedlce 12 15 4 3 5 14:14
12. Lech II Poznań 12 14 4 2 6 13:19
13. Elana Toruń 12 14 4 2 6 14:17
14. Skra Częstochowa 12 14 4 2 6 10:17
15. Górnik Polkowice 12 13 3 4 5 14:12
16. Stal Stalowa Wola 12 12 3 3 6 12:20
17. Gryf Wejherowo 12 8 2 2 8 9:20
18. Legionovia Legionowo 12 4 1 1 10 8:25



III liga (gr. I) - 11. kolejka

Piątek (4.10)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 2:0 (1:0)
Bramki: Rafał Maciejewski 29, 83

Sobota (5.10)

Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa 5:0 (3:0)
Bramki: Marcin Fiedorowicz 9, 77, Mateusz Jambrzycki 33, Mateusz Furman 39, Patryk Gondek 74k

Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1 (0:0)
Bramki: Kamil Jackiewicz 70, Paweł Kaczmarczyk 90+7 - Adrian Marcioch 90+12

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Huragan Morąg 0:1 (0:0)
Bramka: Rafał Maćkowski 52

Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa 2:0 (1:0)
Bramki: Kacper Dziuba 23, Bartłomiej Maćczak 53k

Concordia Elbląg - Sokół Ostróda 0:0 (0:0)

Niedziela (6.10)

Pelikan Łowicz - RKS Radomsko 2:3 (0:0)
Bramki: Damian Warchoł 75, Piotr Piekarski 78 - Aleksander Ślęzak 52k, Adam Saktura 56, Jakub Rozwandowicz 81

KS Wasilków - Unia Skierniewice 1:2 (0:0)
Bramki: Adam Butkiewicz 88k - Paweł Czarnecki 48, Dawid Przezak 53

Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: Maciej Radaszkiewicz 20 - Krzysztof Możdżonek 60

Tabela po 11 kolejkach

1. Sokół Ostróda 11 26 8 2 1 22:10
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 11 22 6 4 1 21:12
3. Legia II Warszawa 10 20 6 2 2 20:13
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 20 6 2 3 16:11
5. Znicz Biała Piska 11 19 5 4 2 20:13
6. Huragan Morąg 11 19 5 4 2 16:10
7. Concordia Elbląg 11 16 4 4 3 12:15
8. Unia Skierniewice 11 16 5 1 5 21:23
9. Broń Radom 11 15 4 3 4 15:15
10. Pelikan Łowicz 11 14 4 2 5 25:20
11. Olimpia Zambrów 11 13 3 4 4 18:18
12. RKS Radomsko 11 13 4 1 6 16:18
13. Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 12 3 3 4 14:14
14. Ruch Wysokie Mazowieckie 11 11 2 5 4 16:18
15. Polonia Warszawa 11 11 3 2 6 10:18
16. Ursus Warszawa 11 10 2 4 5 10:14
17. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 7 2 1 8 12:24

18. KS Wasilków 11 6 2 0 9 7:25


Centralna Liga Juniorów - 9. kolejka

Czwartek (3.10)

Arka Gdynia - Lech Poznań 0:0 (0:0)

Sobota (5.10)

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 4:2 (1:1)
Bramki: Kacper Łukasiak 30, Oskar Potoczny 58k, Fabian Grzelka 68, Kamil Kort 90 - Szymon Włodarczyk 18, 4

Cracovia - Śląsk Wrocław 1:1 (0:1)
Bramki: Kacper Grzebieluch 84 - Paweł Fediuk 38

Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0)
Bramki: Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti 80 - Aleks Włodarczyk 73

UKS SMS Łódź - Hutnik Kraków 3:1 (1:0)
Bramki: Robert Prochownik 37, 68, 90 - Mateusz Ferenc 88

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2:1 (1:0)
Bramki: Jakub Siga 24, Kacper Zając 62 - Michał Sadowski 82

Korona Kielce - Wisła Kraków 2:2 (1:1)
Bramki: Karol Turek 14, Miłosz Gierczak 90 - Patryk Warczak 26, Kacper Duda 87

Niedziela (6.10)

Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze 3:1 (2:1)
Bramki: Kamil Lukoszek 15, 39, Alan Lubaski 60 - Adrian Gawlik 21

Tabela po 9 kolejkach

1. Zagłębie Lubin 9 19 6 1 2 20:10
2. Górnik Zabrze 9 19 6 1 2 18:10
3. Pogoń Szczecin 9 18 6 0 3 18:14
4. Legia Warszawa 9 17 5 2 2 21:11
5. Korona Kielce 9 16 5 1 3 19:15
6. Lech Poznań 9 15 4 3 2 21:13
7. UKS SMS Łódź 9 15 5 0 4 19:21
8. Arka Gdynia 9 14 4 2 3 14:10
9. Jagiellonia Białystok 9 14 4 2 3 17:11
10. Lechia Gdańsk 9 14 4 2 3 17:20
11. Śląsk Wrocław 9 11 3 2 4 23:23
12. Wisła Kraków 9 10 2 4 3 17:14
13. Escola Varsovia Warszawa 9 8 2 2 5 12:18
14. Cracovia 9 6 1 3 5 8:16
15. Gwarek Zabrze 9 4 1 1 7 9:25
16. Hutnik Kraków 9 3 1 0 8 8:30


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.