451 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2019.10.25 10:25, Aktualizacja: 2019.10.27 20:08
Ostatni weekend października przyniesie kolejne piłkarskie zmagania na najwyższych szczeblach rozgrywkowych w kraju. Na jedno z najciekawszych starć najbliższych dni wyrasta pojedynek wicelidera PKO Ekstraklasy, czyli Wisły Płock, z Jagiellonią.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 13. kolejka

Piątek (25.10)

Cracovia - Pogoń Szczecin 2:0 (0:0)
Bramki: Cornel Rapa 58, Rafael Lopes 71

Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:2 (0:1)
Bramki: Christian Gytkjaer 90+4 - Jakub Tosik 23, Damjan Bohar 67

Sobota (26.10)

ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2:0 (2:0)
Bramki: Dani Ramirez 7, Ricardo Guima 25

Piast Gliwice - Korona Kielce 1:0 (0:0)
Bramka: Jorge Felix 57

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1:1 (0:0)
Bramki: Artur Sobiech 52k - Jesus Jimenez 82

Niedziela (27.10)

Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 3:1 (1:0)
Bramki: Alan Uryga 25, Mateusz Szwoch 69, Jakub Rzeźniczak 81 - Patryk Klimala 56

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2:1 (1:0)
Bramki: Michał Chrapek 2, Erik Exposito 58 - Marko Vejinović 81k

Legia Warszawa - Wisła Kraków 7:0 (3:0)
Bramki: Luquinhas 1, Jose Kante 18, 32, 53, Arvydas Novikovas 74, Paweł Wszołek 80, Jarosław Niezgoda 90

Tabela po 13 kolejkach

1. Wisła Płock 13 25 8 1 4 19:19
2. Piast Gliwice 13 24 7 3 3 15:9
3. Pogoń Szczecin 13 24 7 3 3 15:11

4. Legia Warszawa 13 23 7 2 4 22:13
5. Cracovia 13 23 7 2 4 21:14
6. Lechia Gdańsk 13 21 5 6 2 17:13
. Śląsk Wrocław 13 21 5 6 2 17:13
8. Jagiellonia Białystok 13 20 5 5 3 22:17
9. Lech Poznań 13 18 5 3 5 23:17
10. Zagłębie Lubin 13 18 5 3 5 23:20
11. Górnik Zabrze 13 15 3 6 4 12:13
12. Raków Częstochowa 13 15 5 0 8 14:19
13. ŁKS Łódź 13 11 3 2 8 15:23
14. Wisła Kraków 13 11 3 2 8 14:24
15. Arka Gdynia 13 10 2 4 7 11:22
16. Korona Kielce 13 8 2 2 9 6:19



Fortuna I Liga - 15. kolejka

Piątek (25.10)

Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice 0:0 (0:0)

Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Klichowicz 74

GKS Bełchatów - Miedź Legnica 1:1 (0:0)
Bramki: Dawid Kocyła 66 - Dawid Kort 88k

Sobota (26.10)

Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
Bramka: Rafał Makowski 53

GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Grudziądz 2:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Jaroszek 20, Damian Tront 55k

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 3:3 (1:2)
Bramki: Fabian Piasecki 12, Mateusz Szwed 54, Szymon Pawłowski 78k - Mateusz Kuzimski 6, 27k, Seweryn Michalski 59

GKS Tychy - Warta Poznań 1:1 (0:0)
Bramki: Maciej Mańka 56 - Michał Jakóbowski 66

Niedziela (27.10)

Chrobry Głogów - Stal Mielec 1:0 (0:0)
Bramka: Mikołaj Lebedyński 59

Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 (0:1)
Bramki: Rafał Figiel 16, Marko Roginić 55

Tabela po 15 kolejkach

1. Radomiak Radom 15 30 9 3 3 24:17
2. Warta Poznań 15 28 8 4 3 23:14

3. Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 27 8 3 4 25:15
4. GKS 1962 Jastrzębie 15 26 7 5 3 22:16
5. Stal Mielec 15 25 8 1 6 20:16
6. Miedź Legnica 15 24 7 3 5 21:17

7. Stomil Olsztyn 15 22 6 4 5 13:16
8. Olimpia Grudziądz 15 21 6 3 6 23:22
9. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 15 21 6 3 6 20:15
10. GKS Tychy 15 21 6 3 6 31:24
11. Zagłębie Sosnowiec 15 19 5 4 6 22:24
12. Sandecja Nowy Sącz 15 18 5 3 7 19:27
13. GKS Bełchatów 15 18 5 3 7 17:18
14. Puszcza Niepołomice 15 18 5 3 7 10:16
15. Chrobry Głogów 15 17 5 2 8 14:23
16. Chojniczanka Chojnice 15 16 4 4 7 24:27
17. Wigry Suwałki 15 15 4 3 8 13:21
18. Odra Opole 15 10 2 4 9 8:21


II liga - 15. kolejka

Piątek (25.10)

Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków 2:1 (1:0)
Bramki: Karol Czubak 21, 81 - Krzysztof Szewczyk 90k

Znicz Pruszków - Górnik Polkowice 2:4 (0:3)
Bramki: Maciej Machalski 72k, Dariusz Zjawiński 90 - Marek Opałacz 31, Mariusz Szuszkiewicz 34, 39, Michał Bednarski 90k

Sobota (26.10)

Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo 2:1 (1:0)
Bramki: Piotr Kurbiel 11, 76 - Eryk Więdłocha 77

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 0:1 (0:0)
Bramka: Rafał Wolsztyński 88

Resovia - Elana Toruń 2:1 (0:0)
Bramki: Kamil Radulj 53, Szymon Feret 87 - Dominik Sokół 75

Gryf Wejherowo - Lech II Poznań 1:2 (0:1)
Bramki: Maksymilian Hebel 71k - Jakub Białczyk 15, Filip Szymczak 64

Górnik Łęczna - Skra Częstochowa 1:1 (0:0)
Bramki: Paweł Baranowski 81 - Konrad Andrzejczak 65

GKS Katowice - Pogoń Siedlce 2:1 (1:1)
Bramki: Dawid Rogalski 18, Arkadiusz Jędrych 85 - Adam Mójta 31k

Niedziela (27.10)

Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 1:0 (1:0)
Bramka: Ołeksij Prytulak 19

Tabela po 15 kolejkach

1. Resovia 15 31 9 4 2 28:12
2. Widzew Łódź 15 31 9 4 2 27:14

3. GKS Katowice 15 30 9 3 3 25:13
4. Górnik Łęczna 15 29 8 5 2 22:16
5. Olimpia Elbląg 15 28 8 4 3 23:11
6. Bytovia Bytów 15 25 7 4 4 26:22

7. Stal Rzeszów 15 24 7 3 5 25:21
8. Błękitni Stargard 15 24 8 0 7 21:21
9. Znicz Pruszków 14 21 6 3 5 23:22
10. Górnik Polkowice 15 20 5 5 5 23:16
11. Garbarnia Kraków 14 17 4 5 5 14:16
12. Lech II Poznań 15 17 5 2 8 17:24
13. Elana Toruń 15 15 4 3 8 16:22
14. Skra Częstochowa 15 15 4 3 8 11:23
15. Pogoń Siedlce 15 15 4 3 8 21:27
16. Stal Stalowa Wola 15 13 3 4 8 13:25
17. Gryf Wejherowo 15 9 2 3 10 12:25
18. Legionovia Legionowo 15 8 2 2 11 12:29



III liga (gr. I) - 14. kolejka

Sobota (26.10)

Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 3:0 (0:0)
Bramki: Antoni Górecki 71, Marcin Bawolik 84, 90

Unia Skierniewice - RKS Radomsko 0:2 (0:1)
Bramki: Daniel Jatczak 18, Aleksander Ślęzak 82

Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów Łódzki 3:1 (2:0)
Bramki: Michał Ressel 15, Paweł Grzybowski 45, 90 - Bartłomiej Maćczak 90k

KS Wasilków - Znicz Biała Piska 0:3 (0:2)
Bramki: Konrad Niegowski 34sam., Mateusz Furman 45, Bartosz Giełażyn 49

Olimpia Zambrów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2 (1:1)
Bramki: Kamil Zalewski 3, 81 - Grzegorz Gulczyński 5, Franciszek Ratajczyk 75

Polonia Warszawa - Concordia Elbląg 1:3 (0:1)
Bramki: Grzegorz Wojdyga 52 - Rafał Maciążek 23, Adam Duda 59, Rafał Lisiecki 62

Niedziela (27.10)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 (1:2)
Bramki: Kamil Kubiak 2, Igor Kania 50 - Rafał Babul 23, Eryk Matus 31

Broń Radom - Sokół Ostróda 2:3 (0:3)
Bramki: Dominik Leśniewski 56, Kamil Czarnecki 63 - Piotr Kołc 3, Robert Chwastek 21, Oskar Rynkowski 52

Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
Bramki: Mikołaj Neuman 47 - Rafał Maciejewski 45k

Tabela po 14 kolejkach

1. Sokół Ostróda 14 32 10 2 2 32:14
2. Znicz Biała Piska 14 28 8 4 2 28:14
3. Sokół Aleksandrów Łódzki 14 26 7 5 2 25:16
4. Legia II Warszawa 13 25 7 4 2 23:15
5. Huragan Morąg 14 25 7 4 3 21:14
6. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 25 7 4 3 19:13
7. RKS Radomsko 14 22 7 1 6 22:20
8. Pelikan Łowicz 14 20 6 2 6 27:23
9. Concordia Elbląg 14 19 5 4 5 18:21
10. Unia Skierniewice 14 19 6 1 7 25:33
11. Broń Radom 14 18 5 3 6 20:21
12. Olimpia Zambrów 14 17 4 5 5 24:25
13. Ursus Warszawa 14 14 3 5 6 14:17
14. Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 13 3 4 7 16:24
15. Ruch Wysokie Mazowieckie 13 12 2 6 5 18:21
16. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14 12 3 3 8 20:27
17. Polonia Warszawa 14 11 3 2 9 11:23

18. KS Wasilków 14 7 2 1 11 9:31


Centralna Liga Juniorów - 12. kolejka

Sobota (26.10)

Lechia Gdańsk - Cracovia 3:2 (1:0)
Bramki: Jakub Cieślicki 35, 53, Kacper Urbański 71 - Jakub Góralczyk 61, Jakub Myszor 68

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0:0 (0:0)

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:3 (0:2)
Bramki: Kamil Rokosz 2, Patryk Pierzak 12, Michał Szmigiel 52sam.

UKS SMS Łódź - Zagłębie Lubin 0:2 (0:0)
Bramki: Arkadiusz Baran 77, Jakub Sangowski 90

Niedziela (27.10)

Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin 1:3 (1:1)
Bramki: Mateusz Łęgowski 18sam. - Kamil Kort 29, Kacper Zaborski 58, Oskar Potoczny 72

Wisła Kraków - Escola Varsovia Warszawa 1:2 (1:0)
Bramki: Jakub Jania 43 - Fryderyk Gerbowski 53, Artemijus Tutyskinas 68

Hutnik Kraków - Górnik Zabrze 2:3 (1:1)
Bramki: Maciej Góralski 45, Wiktor Martuszewski 55sam. - Alan Lubaski 3, Kamil Całka 69, Erwin Kołodziejczyk 90

Arka Gdynia - Korona Kielce 0:3 (0:1)
Bramki: Igor Kośmicki 37, Szymon Płocica 46, Daniel Szelągowski 71

Tabela po 12 kolejkach

1. Zagłębie Lubin 12 28 9 1 2 29:11
2. Górnik Zabrze 12 28 9 1 2 25:14
3. Korona Kielce 12 25 8 1 3 26:15
4. Legia Warszawa 12 24 7 3 2 29:12
5. Pogoń Szczecin 12 22 7 1 4 23:19
6. UKS SMS Łódź 12 18 6 0 6 23:27
7. Lechia Gdańsk 12 17 5 2 5 21:26
8. Śląsk Wrocław 12 17 5 2 5 31:28
9. Lech Poznań 12 17 4 5 3 24:17
10. Arka Gdynia 12 17 5 2 5 17:17
11. Jagiellonia Białystok 12 16 4 4 4 18:16
12. Wisła Kraków 12 13 3 4 5 22:20
13. Escola Varsovia Warszawa 12 11 3 2 7 15:28
14. Gwarek Zabrze 12 10 3 1 8 16:28
15. Cracovia 12 6 1 3 8 12:24
16. Hutnik Kraków 12 3 1 0 11 10:39


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.