600 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2020.09.11 09:54, Aktualizacja: 2020.09.14 19:55
Najbliższe dni przyniosą mnóstwo piłkarskich spotkań na wszystkich najwyższych poziomach rozgrywkowych w kraju. Terminarz zmagań wygląda następująco.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 3. kolejka

Piątek (11.09)

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (0:2)
Bramki: Jakov Puljić 49, Jesus Imaz 51 - Kamil Biliński 18, Michał Rzuchowski 37

Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Tomas Pekhart 30

Sobota (12.09)

Cracovia - Stal Mielec 1:1 (0:0)
Bramki: Dawid Szymonowicz 90+11 - Paweł Tomczyk 82

Warta Poznań - Piast Gliwice 0:0 (0:0)

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 3:3 (2:3)
Bramki: Piotr Celeban 12, Mathieu Scalet 16, Robert Pich 51k - Mikael Ishak 7, 32, Dani Ramirez 28

Niedziela (13.09)

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2:2 (1:1)
Bramki: Lukas Klemenz 8sam., Kostas Triantafyllopoulos 90+4 - Jean Carlos Silva 3, Chuca 57

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 3:0 (1:0)
Bramki: Jesus Jimenez 34k, Bartosz Nowak 60, Daniel Ściślak 81

Poniedziałek (14.09)

Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2:1 (1:0)
Bramki: Vladislavs Gutkovskis 1, David Tijanić 48 - Rok Sirk 66

Tabela po 3 kolejkach

1. Górnik Zabrze 3 9 3 0 0 9:2
2. Śląsk Wrocław 3 7 2 1 0 8:4
3. Raków Częstochowa 3 6 2 0 1 6:4

4. Legia Warszawa 3 6 2 0 1 4:3
5. Zagłębie Lubin 3 6 2 0 1 4:3
6. Jagiellonia Białystok 3 5 1 2 0 5:4
7. Pogoń Szczecin 3 4 1 1 1 4:4
8. Lechia Gdańsk 3 3 1 0 2 2:6
9. Lech Poznań 3 2 0 2 1 6:7
10. Wisła Płock 3 2 0 2 1 3:4
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 2 0 2 1 6:8
12. Wisła Kraków 3 2 0 2 1 4:6
13. Stal Mielec 3 2 0 2 1 2:4
14. Warta Poznań 3 1 0 1 2 0:2
15. Piast Gliwice 3 1 0 1 2 0:3
16. Cracovia 3 0 1 2 0 5:4


Fortuna I Liga - 3. kolejka

Czwartek (10.09)

Chrobry Głogów - Widzew Łódź 3:0 (1:0)
Bramki: Jaka Kolenc 7, Maksymilian Banaszewski 53, Mikołaj Lebedyński 90

Piątek (11.09)

GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom 0:1 (0:1)
Bramka: Karol Angielski 10

Miedź Legnica - Resovia 4:0 (3:0)
Bramki: Joan Roman 19, 41, 48, Kamil Zapolnik 25

Puszcza Niepołomice - Korona Kielce 0:0 (0:0)

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0)
Bramka: Dawid Kort 58

Sobota (12.09)

ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 3:0 (2:0)
Bramki: Pirulo 36, Maciej Wolski 41, Samu Corral 66

GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Biel 4, Bartosz Szeliga 56

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
Bramki: Roman Gergel 40, Martin Zeman 90+2

Niedziela (13.09)

Górnik Łęczna - Arka Gdynia (mecz przełożony)

Tabela po 3 kolejkach

1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 9 3 0 0 4:0
2. ŁKS Łódź 2 6 2 0 0 7:0

3. Arka Gdynia 2 6 2 0 0 7:2
4. Miedź Legnica 3 6 2 0 1 7:2
5. Górnik Łęczna 2 6 2 0 0 5:0
6. Radomiak Radom 2 6 2 0 0 5:1

7. Korona Kielce 3 5 1 2 0 4:3
8. Chrobry Głogów 2 4 1 1 0 4:1
9. GKS Tychy 3 4 1 1 1 2:3
10. Zagłębie Sosnowiec 3 3 1 0 2 3:2
11. Resovia 3 3 1 0 2 3:6
12. Odra Opole 2 3 1 0 1 1:4
13. Stomil Olsztyn 2 1 0 1 1 0:3
14. Puszcza Niepołomice 3 1 0 1 2 2:6
15. GKS Bełchatów 3 1 1 0 2 1:5
16. Sandecja Nowy Sącz 3 0 0 0 3 1:6
17. GKS 1962 Jastrzębie 3 0 0 0 3 2:8
18. Widzew Łódź 2 0 0 0 2 1:7


II liga - 3. kolejka

Piątek (11.09)

Wigry Suwałki - Skra Częstochowa 2:1 (0:0)
Bramki: Kamil Adamek 76, 78 - Kamil Wojtyra 50

Sobota (12.09)

Stal Rzeszów - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:1)
Bramka: Jose Embalo 37

Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków 2:0 (1:0)
Bramki: Maciej Machalski 14sam., Serhij Napołow 50

KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków 1:2 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Maćczak 39 - Jakub Bąk 62, Donatas Nakrosius 69

Motor Lublin - Błękitni Stargard 2:2 (0:2)
Bramki: Tomasz Swędrowski 58, 90 - Dawid Polkowski 15k, Oskar Ryk 40

Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg 1:0 (1:0)
Bramka: Paweł Zawistowski 25

Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)
Bramka: Piotr Marciniec 49

Niedziela (13.09)

Górnik Polkowice - Hutnik Kraków 3:0 (1:0)
Bramki: Mariusz Szuszkiewicz 12, 67, Eryk Sobków 53

GKS Katowice - Lech II Poznań 3:1 (1:1)
Bramki: Adrian Błąd 42, Krystian Sanocki 52, Marcin Urynowicz 87 - Jakub Karbownik 36

Tabela po 3 kolejkach

1. Chojniczanka Chojnice 3 9 3 0 0 9:3
2. Bytovia Bytów 3 7 2 1 0 4:1

3. Górnik Polkowice 3 6 2 0 1 7:2
4. Stal Rzeszów 3 6 2 0 1 4:2

5. Wigry Suwałki 3 6 2 0 1 4:3
6. Skra Częstochowa 3 6 2 0 1 3:2
7. Motor Lublin 3 4 1 1 1 6:5
8. Znicz Pruszków 3 4 1 1 1 3:4
9. Błękitni Stargard 3 4 1 1 1 3:4
10. GKS Katowice 2 3 1 0 1 5:4
11. Śląsk II Wrocław 2 3 1 0 1 3:2
12. KKS 1925 Kalisz 3 3 1 0 2 3:3
13. Lech II Poznań 3 3 1 0 2 7:8
14. Garbarnia Kraków 2 3 1 0 1 3:4
15. Sokół Ostróda 3 3 1 0 2 2:4
16. Olimpia Grudziądz 3 3 1 0 2 2:5
17. Hutnik Kraków 3 3 1 0 2 6:11
18. Olimpia Elbląg 3 0 0 0 3 2:6
19. Pogoń Siedlce 3 -3 1 0 2 3:6



III liga (gr. I) - 6. kolejka

Sobota (12.09)

Unia Skierniewice - GKS Wikielec 4:1 (2:0)
Bramki: Dawid Dzięgielewski 10, Kamil Łojszczyk 30k,, Kacper Karasek 46, Robert Kowalczyk 82 - Remigiusz Sobociński 90k

Znicz Biała Piska - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:1 (0:1)
Bramka: Jakub Kołaczek 32

KS Wasilków - Concordia Elbląg 0:3 (0:1)
Bramki: Jakub Bojas 44k, 50k, Anton Kołosow 60

KS Kutno - Lechia Tomaszów Mazowiecki 4:1 (3:0)
Bramki: Łukasz Dynel 5, 11, Damian Szczepański 9, Igor Świątkiewicz 77 - Kamil Cyran 52

Olimpia Zambrów - Jagiellonia II Białystok 1:2 (1:2)
Bramki: Kamil Zalewski 42k - Eryk Matus 29, Maciej Mas 40

Huragan Morąg - Pelikan Łowicz 1:2 (0:1)
Bramki: Aleksander Tomasz 87 - Filip Kowalczyk 27, Krystian Białas 82

Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
Bramki: Damian Nowacki 58 - Arkadiusz Ciach 28k

Polonia Warszawa - Ursus Warszawa 2:1 (2:1)
Bramki: Damian Mosiejko 4, Grzegorz Wojdyga 29 - Mikołaj Neuman 40

Niedziela (13.09)

Legia II Warszawa - Błonianka Błonie 1:1 (1:0)
Bramki: Szymon Włodarczyk 38 - Marcin Gregorowicz 72

Broń Radom - Legionovia Legionowo 0:2 (0:1)
Bramki: Michał Bajdur 18, Andrzej Trubeha 51

Ruch Wysokie Mazowieckie - RKS Radomsko (mecz przełożony)

Tabela po 6 kolejkach

1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 14 4 2 0 15:5
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 6 14 4 2 0 12:4
3. Legionovia Legionowo 6 13 4 1 1 7:4
4. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 12 4 0 2 11:5
5. Pelikan Łowicz 6 12 3 3 0 10:5
6. Legia II Warszawa 6 11 3 2 1 17:8
7. KS Kutno 6 11 3 2 1 11:6
8. Błonianka Błonie 6 10 3 1 2 18:11
9. Jagiellonia II Białystok 6 10 3 1 2 7:7
10. Polonia Warszawa 5 9 3 0 2 7:5
11. Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 9 3 0 3 10:14
12. GKS Wikielec 6 7 2 1 3 14:18
13. RKS Radomsko 5 6 1 3 1 5:7
14. Concordia Elbląg 6 6 2 0 4 7:12
15. Olimpia Zambrów 6 6 2 0 4 11:11
16. Znicz Biała Piska 6 5 1 2 3 11:14
17. Broń Radom 6 5 1 2 3 4:11

18. Ruch Wysokie Mazowieckie 3 4 1 1 1 4:5
19. Unia Skierniewice 5 4 1 1 3 7:8
20. Ursus Warszawa 6 4 1 1 4 10:12
21. Huragan Morąg 6 4 1 1 4 6:12

22. KS Wasilków 6 0 0 0 6 2:22


Centralna Liga Juniorów - 5. kolejka

Sobota (12.09)

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3:2 (2:1)
Bramki: Kamil Kort 3, Olaf Korczakowski 25, Kacper Łukasiak 52 - nieznany zawodnik 43, Marcel Peda 82

Arka Gdynia - Lech Poznań (mecz odwołany)

UKS SMS Łódź - Escola Varsovia Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Oskar Świątkowski 90

Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2:1 (0:0)
Bramki: Natan Wysiński 68, Ryszard Jakubiak 73 - Miłosz Strzeboński 85k

Cracovia - Hutnik Kraków 2:1 (0:0)
Bramki: Jakub Myszor 56, 78 - Mikołaj Styrczula 54

Niedziela (13.09)

Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin 1:2 (1:2)
Bramki: Oliwer Mansfeld 23 - Marcel Górski 5, Paweł Kruszelnicki 20

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków (mecz przełożony na 30.09)

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:2 (1:0)
Bramki: Łukasz Rytelewski 14sam. - Patryk Pierzak 83, Wiktor Kamiński 90k

Tabela po 5 kolejkach

1. Śląsk Wrocław 5 15 5 0 0 13:1
2. UKS SMS Łódź 5 10 3 1 1 11:4
3. Cracovia 5 10 3 1 1 10:6
4. Wisła Kraków 4 9 3 0 1 12:5
5. Legia Warszawa 5 9 3 0 2 11:6
6. Korona Kielce 5 7 2 1 2 12:11
7. Zagłębie Lubin 4 7 2 1 1 3:4
8. Pogoń Szczecin 5 7 2 1 2 11:13
9. Górnik Zabrze 5 6 2 0 3 7:9
10. Hutnik Kraków 5 6 2 0 3 5:13
11. Lech Poznań 4 5 1 2 1 5:5
12. Jagiellonia Białystok 3 4 1 1 1 9:6
13. Escola Varsovia Warszawa 5 4 1 1 3 6:10
14. Gwarek Zabrze 5 4 1 1 3 6:13
15. Lechia Gdańsk 5 3 1 0 4 3:8
16. Arka Gdynia 4 0 0 0 4 1:11


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2020 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.