553 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2020.09.18 12:22, Aktualizacja: 2020.09.21 20:41
W najbliższych dniach czeka nas mnóstwo emocji związanych z krajową piłką, ponieważ na boiska wyjdą zawodnicy ze wszystkich najwyższych lig w Polsce. Futbolowy weekend zamknie pojedynek Piasta Gliwice z Jagiellonią Białystok.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 4. kolejka

Piątek (18.09)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1:4 (1:4)
Bramki: Tomasz Nowak 13 - Petr Schwarz 21k, 40k, Marcin Cebula 34, Vladislavs Gutkovskis 45k

Wisła Kraków - Wisła Płock 0:3 (0:2)
Bramki: Alan Uryga 8, Damian Michalski 43, Damian Rasak 71

Sobota (19.09)

Lechia Gdańsk - Stal Mielec 4:2 (2:2)
Bramki: Flavio Paixao 4, 73k, Conrado 45, Michał Nalepa 88 - Krystian Getinger 23, Mateusz Mak 44

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Kucharczyk 89k

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:3 (0:2)
Bramki: Bartosz Slisz 60 - Alex Sobczyk 4, Bartosz Nowak 17, Jesus Jimenez 47

Niedziela 20.09)

Zagłębie Lubin - Cracovia 1:1 (0:0)
Bramki: Lorenco Simić 67 - Rivaldinho 48

Lech Poznań - Warta Poznań 1:0 (0:0)
Bramka: Jakub Moder 90+1k

Poniedziałek (21.09)

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 0:1 (0:0)
Bramka: Jesus Imaz 58

Tabela po 4 kolejkach

1. Górnik Zabrze 4 12 4 0 0 12:3
2. Raków Częstochowa 4 9 3 0 1 10:5
3. Jagiellonia Białystok 4 8 2 2 0 6:4
4. Śląsk Wrocław 4 7 2 1 1 8:5
5. Pogoń Szczecin 4 7 2 1 1 5:4
6. Zagłębie Lubin 4 7 2 1 1 5:4
7. Legia Warszawa 4 6 2 0 2 5:6
8. Lechia Gdańsk 4 6 2 0 2 6:8
9. Wisła Płock 4 5 1 2 1 6:4
10. Lech Poznań 4 5 1 2 1 7:7
11. Stal Mielec 4 2 0 2 2 4:8
12. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 2 0 2 2 7:12
13. Wisła Kraków 4 2 0 2 2 4:9
14. Cracovia 4 1 1 3 0 6:5
15. Warta Poznań 4 1 0 1 3 0:3
16. Piast Gliwice 4 1 0 1 3 0:4


Fortuna I Liga - 4. kolejka

Piątek (18.09)

Arka Gdynia - Miedź Legnica 4:0 (1:0)
Bramki: Maciej Jankowski 3, Mateusz Żebrowski 46, 65, Juliusz Letniowski 53

Sobota (19.09)

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
Bramki: Merveille Fundambu 32, Marcin Robak 58k

Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole 1:2 (0:1)
Bramki: Maciej Małkowski 55k - Arkadiusz Piech 41, Dawid Kort 90+4k

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 1:2 (0:1)
Bramki: Goncalo Gregorio 57 - Michał Trąbka 16, Pirulo 50

GKS Bełchatów - GKS Tychy 1:1 (0:1)
Bramki: Patryk Makuch 70 - Łukasz Grzeszczyk 10k

Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Machaj 69

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Resovia 2:0 (1:0)
Bramki: Artem Putiwcew 10, Roman Gergel 90+5

Niedziela (20.09)

Korona Kielce - Górnik Łęczna 0:2 (0:1)
Bramki: Bartosz Śpiączka 24, Paweł Wojciechowski 55k

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice (mecz przełożony)

Tabela po 4 kolejkach

1. ŁKS Łódź 4 12 4 0 0 11:1
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 12 4 0 0 6:0

3. Arka Gdynia 3 9 3 0 0 11:2
4. Górnik Łęczna 3 9 3 0 0 7:0
5. Radomiak Radom 3 9 3 0 0 7:2
6. Odra Opole 4 9 3 0 1 4:5

7. Chrobry Głogów 4 7 2 1 1 6:3
8. Miedź Legnica 4 6 2 0 2 7:6
9. Korona Kielce 4 5 1 2 1 4:5
10. GKS Tychy 4 5 1 2 1 3:4
11. Zagłębie Sosnowiec 4 3 1 0 3 4:4
12. Resovia 4 3 1 0 3 3:8
13. Widzew Łódź 4 3 1 0 3 3:9
14. GKS Bełchatów 4 2 1 1 2 2:6
15. Puszcza Niepołomice 3 1 0 1 2 2:6
16. Stomil Olsztyn 4 1 0 1 3 0:6
17. Sandecja Nowy Sącz 4 0 0 0 4 2:8
18. GKS 1962 Jastrzębie 4 0 0 0 4 2:9


II liga - 4. kolejka

Sobota (19.09)

Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 1:4 (0:0)
Bramki: Dawid Polkowski 52 - Krzysztof Bąk 71, Piotr Giel 74, 80, Jakub Ryś 85

Znicz Pruszków - Stal Rzeszów 0:2 (0:0)
Bramki: Wojciech Reiman 60, Dawid Olejarka 90

Skra Częstochowa - Motor Lublin 1:1 (1:0)
Bramki: Adam Olejnik 34 - Rafał Król 49

Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 1:3 (0:0)
Bramki: Kamil Kuczak 56 - Kamil Adamek 46, 86, 90+2

Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice 0:0 (0:0)

Olimpia Grudziądz - Sokół Ostróda 0:4 (0:0)
Bramki: Dawid Wolny 58k, 76, Tomasz Gajda 71, Adam Dobosz 90

Górnik Polkowice - GKS Katowice 0:2 (0:2)
Bramki: Adrian Błąd 26, 42

Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 2:1 (0:0)
Bramki: Maciej Górski 67, Franciszek Wróblewski 90 - Abdallah Hafez 59

Niedziela (20.09)

Śląsk II Wrocław - KKS 1925 Kalisz 0:3 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Maćczak 23, 79, Kamil Sabiłło 86

Pauzuje: Lech II Poznań

Tabela po 4 kolejkach

1. Chojniczanka Chojnice 4 10 3 1 0 9:3
2. Bytovia Bytów 4 10 3 1 0 8:2

3. Stal Rzeszów 4 9 3 0 1 6:2
4. Wigry Suwałki 4 9 3 0 1 7:4
5. Skra Częstochowa 4 7 2 1 1 4:3
6. GKS Katowice 3 6 2 0 1 7:4

7. Górnik Polkowice 4 6 2 0 2 7:4
8. KKS 1925 Kalisz 4 6 2 0 2 6:3
9. Sokół Ostróda 4 6 2 0 2 6:4
10. Motor Lublin 4 5 1 2 1 7:6
11. Znicz Pruszków 4 4 1 1 2 3:6
12. Błękitni Stargard 4 4 1 1 2 4:8
13. Lech II Poznań 3 3 1 0 2 7:8
14. Śląsk II Wrocław 3 3 1 0 2 3:5
15. Garbarnia Kraków 3 3 1 0 2 4:7
16. Hutnik Kraków 4 3 1 0 3 7:13
17. Olimpia Grudziądz 4 3 1 0 3 2:9
18. Olimpia Elbląg 4 1 0 1 3 2:6
19. Pogoń Siedlce 4 0 2 0 2 5:7



III liga (gr. I) - 7. kolejka

Sobota (19.09)

GKS Wikielec - KS Kutno 2:0 (2:0)
Bramki: Piotr Kacperek 16, Michał Bartkowski 19k

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska 0:1 (0:0)
Bramka: Paweł Kossyk 49

Concordia Elbląg - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:3 (0:2)
Bramki: Artur Gieraga 7, Tomasz Bogołębski 35, Szymon Sołtysiński 90k

Jagiellonia II Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie (mecz przełożony na 5.12)

Ursus Warszawa - Broń Radom 0:2 (0:2)
Bramki: Michał Kielak 18, Dominik Leśniewski 35

Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz 4:2 (2:1)
Bramki: Kacper Karasek 33, Dawid Dzięgielewski 39, Kamil Łojszczyk 65k, Konrad Kowalczyk 90 - Krystian Białas 18k, Piotr Piekarski 86

Błonianka Błonie - Huragan Morąg 2:3 (1:0)
Bramki: Dawid Jarczak 43, Marcin Gregorowicz 90k - Piotr Łysiak 61, Daniel Michałowski 78, Mateusz Kasprzyk 88

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa 4:0 (2:0)
Bramki: Michał Strzałkowski 25, Jakub Kołaczek 44, Patryk Szymański 68, Sebastian Kobiera 71

Legionovia Legionowo - KS Wasilków 2:0 (0:0)
Bramki: Patryk Szeliga 77, Patryk Koziara 90+2k

Niedziela (20.09)

RKS Radomsko - Polonia Warszawa 0:4 (0:1)
Bramki: Łukasz Piątek 21, Patryk Paczuk 51, Grzegorz Wojdyga 54, Damian Mosiejko 64

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów 1:0 (1:0)
Bramka: Bartłomiej Cieślik 45

Tabela po 7 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 7 17 5 2 0 15:4
2. Legionovia Legionowo 7 16 5 1 1 9:4
3. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 15 5 0 2 15:5
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 14 4 2 1 15:6
5. Polonia Warszawa 6 12 4 0 2 11:5
6. Pelikan Łowicz 7 12 3 3 1 12:9
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 12 4 0 3 11:14
8. Legia II Warszawa 7 11 3 2 2 17:12
9. KS Kutno 7 11 3 2 2 11:8
10. Błonianka Błonie 7 10 3 1 3 20:14
11. Jagiellonia II Białystok 6 10 3 1 2 7:7
12. GKS Wikielec 7 10 3 1 3 16:18
13. Znicz Biała Piska 7 8 2 2 3 12:14
14. Broń Radom 7 8 2 2 3 6:11
15. Unia Skierniewice 6 7 2 1 3 11:10
16. Huragan Morąg 7 7 2 1 4 9:14
17. RKS Radomsko 6 6 1 3 2 5:11
18. Concordia Elbląg 7 6 2 0 5 7:15

19. Olimpia Zambrów 7 6 2 0 5 11:12
20. Ruch Wysokie Mazowieckie 3 4 1 1 1 4:5

21. Ursus Warszawa 7 4 1 1 5 10:14
22. KS Wasilków 7 0 0 0 7 2:24


Centralna Liga Juniorów - 6. kolejka

Sobota (19.09)

Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź 4:2 (2:0)
Bramki: Dawid Rezaeian 4, Konrad Urbański 28sam., Michał Samborski 48, Kamil Kort 89 - Maksym Rosiński 60k, Leonard Zmarzlik 75

Legia Warszawa - Cracovia 4:1 (2:1)
Bramki: Dawid Barnowski 16, 88, Wiktor Kamiński 30, Łukasz Rytelewski 49 - Jakub Myszor 28

Korona Kielce - Arka Gdynia 1:2 (0:1)
Bramki: Miłosz Strzeboński 62 - Mateusz Trela 44, Kacper Skóra 86

Wisła Kraków - Gwarek Zabrze 2:1 (0:0)
Bramki: Paweł Koncewicz-Żyłka 55, Piotr Starzyński 61 - Oliwer Mansfeld 48

Niedziela (20.09)

Górnik Zabrze - Lech Poznań 2:0 (0:0)
Bramki: Erwin Kołodziejczyk 52, Mateusz Fundament 90

Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok 0:4 (0:1)
Bramki: Hubert Karpiński 45, 55, Jakub Lutostański 57, Krystian Maciejuk 87

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 3:0 (2:0)
Bramki: Oliwier Sławiński 6, 20, Paweł Kruszelnicki 90

Escola Varsovia Warszawa - Lechia Gdańsk 2:1 (2:1)
Bramki: Adrian Bielka 14, Marcel Błachewicz 19 - Ryszard Sumiński 28

Tabela po 6 kolejkach

1. Śląsk Wrocław 6 15 5 0 1 13:4
2. Legia Warszawa 6 12 4 0 2 15:7
3. Wisła Kraków 5 12 4 0 1 14:6
4. Cracovia 6 10 3 1 2 11:10
5. Pogoń Szczecin 6 10 3 1 2 15:15
6. UKS SMS Łódź 6 10 3 1 2 13:8
7. Zagłębie Lubin 5 10 3 1 1 6:4
8. Górnik Zabrze 6 9 3 0 3 9:9
9. Korona Kielce 6 7 2 1 3 13:13
10. Escola Varsovia Warszawa 6 7 2 1 3 8:11
11. Jagiellonia Białystok 4 7 2 1 1 13:6
12. Hutnik Kraków 6 6 2 0 4 5:17
13. Lech Poznań 5 5 1 2 2 5:7
14. Gwarek Zabrze 6 4 1 1 4 7:15
15. Lechia Gdańsk 6 3 1 0 5 4:10
16. Arka Gdynia 5 3 1 0 4 3:12


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2020 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.