571 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2020.09.25 08:53, Aktualizacja: 2020.09.28 20:09
Najbliższe mecze Lecha i Legii - ze względu na awans tych drużyn do IV rundy kwalifikacji do Ligi Europy - zostały przełożone. Nie oznacza to jednak, że kibice rodzimej piłki nożnej będą się nudzić. Harmonogram gier jest bowiem bardzo bogaty.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 5. kolejka

Piątek (25.09)

Wisła Płock - Warta Poznań 1:3 (0:1)
Bramki: Aleks Ławniczak 79sam. - Aleks Ławniczak 29, Bartosz Kieliba 48, Łukasz Trałka 85

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0:0 (0:0)

Sobota (26.09)

Cracovia - Raków Częstochowa 2:2 (1:2)
Bramki: Filip Piszczek 21, Ivan Fiolić 90+7 - Tomas Petrasek 11, David Tijanić 15

Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 (3:0)
Bramki: Rafał Pietrzak 13, Flavio Paixao 30, 42, Łukasz Zwoliński 90+4

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)
Bramka: Lorenco Simić 10

Poniedziałek (28.09)

Stal Mielec - Piast Gliwice 3:2 (1:0)
Bramki: Maciej Domański 21k, Mateusz Mak 55, 80 - Michał Żyro 49, Dominik Steczyk 54

Lech Poznań - Pogoń Szczecin (mecz przełożony)
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (mecz przełożony)

Tabela po 5 kolejkach

1. Górnik Zabrze 5 13 4 1 0 12:3
2. Raków Częstochowa 5 10 3 1 1 12:7
3. Zagłębie Lubin 5 10 3 1 1 6:4

4. Lechia Gdańsk 5 9 3 0 2 10:8
5. Jagiellonia Białystok 5 8 2 2 1 6:5
6. Śląsk Wrocław 4 7 2 1 1 8:5
7. Pogoń Szczecin 4 7 2 1 1 5:4
8. Legia Warszawa 4 6 2 0 2 5:6
9. Wisła Płock 5 5 1 2 2 7:7
10. Lech Poznań 4 5 1 2 1 7:7
11. Stal Mielec 5 5 1 2 2 7:10
12. Warta Poznań 5 4 1 1 3 3:4
13. Wisła Kraków 5 3 0 3 2 4:9
14. Cracovia 5 2 1 4 0 8:7
15. Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 2 0 2 3 7:16
16. Piast Gliwice 5 1 0 1 4 2:7


Fortuna I Liga - 5. kolejka

Piątek (25.09)

GKS 1962 Jastrzębie - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
Bramka: Mateusz Możdżeń 37

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia 0:1 (0:0)
Bramka: Rafał Wolsztyński 89

GKS Tychy - Resovia 2:1 (1:0)
Bramki: Sebastian Steblecki 41, Rafał Mikulec 82sam. - Kamil Radulj 86

Odra Opole - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
Bramka: Krzysztof Janus 55

Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0)
Bramka: Jonatan Straus 64

Sobota (26.09)

Miedź Legnica - Korona Kielce 1:1 (0:1)
Bramki: Kamil Zapolnik 79k - Marcel Gąsior 2

Górnik Łęczna - Radomiak Radom 2:1 (2:0)
Bramki: Paweł Wojciechowski 13, Bartosz Śpiączka 28 - Karol Podliński 46

Niedziela (27.09)

ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz 4:1 (2:0)
Bramki: Łukasz Sekulski 31, 45, 60, Maksymilian Rozwandowicz 68 - Bartłomiej Kasprzak 63

Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów 2:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Żurek 36, Jewhen Radionow 72

Tabela po 5 kolejkach

1. ŁKS Łódź 5 15 5 0 0 15:2
2. Arka Gdynia 4 12 4 0 0 12:2

3. Górnik Łęczna 4 12 4 0 0 9:1
4. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5 12 4 0 1 6:1
5. Odra Opole 5 12 4 0 1 5:5
6. Radomiak Radom 4 9 3 0 1 8:4

7. GKS Tychy 5 8 2 2 1 5:5
8. Miedź Legnica 5 7 2 1 2 8:7
9. Chrobry Głogów 5 7 2 1 2 6:5
10. Korona Kielce 5 6 1 3 1 5:6
11. Widzew Łódź 5 6 2 0 3 4:9
12. Puszcza Niepołomice 4 4 1 1 2 4:6
13. Stomil Olsztyn 5 4 1 1 3 1:6
14. Zagłębie Sosnowiec 5 3 1 0 4 4:5
15. Resovia 5 3 1 0 4 4:10
16. GKS Bełchatów 5 2 1 1 3 2:7
17. GKS 1962 Jastrzębie 5 0 0 0 5 2:10
18. Sandecja Nowy Sącz 5 0 0 0 5 3:12


II liga - 5. kolejka

Piątek (25.09)

Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz 2:2 (1:0)
Bramki: Krzysztof Świątek 9, Mateusz Zając 90 - Piotr Janczukowicz 48, Omid Popalzay 75

Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 0:0 (0:0)

Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław 2:0 (1:0)
Bramki: Kacper Wełniak 45, 72

Motor Lublin - Garbarnia Kraków 1:1 (1:1)
Bramki: Piotr Ceglarz 22 - Jakub Bąk 39

Sobota (26.09)

Lech II Poznań - Górnik Polkowice 1:3 (0:1)
Bramki: Hubert Sobol 51 - Eryk Sobków 23, 85k, Mateusz Magdziak 90

Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard 2:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Klichowicz 10, Aleksander Theus 33sam.

Sokół Ostróda - Znicz Pruszków 2:0 (0:0)
Bramki: Rafał Siemaszko 54, Eryk Kobza 71

GKS Katowice - Pogoń Siedlce 2:2 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Woźniak 51, Marcin Urynowicz 78 - Franciszek Wróblewski 27, Bartosz Brodziński 90k

Bytovia Bytów - Skra Częstochowa 0:1 (0:1)
Bramka: Kamil Wojtyra 43

Pauzuje: KKS 1925 Kalisz

Tabela po 5 kolejkach

1. Chojniczanka Chojnice 5 13 4 1 0 11:3
2. Wigry Suwałki 5 12 4 0 1 9:4
3. Bytovia Bytów 5 10 3 1 1 8:3
4. Stal Rzeszów 5 10 3 1 1 6:2
5. Skra Częstochowa 5 10 3 1 1 5:3
6. Górnik Polkowice 5 9 3 0 2 10:5

7. Sokół Ostróda 5 9 3 0 2 8:4
8. GKS Katowice 4 7 2 1 1 9:6
9. KKS 1925 Kalisz 4 6 2 0 2 6:3
10. Motor Lublin 5 6 1 3 1 8:7
11. Pogoń Siedlce 5 4 2 1 2 7:9
12. Garbarnia Kraków 4 4 1 1 2 5:8
13. Znicz Pruszków 5 4 1 1 3 3:8
14. Hutnik Kraków 5 4 1 1 3 9:15
15. Błękitni Stargard 5 4 1 1 3 4:10
16. Olimpia Grudziądz 5 4 1 1 3 4:11
17. Lech II Poznań 4 3 1 0 3 8:11
18. Śląsk II Wrocław 4 3 1 0 3 3:7
19. Olimpia Elbląg 5 2 0 2 3 2:6



III liga (gr. I) - 8. kolejka

Sobota (26.09)

Huragan Morąg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Ziemak 62 - Patryk Szymański 21, Jakub Kołaczek 88

KS Wasilków - Ursus Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Filip Dziełak 33, 70

Olimpia Zambrów - GKS Wikielec 4:1 (2:1)
Bramki: Shun Shibata 2, Michał Steć 19, 50, Przemysław Jastrzębski 90 - Patryk Rosoliński 23

Unia Skierniewice - Błonianka Błonie 1:0 (1:0)
Bramka: Hubert Berłowski 19

Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo 0:0 (0:0)

Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg 1:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Furman 13 - Dominik Pawłowski 23

Polonia Warszawa - Broń Radom 4:1 (1:0)
Bramki: Adam Pazio 14, Patryk Paczuk 47, Daniel Smuga 51, Jakub Wyszkowski 65 - Matheus Dias 71k

Niedziela (27.09)

Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:1)
Bramki: Bartosz Michalik 27, Łukasz Sosnowski 57, Michał Drewnowski 68

Pelikan Łowicz - KS Kutno 0:2 (0:0)
Bramki: Łukasz Dynel 52, 90

RKS Radomsko - Jagiellonia II Białystok 3:0 (2:0)
Bramki: Konrad Niedzielski 10, Łukasz Szczepaniak 25, Daniel Kraska 90

Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:4 (1:1)
Bramki: Łukasz Grzybowski 37 - Kamil Szymczak 9, 79, Kewin Przygoda 53, 57

Tabela po 8 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 8 18 5 3 0 15:4
2. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 18 6 0 2 17:6
3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 17 5 2 1 18:6
4. Legionovia Legionowo 8 17 5 2 1 9:4
5. Polonia Warszawa 7 15 5 0 2 15:6
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 15 5 0 3 15:15
7. KS Kutno 8 14 4 2 2 13:8
8. Pelikan Łowicz 8 12 3 3 2 12:11
9. Legia II Warszawa 8 11 3 2 3 17:15
10. Unia Skierniewice 7 10 3 1 3 12:10
11. Jagiellonia II Białystok 7 10 3 1 3 7:10
12. Błonianka Błonie 8 10 3 1 4 20:15
13. GKS Wikielec 8 10 3 1 4 17:22
14. RKS Radomsko 7 9 2 3 2 8:11
15. Znicz Biała Piska 8 9 2 3 3 13:15
16. Olimpia Zambrów 8 9 3 0 5 15:13
17. Broń Radom 8 8 2 2 4 7:15
18. Ursus Warszawa 8 7 2 1 5 12:14
19. Huragan Morąg 8 7 2 1 5 10:16
20. Concordia Elbląg 8 7 2 1 5 8:16

21. Ruch Wysokie Mazowieckie 4 4 1 1 2 5:9
22. KS Wasilków 8 0 0 0 8 2:26



Centralna Liga Juniorów - 7. kolejka

Sobota (26.09)

UKS SMS Łódź - Górnik Zabrze 0:3 (0:3)
Bramki: Erwin Kołodziejczyk 7, 24, Konrad Urbański 35sam.

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:3 (2:0)
Bramki: Mateusz Stawny 13, Igor Maruszak 34 - Patryk Warczak 47, Paweł Koncewicz-Żyłka 62, Sławomir Chmiel 90

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1:5 (1:0)
Bramki: Mateusz Trela 45 - Oliwier Sławiński 48, 70, 79, Paweł Kruszelnicki 60, Rafał Dzidek 90

Niedziela (27.09)

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (mecz przełożony)

Cracovia - Escola Varsovia Warszawa 3:0 (2:0)
Bramki: Przemysław Kapek 11, 43, Jakub Góralczyk 65

Gwarek Zabrze - Hutnik Kraków 2:1 (0:0)
Bramki: Dominik Gurdek 65, Jakub Antkiewicz 90 - Patryk Musiał 71

Lech Poznań - Korona Kielce 3:2 (1:0)
Bramki: Igor Ławrynowicz 13, Norbert Pacławski 58, 85 - Szymon Płocica 56, Miłosz Strzeboński 87k

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:4 (0:2)
Bramki: Radosław Zyśk 47 - Wiktor Kamiński 33 (k), Patryk Pierzak 42, Szymon Bednarz 72, Kajetan Staniszewski 77

Tabela po 7 kolejkach

1. Zagłębie Lubin 7 16 5 1 1 14:7
2. Wisła Kraków 6 15 5 0 1 17:8
3. Legia Warszawa 7 15 5 0 2 19:8
4. Śląsk Wrocław 7 15 5 0 2 15:7
5. Cracovia 7 13 4 1 2 14:10
6. Górnik Zabrze 7 12 4 0 3 12:9
7. Pogoń Szczecin 6 10 3 1 2 15:15
8. UKS SMS Łódź 7 10 3 1 3 13:11
9. Lech Poznań 7 8 2 2 3 8:14
10. Korona Kielce 7 7 2 1 4 15:16
11. Gwarek Zabrze 7 7 2 1 4 9:16
12. Escola Varsovia Warszawa 7 7 2 1 4 8:14
13. Jagiellonia Białystok 6 7 2 1 3 16:13
14. Arka Gdynia 7 6 2 0 5 9:17
15. Hutnik Kraków 7 6 2 0 5 6:19
16. Lechia Gdańsk 6 3 1 0 5 4:10


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2020 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.