520 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2020.10.23 09:48, Aktualizacja: 2020.10.26 20:07
Najbliższe dni obfitować będą w sporą liczbę bardzo interesujących spotkań. Ciekawe pojedynki szykują się zwłaszcza w PKO Ekstraklasie. Niestety na niższych szczeblach nie brakuje też meczów przełożonych.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 8. kolejka

Piątek (23.10)

Piast Gliwice - Wisła Płock 2:2 (0:0)
Bramki: Tiago Alves 48, Michał Żyro 90+5k - Jakub Rzeźniczak 51, Alan Uryga 57

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)
Bramki: Lubomir Guldan 3 - Flavio Paixao 72k

Sobota (24.10)

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (1:0)
Bramki: Jean Carlos Silva 35k, Chuca 61, Jakub Błaszczykowski 90+1

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Praszelik 48

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0:0 (0:0)

Niedziela (25.10)

Raków Częstochowa - Stal Mielec 2:1 (1:0)
Bramki: Ivi Lopez 27, 66 - Maciej Domański 77

Lech Poznań - Cracovia 1:1 (0:1)
Bramki: Mohammad Awwad 86 - Pelle van Amersfoort 30

Poniedziałek (26.10)

Warta Poznań - Górnik Zabrze 0:1 (0:0)
Bramka: Jesus Jimenez 55k

Tabela po 8 kolejkach

1. Raków Częstochowa 8 19 6 1 1 20:9
2. Górnik Zabrze 8 16 5 1 2 14:8
3. Zagłębie Lubin 8 14 4 2 2 10:7

4. Śląsk Wrocław 8 13 4 1 3 13:9
5. Legia Warszawa 7 13 4 1 2 9:8
6. Pogoń Szczecin 6 11 3 2 1 6:4
7. Jagiellonia Białystok 7 11 3 2 2 8:7
8. Lechia Gdańsk 7 10 3 1 3 11:10
9. Wisła Kraków 7 9 2 3 2 13:9
10. Lech Poznań 7 9 2 3 2 13:11
11. Wisła Płock 8 9 2 3 3 10:12
12. Warta Poznań 7 7 2 1 4 5:6
13. Cracovia 8 6 2 5 1 11:11
14. Stal Mielec 8 5 1 2 5 8:19
15. Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 5 1 2 5 9:21
16. Piast Gliwice 8 2 0 2 6 5:14


Fortuna I Liga - 10. kolejka

Piątek (23.10)

GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (2:0)
Bramki: Bartosz Biel 11, Oskar Paprzycki 24, Dominik Połap 90 - Daniel Rumin 84

Niedziela (25.10)

Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (mecz przełożony)

Górnik Łęczna - Miedź Legnica 1:0 (0:0)
Bramka: Paweł Baranowski 90+4

Mecze przełożone:
Widzew Łódź - GKS Bełchatów
Resovia - Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Stomil Olsztyn
Radomiak Radom - ŁKS Łódź
Chrobry Głogów - Odra Opole

Tabela po 10 kolejkach

1. ŁKS Łódź 8 22 7 1 0 20:4
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8 21 7 0 1 14:3

3. Górnik Łęczna 8 20 6 2 0 13:2
4. Odra Opole 9 20 6 2 1 9:6
5. GKS Tychy 9 17 5 2 2 14:7
6. Arka Gdynia 9 15 4 3 2 13:7

7. Radomiak Radom 8 13 4 1 3 13:10
8. Miedź Legnica 10 13 3 4 3 14:12
9. Puszcza Niepołomice 8 11 3 2 3 8:10
10. Widzew Łódź 9 11 3 2 4 7:12
11. Stomil Olsztyn 9 10 2 4 3 7:9
12. Chrobry Głogów 8 9 2 3 3 9:12
13. Korona Kielce 8 9 2 3 3 6:11
14. Zagłębie Sosnowiec 8 7 2 1 5 8:7
15. GKS Bełchatów 9 7 2 3 4 4:10
16. Resovia 8 4 1 1 6 6:14
17. GKS 1962 Jastrzębie 9 1 0 1 8 5:18
18. Sandecja Nowy Sącz 9 1 0 1 8 5:21


II liga - 10. kolejka

Sobota (24.10)

Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków 2:1 (2:1)
Bramki: Jakub Kowalski 35, Tomasz Jaklik 39sam. - Abdallah Hafez 24

Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 0:3 (0:2)
Bramki: Eryk Sobków 6k, 61k, Mariusz Szuszkiewicz 45

Skra Częstochowa - GKS Katowice 1:0 (0:0)
Bramka: Piotr Nocoń 90

Błękitni Stargard - Lech II Poznań (mecz przełożony)

KKS 1925 Kalisz - Stal Rzeszów 0:2 (0:0)
Bramki: Dawid Olejarka 54, Wojciech Reiman 81k

Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 1:2 (1:0)
Bramki: Mariusz Gabrych 25 - Maciej Wichtowski 86sam., Piotr Pierzchała 90

Niedziela (25.10)

Śląsk II Wrocław - Sokół Ostróda 0:2 (0:1)
Bramki: Konrad Andrzejczak 44, Dawid Wolny 51

Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice 0:0 (0:0)

Motor Lublin - Bytovia Bytów (mecz przełożony)

Pauza: Olimpia Grudziądz

Tabela po 10 kolejkach

1. Wigry Suwałki 9 22 7 1 1 15:5
2. Górnik Polkowice 9 21 7 0 2 22:7
3. Chojniczanka Chojnice 10 20 6 2 2 17:7
4. Stal Rzeszów 10 20 6 2 2 16:7
5. Skra Częstochowa 10 19 6 1 3 13:9
6. GKS Katowice 8 14 4 2 2 15:10

7. Sokół Ostróda 9 13 4 1 4 13:12
8. Bytovia Bytów 9 12 3 3 3 14:11
9. KKS 1925 Kalisz 9 12 4 0 5 11:12
10. Śląsk II Wrocław 9 11 3 2 4 11:12
11. Znicz Pruszków 10 11 3 2 5 8:16
12. Pogoń Siedlce 9 10 4 1 4 15:17
13. Hutnik Kraków 10 10 3 1 6 14:20
14. Olimpia Grudziądz 9 10 3 1 5 8:16
15. Błękitni Stargard 8 10 3 1 4 7:15
16. Garbarnia Kraków 8 9 2 3 3 10:14
17. Motor Lublin 8 7 1 4 3 9:12
18. Lech II Poznań 7 3 1 0 6 12:19
19. Olimpia Elbląg 9 3 0 3 6 6:15



III liga (gr. I) - 12. kolejka

Sobota (24.10)

RKS Radomsko - Błonianka Błonie 1:3 (1:2)
Bramki: Rafał Babul 5 - Rafał Włodarczyk 25, Dawid Jarczak 36, Marcin Gregorowicz 76k

Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:0)
Bramki: Shun Shibata 1 - Szymon Kuźma 83, Sebastian Cuch 90

Znicz Biała Piska - KS Wasilków 5:1 (3:0)
Bramki: Marcin Fiedorowicz 8, Bartosz Giełażyn 18, Dawid Kalinowski 36, Jacek Dzienis 71, Kacper Rybacki 84 - Jakub Kozłowski 52

Huragan Morąg - Ursus Warszawa 0:0 (0:0)

Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo 4:2 (1:1)
Bramki: Robert Kowalczyk 11, 60, Paweł Czarnecki 53k, Piotr Kłąb 75 - Bartosz Dąbrowski 29, Paweł Czarnecki 77sam.

KS Kutno - Concordia Elbląg 2:1 (1:0)
Bramki: Damian Szczepański 21, Kamil Rokosz 69 - Jakub Bojas 54

Niedziela (25.10)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec 1:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Leszczuk 90 - Michał Jankowski 10k, Sebastian Szypulski 85

Legia II Warszawa - Broń Radom 2:2 (0:1)
Bramki: Szymon Włodarczyk 47, 76 - Sebastian Pociecha 13, Dominik Leśniewski 90

Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:4 (0:4)
Bramki: Kamil Jackiewicz 50 - Michał Wrzesiński 24, 42, Patryk Szymański 31, Michał Strzałkowski 45

Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki (mecz przełożony)

Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz (mecz przełożony na 25.11)

Tabela po 12 kolejkach

1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 29 9 2 1 30:10
2. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 27 9 0 3 26:11
3. KS Kutno 12 23 7 2 3 20:14
4. Polonia Warszawa 11 23 7 2 2 24:11
5. Znicz Biała Piska 12 21 6 3 3 25:19
6. Sokół Aleksandrów Łódzki 11 21 6 3 2 23:7
7. Pelikan Łowicz 11 21 6 3 2 19:12
8. Legionovia Legionowo 12 21 6 3 3 14:11
9. Unia Skierniewice 12 19 6 1 5 22:16
10. Legia II Warszawa 12 18 5 3 4 21:18
11. RKS Radomsko 12 18 5 3 4 17:18
12. Błonianka Błonie 12 17 5 2 5 26:19
13. Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 15 5 0 7 18:29
14. Jagiellonia II Białystok 9 14 4 2 3 14:11
15. GKS Wikielec 11 14 4 2 5 19:25
16. Broń Radom 12 13 3 4 5 12:20
17. Ursus Warszawa 12 11 3 2 7 14:18
18. Concordia Elbląg 12 10 3 1 8 12:20

19. Olimpia Zambrów 12 9 3 0 9 19:22
20. Huragan Morąg 12 9 2 3 7 14:24
21. Ruch Wysokie Mazowieckie 11 7 1 4 6 10:26
22. KS Wasilków 12 1 0 1 11 5:43



Centralna Liga Juniorów - 11. kolejka

Sobota (24.10)

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0:5 (0:1)
Bramki: Mateusz Bąk 24, Kacper Łukasiak 54, Kamil Kort 72, Kacper Zaborski 78, Patryk Smykowski 90

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 4:5 (3:3)
Bramki: Kacper Żarejko 5, 27, Radosław Zyśk 37, Aleks Włodarczyk 90 - Filip Koperski 12, Krystian Okoniewski 32, 42, 59, Mikołaj Rakowski 67

Cracovia - Górnik Zabrze 1:1 (1:1)
Bramki: Aleksander Ciesielski 21 - Maksymilian Gandziarowski 44

Niedziela (25.10)

Gwarek Zabrze - UKS SMS Łódź 2:1 (0:1)
Bramki: Piotr Woźnikiewicz 52 sam., Patryk Domagała 57 sam. - Piotr Woźnikiewicz 39

Lech Poznań - Legia Warszawa (mecz przełożony)

Korona Kielce - Hutnik Kraków 1:1 (1:0)
Bramki: Maksymilian Kiełb 39 - Arkadiusz Kaczyński 88

Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (mecz przełożony)

Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa (mecz przełożony)

Tabela po 11 kolejkach

1. Śląsk Wrocław 11 24 8 0 3 25:15
2. Pogoń Szczecin 11 22 7 1 3 25:18
3. Wisła Kraków 10 21 7 0 3 26:16
4. Zagłębie Lubin 10 20 6 2 2 18:12
5. Cracovia 11 18 5 3 3 21:17
6. Legia Warszawa 9 16 5 1 3 20:13
7. Górnik Zabrze 10 16 5 1 4 16:13
8. UKS SMS Łódź 10 13 4 1 5 17:17
9. Lech Poznań 9 12 3 3 3 11:16
10. Gwarek Zabrze 11 12 3 3 5 11:18
11. Korona Kielce 10 11 3 2 5 19:19
12. Jagiellonia Białystok 10 11 3 2 5 25:22
13. Lechia Gdańsk 11 10 3 1 7 17:22
14. Arka Gdynia 9 9 3 0 6 18:23
15. Escola Varsovia Warszawa 10 9 2 3 5 10:17
16. Hutnik Kraków 10 7 2 1 7 9:30


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2021 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.