519 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2020.11.06 09:42, Aktualizacja: 2020.11.08 19:33
Tylko 4 mecze 9. kolejki PKO Ekstraklasy odbędą się w pierwotnie zaplanowanych terminach. Pozostałe starcia, z powodu licznych zachorowań na COVID-19, zostały przełożone. Na szczęście na niższych szczeblach aż tylu odwołanych spotkań nie ma.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 9. kolejka

Sobota (7.11)

Stal Mielec - Warta Poznań 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Kuzimski 88

Cracovia - Jagiellonia Białystok 3:1 (1:1)
Bramki: Tomas Vestenicky 25, Florian Loshaj 87, Thiago 90+1 - Jesus Imaz 39

Niedziela (8.11)

Legia Warszawa - Lech Poznań 2:1 (0:1)
Bramki: Kacper Skibicki 67, Rafael Lopes 90+3 - Josip Juranović 29 sam.

Raków Częstochowa - Wisła Kraków 0:0 (0:0)

Mecze przełożone

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Pogoń Szczecin

Mecze rozgrywane awansem

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 0:0 (0:0)

Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
Bramki: Adrian Benedyczak 72 - Kamil Biliński 29

Tabela po 8 kolejkach

1. Raków Częstochowa 8 19 6 1 1 20:9
2. Górnik Zabrze 8 16 5 1 2 14:8
3. Legia Warszawa 8 16 5 1 2 12:8

4. Pogoń Szczecin 8 15 4 3 1 10:5
5. Zagłębie Lubin 8 14 4 2 2 10:7
6. Śląsk Wrocław 8 13 4 1 3 13:9
7. Lechia Gdańsk 8 13 4 1 3 14:11
8. Jagiellonia Białystok 8 11 3 2 3 8:10
9. Wisła Kraków 8 9 2 3 3 14:12
10. Lech Poznań 7 9 2 3 2 13:11
11. Wisła Płock 8 9 2 3 3 10:12
12. Warta Poznań 8 7 2 1 5 5:9
13. Cracovia 8 6 2 5 1 11:11
14. Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 6 1 3 5 10:22
15. Stal Mielec 8 5 1 2 5 8:19
16. Piast Gliwice 8 2 0 2 6 5:14


Fortuna I Liga - 11. kolejka

Piątek (6.11)

Miedź Legnica - Widzew Łódź 1:1 (0:0)
Bramki: Nemanja Mijusković 90+2 - Filip Becht 83

Stomil Olsztyn - Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Bramka: Leandro 59

Sobota (7.11)

Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie 0:2 (0:1)
Bramki: Daniel Szczepan 25k, Farid Ali 52

ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 4:0 (0:0)
Bramki: Samu Corral 63, Carlos Moros Gracia 67, Pirulo 77, Antonio Dominguez 90

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna 2:1 (0:0)
Bramki: Roman Gergel 51, Martin Zeman 86 - Przemysław Banaszak 70

Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1:3 (0:2)
Bramki: Patryk Małecki 58 - Mateusz Grudziński 1 sam., Wiktor Długosz 29, Jacek Kiełb 71

GKS Bełchatów - Resovia 3:0 (2:0)
Bramki: Patryk Makuch 6, Patryk Winsztal 41, Mariusz Magiera 83

Niedziela (8.11)

GKS Tychy - Puszcza Niepołomice 1:1 (1:0)
Bramki: Szymon Lewicki 6 - Marcin Stefanik 73k

Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 1:5 (1:2)
Bramki: Artem Dudik 32 - Marcus Vinicius 15, 38, Maciej Jankowski 49, Juliusz Letniowski 60, Rafał Wolsztyński 88

Tabela po 11 kolejkach

1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10 27 9 0 1 18:4
2. ŁKS Łódź 9 25 8 1 0 24:4

3. Górnik Łęczna 9 20 6 2 1 14:4
4. Odra Opole 10 20 6 2 2 9:8
5. GKS Tychy 11 19 5 4 2 17:10
6. Arka Gdynia 10 18 5 3 2 18:8

7. Radomiak Radom 10 17 5 2 3 16:12
8. Miedź Legnica 11 14 3 5 3 15:13
9. Puszcza Niepołomice 9 12 3 3 3 9:11
10. Korona Kielce 9 12 3 3 3 9:12
11. Widzew Łódź 10 12 3 3 4 8:13
12. GKS Bełchatów 10 10 3 3 4 7:10
13. Stomil Olsztyn 10 10 2 4 4 7:10
14. Chrobry Głogów 10 9 2 3 5 9:18
15. Zagłębie Sosnowiec 10 7 2 1 7 9:12
16. Resovia 10 7 2 1 7 8:17
17. GKS 1962 Jastrzębie 10 4 1 1 8 7:18
18. Sandecja Nowy Sącz 10 1 0 1 9 6:26


II liga - 12. kolejka

Sobota (7.11)

Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 3:1 (1:1)
Bramki: Janusz Surdykowski 13, Wojciech Zyska 66, Marcin Bawolik 83 - Omid Popalzay 16

Garbarnia Kraków - Lech II Poznań 2:4 (0:1)
Bramki: Jakub Kowalski 63, Bruno Wacławek 90 - Ołeksandr Jacenko 38, 55, Tymoteusz Klupś 66, Hubert Sobol 70

Skra Częstochowa - Górnik Polkowice 1:3 (0:1)
Bramki: Rafał Brusiło 72 - Mateusz Piątkowski 39, 47, Eryk Sobków 60

Motor Lublin - Stal Rzeszów 1:0 (0:0)
Bramka: Marcin Michota 72

KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków 4:0 (2:0)
Bramki: Robert Tunkiewicz 28, 72, Mateusz Majewski 45k, Kamil Sabiłło 77

Niedziela (8.11)

Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 1:2 (1:1)
Bramki: Przemysław Brzeziański 28 - Oskar Repka 43, Miłosz Przybecki 82

Wigry Suwałki - Sokół Ostróda 1:2 (1:1)
Bramki: Cezary Sauczek 25 - Dawid Wolny 19, Tomasz Gajda 55

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 3:2 (2:1)
Bramki: Piotr Giel 5, Kacper Sezonienko 32, Jakub Bach 90 - Szymon Skrzypczak 43, 77

Śląsk II Wrocław - GKS Katowice (mecz przełożony)

Pauza: Znicz Pruszków

Tabela po 12 kolejkach

1. Górnik Polkowice 11 27 9 0 2 27:9
2. Wigry Suwałki 11 25 8 1 2 18:8
3. Chojniczanka Chojnice 12 21 6 3 3 19:10
4. GKS Katowice 10 20 6 2 2 22:11
5. Stal Rzeszów 12 20 6 2 4 17:10
6. Skra Częstochowa 12 19 6 1 5 14:13

7. KKS 1925 Kalisz 11 18 6 0 5 19:13
8. Pogoń Siedlce 11 16 6 1 4 21:21
9. Sokół Ostróda 11 16 5 1 5 16:17
10. Bytovia Bytów 10 15 4 3 3 17:13
11. Śląsk II Wrocław 9 11 3 2 4 11:12
12. Motor Lublin 10 11 2 5 3 10:12
13. Znicz Pruszków 10 11 3 2 5 8:16
14. Hutnik Kraków 11 10 3 1 7 14:24
15. Olimpia Grudziądz 10 10 3 1 6 9:19
16. Błękitni Stargard 11 10 3 1 7 9:24
17. Lech II Poznań 10 9 3 0 7 19:24
18. Olimpia Elbląg 12 9 2 3 7 15:22
19. Garbarnia Kraków 10 9 2 3 5 13:20



III liga (gr. I) - 14. kolejka

Sobota (7.11)

RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:0 (3:0)
Bramki: Adrian Klepacz 5, Rafał Babul 38, Krystian Kolasa 43, Łukasz Szczepaniak 76

Huragan Morąg - KS Wasilków 0:0 (0:0)

Unia Skierniewice - Broń Radom 2:0 (1:0)
Bramki: Damian Machajek 45 sam., Robert Kowalczyk 78

KS Kutno - Ursus Warszawa 1:2 (0:0)
Bramki: Damian Szczepański 83 - Patryk Kamiński 75, Oskar Pyrzyna 77

Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo 1:4 (0:2)
Bramki: Kamil Zalewski 82 - Andrzej Trubeha 41, 62, Patryk Koziara 45k, Marcin Kluska 71

Ruch Wysokie Mazowieckie - Concordia Elbląg 1:1 (0:1)
Bramki: Karol Mackiewicz 86 - Jakub Bojas 41k

GKS Wikielec - Pelikan Łowicz 2:1 (1:0)
Bramki: Sebastian Szypulski 11, Michał Jankowski 79k - Maciej Wyszogrodzki 50

Jagiellonia II Białystok - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1 (1:0)
Bramki: Szymon Sobczak 27, 76 - Bartosz Broniarek 52

Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska 0:1 (0:0)
Bramka: Bartosz Giełażyn 90k

Niedziela (8.11)

Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 3:1 (0:0)
Bramki: Mikołaj Kwietniewski 54, Damian Warchoł 59, 77 - Przemysław Wiśniewski 58

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Błonianka Błonie (mecz przełożony)

Tabela po 14 kolejkach

1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14 30 10 0 4 30:15
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 29 9 2 2 30:14
3. Legionovia Legionowo 14 27 8 3 3 20:13
4. Unia Skierniewice 14 25 8 1 5 26:16
5. Znicz Biała Piska 14 25 7 4 3 27:20
6. Pelikan Łowicz 13 24 7 3 3 23:16
7. Legia II Warszawa 14 24 7 3 4 26:20
8. KS Kutno 14 23 7 2 5 22:18
9. Polonia Warszawa 12 23 7 2 3 24:12
10. Sokół Aleksandrów Łódzki 13 22 6 4 3 25:11
11. RKS Radomsko 14 21 6 3 5 23:21
12. Błonianka Błonie 13 20 6 2 5 29:21
13. Jagiellonia II Białystok 12 18 5 3 4 20:17
14. GKS Wikielec 13 18 5 3 5 23:28
15. Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 15 5 0 8 20:32
16. Ursus Warszawa 14 14 4 2 8 16:21
17. Huragan Morąg 14 13 3 4 7 16:24
18. Broń Radom 14 13 3 4 7 12:24
19. Concordia Elbląg 14 12 3 3 8 14:22

20. Olimpia Zambrów 14 10 3 1 10 21:27
21. Ruch Wysokie Mazowieckie 12 8 1 5 6 11:27
22. KS Wasilków 14 2 0 2 12 6:45



Centralna Liga Juniorów - 13. kolejka

Sobota (7.11)

Wisła Kraków - Hutnik Kraków 1:0 (0:0)
Bramka: Kacper Myszogląd 58k

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2:1 (1:0)
Bramki: Hubert Konstanty 2k, Ryszard Jakubiak 59 - Patryk Nowakowski 54

Arka Gdynia - UKS SMS Łódź 1:3 (1:0)
Bramki: Patryk Soboczyński 38 - Maksym Rosiński 57, Karol Ira 70, Filip Kępisty 74

Niedziela (8.11)

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:1 (1:1)
Bramki: Szymon Karasiński 3 - Michał Kochanowski 30

Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa 1:2 (1:0)
Bramki: Miłosz Strzeboński 41 - Adrian Bielka 76, 78

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 7:0 (6:0)
Bramki: Damian Kołtański 7, Igor Ławrynowicz 19, 22, Adrian Ratajczyk 25k, 36, Antoni Kozubal 35, Krystian Palacz 49

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2:3 (1:3)
Bramki: Lucjan Frydrych 45 k, Radosław Zyśk 72 - Jakub Szczepanik 31, 40, Kosma Zawada 39

Gwarek Zabrze - Cracovia (mecz przełożony)

Tabela po 13 kolejkach

1. Śląsk Wrocław 13 30 10 0 3 31:18
2. Zagłębie Lubin 13 27 8 3 2 24:13
3. Wisła Kraków 13 27 9 0 4 30:20
4. Pogoń Szczecin 13 22 7 1 5 28:29
5. Górnik Zabrze 13 22 7 1 5 22:18
6. Legia Warszawa 12 21 6 3 3 27:16
7. Cracovia 12 21 6 3 3 22:17
8. Lech Poznań 11 18 5 3 3 19:16
9. UKS SMS Łódź 13 17 5 2 6 23:23
10. Lechia Gdańsk 13 13 4 1 8 26:26
11. Arka Gdynia 12 13 4 1 7 25:31
12. Escola Varsovia Warszawa 11 12 3 3 5 12:18
13. Jagiellonia Białystok 13 12 3 3 7 28:27
14. Gwarek Zabrze 12 12 3 3 6 13:26
15. Korona Kielce 13 11 3 2 8 20:26
16. Hutnik Kraków 13 7 2 1 10 9:35


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2021 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.