661 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2021.06.11 08:41, Aktualizacja: 2021.06.16 20:32
W najbliższy weekend (12-13.06) rozegrane zostaną ostatnie kolejki Fortuna I Ligi oraz eWinner II ligi. Zmagania na niższych szczeblach jeszcze chwilę potrwają.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

Fortuna I Liga - 34. kolejka

Niedziela (13.06)

Widzew Łódź - Odra Opole 2:1 (1:1)
Bramki: Dominik Kun 2, Paweł Tomczyk 87 - Konrad Nowak 24

GKS Tychy - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
Bramki: Sebastian Steblecki 54 - Ricardinho 90+2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn 0:0 (0:0)

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
Bramki: Mehdi Lehaire 78 - Goncalo Gregorio 45k

Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)
Bramki: Przemysław Banaszak 13k, 73k, Bartosz Śpiączka 57

Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
Bramki: Szymon Kobusiński 43, Michał Czarny 51

GKS 1962 Jastrzębie - Resovia 2:1 (0:1)
Bramki: Marek Mróz 54, Jakub Apolinarski 87 - Dawid Kubowicz 37k

Chrobry Głogów - Arka Gdynia 0:3 (0:1)
Bramki: Maciej Rosołek 25, Mateusz Żebrowski 83, Rafał Wolsztyński 90+3

Radomiak Radom - Korona Kielce 2:0 (2:0)
Bramki: Dawid Abramowicz 2, Mateusz Radecki 41

Tabela po 34 kolejkach

1. Radomiak Radom 34 68 20 8 6 49:20
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 34 65 18 11 5 56:28

3. GKS Tychy 34 63 18 9 7 49:27
4. Arka Gdynia 34 60 17 9 8 51:32
5. ŁKS Łódź 34 58 17 7 10 59:41
6. Górnik Łęczna 34 56 15 11 8 47:30

7. Miedź Legnica 34 51 13 12 9 49:36
8. Odra Opole 34 49 13 10 11 35:41
9. Widzew Łódź 34 46 11 13 10 30:36
10. Sandecja Nowy Sącz 34 45 12 9 13 42:50
11. Chrobry Głogów 34 44 12 8 14 34:45
12. Korona Kielce 34 41 11 8 15 31:46
13. Puszcza Niepołomice 34 37 10 7 17 32:46
14. GKS 1962 Jastrzębie 34 35 10 5 19 32:48
15. Stomil Olsztyn 34 35 9 8 17 31:48
16. Resovia 34 32 8 8 18 27:45
17. Zagłębie Sosnowiec 34 30 8 6 20 35:43
18. GKS Bełchatów 34 23 6 7 21 24:51
GKS Bełchatów został ukarany odjęciem 2 punktów (zaległości finansowe)


eWinner II Liga - 38. kolejka

Sobota (12.06)

Sokół Ostróda - GKS Katowice 3:2 (1:1)
Bramki: Dawid Wolny 29, Adam Dobosz 66, Karol Żwir 73 - Arkadiusz Woźniak 3, Adrian Błąd 49

Stal Rzeszów - Lech II Poznań 0:2 (0:1)
Bramki: Jakub Karbownik 30, Siergiej Kriwiec 69

Chojniczanka Chojnice - Górnik Polkowice 1:1 (0:1)
Bramki: Artur Pląskowski 58 - Mateusz Piątkowski 31k

Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 4:3 (3:1)
Bramki: Jakub Bach 6k, 21, 43, Kacper Sezonienko 66 - Ishmael Baidoo 33, 64, Julien Tadrowski 54

Motor Lublin - Olimpia Grudziądz 5:2 (1:0)
Bramki: Tomasz Swędrowski 45, 46, Robert Obst 66 sam., Filip Wójcik 68, Piotr Witasik 71 sam. - Jose Embalo 54, Jakub Nawrocki 88

Wigry Suwałki - Znicz Pruszków 0:0 (0:0)

KKS 1925 Kalisz - Olimpia Elbląg 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Majewski 67 - Janusz Surdykowski 70

Śląsk II Wrocław - Błękitni Stargard 5:1 (1:1)
Bramki: Filip Michalski 18, Szymon Krocz 34k, Przemysław Bargiel 56, 69, Mateusz Młynarczyk 78 - Dawid Polkowski 6

Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa 4:4 (2:3)
Bramki: Jakub Górski 11, Michał Fidziukiewicz 45, 58, Błażej Radwanek 78 - Mariusz Holik 26, Kamil Wojtyra 39, 45, 90+3k

Pauza: Hutnik Kraków

Tabela po 38 kolejkach

1. Górnik Polkowice 36 76 22 10 4 70:29
2. GKS Katowice 36 70 22 4 10 67:41

3. Chojniczanka Chojnice 36 67 19 10 7 63:34
4. Wigry Suwałki 36 64 18 10 8 51:35
5. KKS 1925 Kalisz 36 57 17 6 13 51:40
6. Skra Częstochowa 36 52 15 7 14 51:42

7. Garbarnia Kraków 36 52 14 10 12 49:50
8. Śląsk II Wrocław 36 52 15 7 14 61:57
9. Motor Lublin 36 50 12 14 10 48:44
10. Stal Rzeszów 36 50 14 8 14 58:60
11. Sokół Ostróda 36 46 14 4 18 50:56
12. Hutnik Kraków 36 45 13 6 17 47:61
13. Pogoń Siedlce 36 42 12 9 15 61:62
14. Lech II Poznań 36 40 11 7 18 47:58
15. Znicz Pruszków 36 38 10 8 18 37:55
16. Olimpia Elbląg 36 37 9 10 17 39:52
17. Olimpia Grudziądz 36 36 10 6 20 42:67
18. Błękitni Stargard 36 36 8 12 16 36:66
19. Bytovia Bytów 36 34 8 10 18 46:65

Pogoń Siedlce została ukarana odjęciem 3 punktów (wspomaganie farmakologiczne)


III liga (gr. I) - 34. kolejka

Czwartek (10.06)

Broń Radom - RKS Radomsko 4:1 (2:1)
Bramki: Przemysław Śliwiński 38, 41, 68, Piotr Goljasz 89 - Mateusz Szela 29k

Piątek (11.06)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok 6:0 (3:0)
Bramki: Bartłomiej Urbański 16, Jakub Kołaczek 20, Jean Franco Sarmiento 43, 52, Michał Wrzesiński 79, Kacper Gzieło 82

Sobota (12.06)

Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (1:2)
Bramki: Mikołaj Kwietniewski 23, Patryk Pierzak 90 - Arkadiusz Ciach 6, Szymon Kuźma 44, Karol Drwęcki 61

Legionovia Legionowo - Unia Skierniewice 4:2 (2:1)
Bramki: Michał Bajdur 14, Patryk Koziara 26k, 76, Marcin Kluska 90 - Adrian Dudziński 38, 69

Sokół Aleksandrów Łódzki - KS Wasilków 9:1 (5:1)
Bramki: Szymon Sołtysiński 2, 21, 32, 45, 54, Dawid Przezak 12, 74, Jakub Horoszkiewicz 84, 87 - Grzegorz Makal 83

Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie 3:1 (0:0)
Bramki: Piotr Piekarski 54, Dawid Kieplin 89, Kuba Jóźwiak 90 - Kamil Stankiewicz 62

Olimpia Zambrów - Huragan Morąg 2:1 (0:1)
Bramki: Kamil Zalewski 73, 83 - Michał Balewski 17

Ursus Warszawa - KS Kutno 3:3 (2:2)
Bramki: Paweł Tarnowski 11, Oskar Pyrzyna 18, Mateusz Muszyński 90 - Łukasz Dynel 24, Maciej Kowalczyk 39, Marcin Kacela 87

Concordia Elbląg - Błonianka Błonie 0:3 (0:0)
Bramki: Rafał Dębski 50, Dawid Jarczak 79, 86

GKS Wikielec - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:1 (0:1)
Bramka: Łukasz Buczkowski 31

Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska 4:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Piątek 15k, Hubert Molski 47 sam., Junior Radziński 71, Kacper Górski 76

III liga (gr. I) - 35. kolejka

Środa (16.06)

Legia II Warszawa - Polonia Warszawa 0:3 (0:2)
Bramki: Damian Mosiejko 19k, Junior Radziński 39, Marcinho 68

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1 (2:0)
Bramki: Arkadiusz Ciach 16, Marcel Niesłuchowski 45 - Rafał Zembrowski 54

Jagiellonia II Białystok - Legionovia Legionowo 1:5 (0:2)
Bramki: Gabor Żukowski 82 - Piotr Dobrogost 41, Dawid Papazjan 45, Krzysztof Witecki 56, Michał Bajdur 63k, Marcin Kluska 88

Unia Skierniewice - Znicz Biała Piska 1:1 (1:1)
Bramki: Hubert Berłowski 16 - Jacek Dzienis 40

Tabela po 35 kolejkach

Grupa mistrzowska
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 74 24 2 8 79:37
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 71 22 5 7 64:35
3. Legionovia Legionowo 34 64 19 7 8 67:46
4. Polonia Warszawa 34 58 17 7 10 61:37
5. Znicz Biała Piska 35 52 14 10 11 62:61
6. Legia II Warszawa 34 51 15 6 13 61:49
7. Unia Skierniewice 34 51 15 6 13 58:48
8. Jagiellonia II Białystok 35 44 13 5 17 57:69

Grupa spadkowa
9. KS Kutno 33 52 15 7 11 53:46
10. Ursus Warszawa 33 51 15 6 12 51:43
11. Lechia Tomaszów Mazowiecki 33 50 15 5 13 48:61
12. Błonianka Błonie 33 49 15 4 14 63:49
13. Sokół Aleksandrów Łódzki 33 47 12 11 10 53:31
14. Pelikan Łowicz 33 46 13 7 13 47:46
15. Broń Radom 33 46 13 7 13 44:43
16. GKS Wikielec 33 43 12 7 14 49:57
17. RKS Radomsko 33 42 11 9 13 51:48
18. Concordia Elbląg 33 42 11 9 13 42:46

19. Olimpia Zambrów 33 40 12 4 17 50:57
20. Ruch Wysokie Mazowieckie 33 23 4 11 18 28:65

21. Huragan Morąg 33 19 3 10 20 33:72
22. KS Wasilków 33 15 4 3 26 21:96


Centralna Liga Juniorów - 29. kolejka

Piątek (11.06)

Wisła Kraków - Legia Warszawa 4:1 (1:1)
Bramki: Karol Sałamaj 39, Patryk Warczak 58, Piotr Ćwik 62, Karol Tokarczyk 80 - Jordan Majchrzak 16

Sobota (12.06)

Hutnik Kraków - Górnik Zabrze 1:0 (1:0)
Bramka: Krystian Lelek 40

Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok 5:2 (2:1)
Bramki: Remigiusz Flasz 12, Adrian Gawlik 39, Dominik Gurdek 47, Michał Nadolski 61, Robert Paryła 89 - Gabor Żukowski 42, Krystian Tymendorf 60

Cracovia - Śląsk Wrocław 1:2 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Kafel 34 - Dawid Gruszecki 75, Szymon Michalski 90

Niedziela (13.06)

Zagłębie Lubin - Escola Varsovia Warszawa 4:0 (2:0)
Bramki: Kacper Masiak 11, Kacper Zając 25, Oliwier Sławiński 69, Artemijus Tutyskinas 89 sam.

Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1:2 (1:1)
Bramki: Karol Turek 8k - Mateusz Bąk 22, Olaf Korczakowski 76

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 6:2 (3:1)
Bramki: Dominik Rusnak 5, Krzysztof Babś 7, Mateusz Stępień 42, Patryk Soboczyński 60, Kacper Skóra 70, Kacper Skrobański 87 - Mikołaj Rakowski 27, Wiktor Mosur 47

Lech Poznań - UKS SMS Łódź 3:1 (2:0)
Bramki: Maksym Czekała 26, Adam Dela 43 sam., Igor Ławrynowicz 68 - Patryk Domagała 46k

Aktualna tabela

1. Pogoń Szczecin 29 58 18 4 7 71:45
2. Zagłębie Lubin 29 57 16 9 4 62:37
3. Wisła Kraków 29 57 18 3 8 73:50
4. Śląsk Wrocław 29 55 17 4 8 61:41
5. Górnik Zabrze 29 48 15 3 11 50:41
6. Legia Warszawa 29 43 11 10 8 62:55
7. Lech Poznań 29 40 11 7 11 44:40
8. Jagiellonia Białystok 29 39 11 6 12 66:53
9. Escola Varsovia Warszawa 29 39 11 6 12 49:54
10. Cracovia 29 38 10 8 11 49:52
11. Arka Gdynia 29 38 11 5 13 62:62
12. UKS SMS Łódź 29 36 10 6 13 42:45
13. Gwarek Zabrze 29 36 10 6 13 44:61
14. Lechia Gdańsk 29 25 6 7 16 50:61
15. Korona Kielce 29 25 6 7 16 44:61
16. Hutnik Kraków 29 16 5 1 23 26:97


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.