1044 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2021.10.15 08:57, Aktualizacja: 2021.10.18 22:48
Po kilkunastu dniach przerwy wracają rozgrywki PKO Ekstraklasy. Jagiellonia swój pojedynek stoczy dopiero w poniedziałek (18.10). Na zakończenie 11. kolejki Żółto-Czerwoni zmierzą się u siebie z Radomiakiem Radom.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 11. kolejka

Sobota (16.10)

Górnik Łęczna - Piast Gliwice 1:1 (1:1)
Bramki: Bartosz Śpiączka 45 - Patryk Sokołowski 3

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 0:2 (0:0)
Bramki: Flavio Paixao 55, Conrado 56

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Bramka: Michal Frydrych 50

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1:2 (0:0)
Bramki: Mateusz Praszelik 75 - Vladislavs Gutkovskis 64, Ivi Lopez 69

Niedziela (17.10)

Wisła Płock - Pogoń Szczecin 1:0 (0:0)
Bramka: Damian Warchoł 57

Cracovia - Warta Poznań 2:0 (0:0)
Bramki: Michał Rakoczy 58, Jakub Myszor 90+1

Legia Warszawa - Lech Poznań 0:1 (0:0)
Bramka: Mikael Ishak 54

Poniedziałek (18.10)

Stal Mielec - Zagłębie Lubin 4:2 (1:2)
Bramki: Mateusz Mak 14, 63, Grzegorz Tomasiewicz 52k, Marcin Flis 75 - Erik Daniel 22, Krystian Getinger 41 sam.

Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom 1:1 (1:1)
Bramki: Fedor Cernych 25 - Karol Angielski 33k

Tabela po 11 kolejkach

1. Lech Poznań 11 24 7 3 1 23:6
2. Lechia Gdańsk 11 22 6 4 1 20:9
3. Raków Częstochowa 10 21 6 3 1 21:14

4. Pogoń Szczecin 11 19 5 4 2 16:9
5. Śląsk Wrocław 11 17 4 5 2 15:14
6. Cracovia 11 16 4 4 3 18:18
7. Jagiellonia Białystok 11 16 4 4 3 12:12
8. Stal Mielec 11 15 4 3 4 15:18
9. Zagłębie Lubin 10 15 5 0 5 13:17
10. Piast Gliwice 11 14 4 2 5 14:15
11. Wisła Kraków 11 14 4 2 5 14:16
12. Wisła Płock 11 13 4 1 6 18:17
13. Radomiak Radom 11 13 2 7 2 12:11
14. Górnik Zabrze 10 13 4 1 5 13:15
15. Legia Warszawa 9 9 3 0 6 10:13
16. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10 7 1 4 5 10:15
17. Warta Poznań 11 7 1 4 6 8:15
18. Górnik Łęczna 11 6 1 3 7 9:27



Fortuna I Liga - 13. kolejka

Piątek (15.10)

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 3:0 (2:0)
Bramki: Rafał Boguski 17, Grzegorz Aftyka 45, Konrad Stępień 58

Korona Kielce - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
Bramka: Mattia Montini 45

Sobota (16.10)

Resovia - Chrobry Głogów 3:0 (2:0)
Bramki: Mavroudís Bougaidis 22 sam., Marek Mróz 41, Aleksander Komor 69

GKS 1962 Jastrzębie - Górnik Polkowice 3:1 (2:0)
Bramki: Daniel Rumin 10, 12, 59 - Jakub Sypek 58

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
Bramka: Tomasz Boczek 42

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 4:0 (2:0)
Bramki: Damian Tront 11, Patryk Makuch 21, Maxime Dominguez 55, Michał Bednarski 89

Skra Częstochowa - GKS Katowice 0:0 (0:0)

Niedziela (17.10)

ŁKS Łódź - Arka Gdynia 1:0 (1:0)
Bramka: Maciej Radaszkiewicz 35

Poniedziałek (18.10)

GKS Tychy - Stomil Olsztyn 1:2 (0:2)
Bramki: Gracjan Jaroch 90+6 - Maciej Dampc 9, Łukasz Moneta 27

Tabela po 13 kolejkach

1. Widzew Łódź 13 32 10 2 1 27:9
2. Korona Kielce 13 25 7 4 2 15:8

3. Miedź Legnica 12 24 7 3 2 22:11
4. Sandecja Nowy Sącz 12 22 7 1 4 14:11
5. GKS Tychy 13 22 6 4 3 14:13
6. Arka Gdynia 13 20 6 2 5 21:13

7. ŁKS Łódź 12 20 6 2 4 16:12
8. Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 18 5 3 4 17:15
9. Odra Opole 12 17 5 2 5 15:17
10. Chrobry Głogów 12 15 4 3 5 14:13
. Resovia 12 15 4 3 5 14:13
12. Skra Częstochowa 11 13 3 4 4 7:12
13. GKS Katowice 13 12 2 6 5 17:26
14. Puszcza Niepołomice 12 11 3 2 7 12:19
15. Stomil Olsztyn 12 10 3 1 8 13:19
16. Zagłębie Sosnowiec 13 10 2 4 7 12:19
17. GKS 1962 Jastrzębie 13 10 2 4 7 12:24
18. Górnik Polkowice 12 9 1 6 5 12:20



eWinner II Liga - 13. kolejka

Piątek (15.10)

Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 1:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Kosakiewicz 40 - Kamil Wenger 79k

Sobota (16.10)

Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice 3:2 (2:1)
Bramki: Roko Baturina 15, Krystian Palacz 19, Antoni Kozubal 59 - Szymon Skrzypczak 39, Łukasz Wolsztyński 90+3

Garbarnia Kraków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1 (0:0)
Bramki:Wiktor Szywacz 70, Michal Klec 77 - Damian Jaroń 90+1k

GKS Bełchatów - KKS 1925 Kalisz 2:1 (1:0)
Bramki: Artur Golański 3k, Szymon Sołtysiński 50 - Piotr Giel 74k

Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 1:2 (0:1)
Bramki: Piotr Stawarczyk 67k - Marcel Kotwica 34, Andreja Prokić 61

Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda 3:0 (2:0)
Bramki: Robert Majewski 4, Wojciech Trochim 9, Franciszek Wróblewski 87

Ruch Chorzów - Wisła Puławy 2:4 (0:2)
Bramki: Daniel Szczepan 62, Damian Kowalczyk 90+3 - Dominik Banach 29, Emil Drozdowicz 35, Kacper Kondracki 76, Bartłomiej Bartosiak 90+6

Motor Lublin - Wigry Suwałki 1:1 (0:1)
Bramki: Krzysztof Ropski 90+5 - Kacper Michalski 19

Niedziela (17.10)

Śląsk II Wrocław - Radunia Stężyca 2:5 (2:1)
Bramki: Jakub Iskra 4, Bartosz Boruń 43 - Damian Szuprytowski 29, Jakub Letniowski 75, 80, Radosław Stępień 77, Janusz Surdykowski 90+3

Tabela po 13 kolejkach

1. Stal Rzeszów 13 32 10 2 1 28:11
2. Ruch Chorzów 13 28 8 4 1 21:11

3. Chojniczanka Chojnice 13 22 7 1 5 29:13
4. Olimpia Elbląg 13 22 6 4 3 14:13
5. Motor Lublin 13 21 5 6 2 24:11
6. Radunia Stężyca 13 20 6 2 5 22:19

7. Wisła Puławy 13 19 5 4 4 25:21
8. Lech II Poznań 12 19 6 1 5 14:14
9. Wigry Suwałki 13 18 5 3 5 15:14
10. KKS 1925 Kalisz 13 17 5 2 6 13:13
11. Garbarnia Kraków 13 17 4 5 4 18:19
12. Pogoń Siedlce 13 17 5 2 6 18:23
13. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 14 3 5 4 14:16
14. Śląsk II Wrocław 13 14 3 5 5 20:24
15. Znicz Pruszków 13 14 3 5 5 17:22
16. GKS Bełchatów 13 10 4 2 7 11:23
17. Hutnik Kraków 13 8 2 2 9 9:21
18. Sokół Ostróda 13 4 1 1 11 5:29

GKS Bełchatów został ukarany odjęciem 4 punktów (zaległości finansowe)


III liga (gr. I) - 14. kolejka

Sobota (16.10)

Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (2:0)
Bramki: Kacper Skwierczyński 30, 34

Znicz Biała Piska - Ursus Warszawa 1:3 (1:1)
Bramki: Patryk Gondek 43 - Michał Strzałkowski 41, 63, Paweł Tarnowski 67

Mamry Giżycko - Błonianka Błonie 1:3 (0:0)
Bramki: Mariusz Bucio 54 - Marcin Szymczak 49, Yudai Miyamoto 82, Tomasz Sieński 89

GKS Wikielec - Legionovia Legionowo 1:1 (0:1)
Bramki: Piotr Kacperek 90 - Dariusz Zjawiński 33

Pilica Białobrzegi - Jagiellonia II Białystok 2:8 (1:3)
Bramki: Damian Winiarski 24, Marcin Bykowski 70k - Hubert Karpiński 10, 54, 58, 71, 78, Oliwier Wojciechowski 14, Martin Kostal 45, Michał Surzyn 73

Broń Radom - Polonia Warszawa 2:1 (0:1)
Bramki: Piotr Goljasz 46, Michał Kielak 74 - Adam Pazio 9

Niedziela (17.10)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0 (0:0)

Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice 0:3 (0:0)
Bramki: Konrad Kowalczyk 54, Andrzej Krajewski 73, Miłosz Nowak 75

ŁKS II Łódź - Wissa Szczuczyn 6:1 (2:1)
Bramki: Mateusz Kowalczyk 17, Łukasz Dynel 35, 45, Aleksander Ślęzak 61k, 82, Mikołaj Lipień 89 - Karol Buzun 6

Pauza: KS Kutno

Tabela po 14 kolejkach

1. Legionovia Legionowo 14 33 10 3 1 29:16
2. Unia Skierniewice 14 28 9 1 4 27:15
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 23 7 2 5 26:16
4. Legia II Warszawa 13 22 6 4 3 25:16
5. Polonia Warszawa 13 22 7 1 5 24:15
6. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 21 6 3 4 21:17
7. KS Kutno 13 20 5 5 3 15:14
8. Pilica Białobrzegi 13 20 6 2 5 24:28
9. Jagiellonia II Białystok 13 19 6 1 6 26:22
10. Broń Radom 13 19 6 1 6 16:17
11. ŁKS II Łódź 13 17 5 2 6 26:27
12. Pelikan Łowicz 13 16 3 7 3 16:15
13. Ursus Warszawa 13 16 4 4 5 19:26
14. GKS Wikielec 13 15 3 6 4 16:19
15. Znicz Biała Piska 14 14 4 2 8 20:24
16. Błonianka Błonie 13 13 4 1 8 21:32
17. Mamry Giżycko 13 13 4 1 8 14:27
18. Sokół Aleksandrów Łódzki 13 9 1 6 6 15:21

19. Wissa Szczuczyn 14 9 1 6 7 10:23


Centralna Liga Juniorów - 10. kolejka

Piątek (15.10)

Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 0:0 (0:0)

Sobota (16.10)

Wisła Kraków - Arka Gdynia 3:1 (0:1)
Bramki: Tafara Madembo 54, Kacper Chełmecki 57, Marcin Bartoń 67 - Michał Galiński 22

MKS Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 5:1 (2:1)
Bramki: Kacper Śmiglewski 10, Hubert Pilarz 31, Szymon Panasiuk 67 sam., Kacper Włoch 71, 90 - Wojciech Szafranek 3

Niedziela (17.10)

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:4 (0:2)
Bramki: Wiktor Kamiński 60 - Jakub Jezierski 29, 43, 52, Jakub Zawadzki 55

Gwarek Zabrze - Warta Poznań 1:4 (0:2)
Bramki: Dominik Gurdek 48 - Jakub Nęcka 24, 43, Dominik Konopacki 74, Miłosz Gawecki 90k

Górnik Zabrze - Lech Poznań 2:3 (1:1)
Bramki: Kamil Moraczewski 32k, Cyprian Włodarczyk 74 - Damian Kołtański 19, Igor Kornobis 67, Filip Wełniak 76

Stal Rzeszów - Cracovia 4:1 (2:1)
Bramki: Michał Musik 16k, 27, Michał Opalski 86, 88 - Oskar Wójcik 45

Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź 6:4 (3:1)
Bramki: Radosław Zyśk 18, 25, 78, Sebastian Dąbrowski 23, Mateusz Baranowski 67, Alex Protaziuk 73 - Piotr Woźnikiewicz 40, 75, Jakub Zawierucha 48, Marcel Lachowicz 85

Tabela po 10 kolejkach

1. Cracovia 10 22 7 1 2 19:14
2. MKS Polonia Warszawa 10 21 7 0 3 35:20
3. Lech Poznań 10 20 6 2 2 26:11
4. Zagłębie Lubin 10 17 5 2 3 17:18
5. Jagiellonia Białystok 10 17 5 2 3 27:22
6. Legia Warszawa 10 16 5 1 4 18:21
7. Raków Częstochowa 10 15 4 3 3 22:19
8. Śląsk Wrocław 10 15 4 3 3 23:18
9. Wisła Kraków 10 15 5 0 5 13:13
10. Stal Rzeszów 10 14 4 2 4 24:24
11. Arka Gdynia 10 13 4 1 5 15:1:12
13. Warta Poznań 10 11 3 2 5 17:21
14. Gwarek Zabrze 10 8 2 2 6 11:29
15. Górnik Zabrze 10 5 1 2 7 13:21
16. UKS SMS Łódź 10 5 1 2 7 13:27


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy/Ligi Konferencji lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.