720 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2021.10.22 09:49, Aktualizacja: 2021.10.25 20:51
Przed nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Jagiellonia, Wigry oraz Wissa swoje mecze rozegrają w sobotę (23.10). Rezerwy Dumy Podlasia na plac gry wyjdą dzień później.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: pixabay.com

PKO Ekstraklasa - 12. kolejka

Piątek (22.10)

Radomiak Radom - Górnik Łęczna 3:1 (2:0)
Bramki: Karol Angielski 25, Maurides 37, Luis Machado 61 - Damian Gąska 82

Lech Poznań - Wisła Płock 4:1 (1:1)
Bramki: Bartosz Salamon 14, Radosław Murawski 53, Jakub Kamiński 77, Joao Amaral 88 - Dusan Lagator 16

Sobota (23.10)

Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:2 (1:0)
Bramki: Nemanja Tekijaski 6 sam., Ivi Lopez 63, Tomas Petrasek 78 - Nemanja Tekijaski 58, Muris Mesanović 90+5

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1:1 (1:1)
Bramki: Łukasz Zwoliński 10 - Bartosz Nowak 42

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 4:1 (2:1)
Bramki: Maciej Żurawski 24, Kamil Grosicki 41, Sebastian Kowalczyk 56, Luka Zahović 78 - Fedor Cernych 30

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0:5 (0:3)
Bramki: Erik Exposito 7, 12, 77k, Diogo Verdasca 27, Marcel Zylla 90+1

Niedziela (24.10)

Zagłębie Lubin - Cracovia 1:1 (0:0)
Bramki: Filip Starzyński 64 - Mathias Hebo Rasmussen 87

Warta Poznań - Stal Mielec 0:0 (0:0)

Piast Gliwice - Legia Warszawa 4:1 (2:1)
Bramki: Alberto Toril 10, 14, 59, Nikola Stojiljković 86 - Ernest Muci 21

Tabela po 12 kolejkach

1. Lech Poznań 12 27 8 3 1 27:7
2. Raków Częstochowa 11 24 7 3 1 24:16
3. Lechia Gdańsk 12 23 6 5 1 21:10

4. Pogoń Szczecin 12 22 6 4 2 20:10
5. Śląsk Wrocław 12 20 5 5 2 20:14
6. Piast Gliwice 12 17 5 2 5 18:16
7. Cracovia 12 17 4 5 3 19:19
8. Radomiak Radom 12 16 3 7 2 15:12
9. Stal Mielec 12 16 4 4 4 15:18
10. Jagiellonia Białystok 12 16 4 4 4 13:16
11. Zagłębie Lubin 11 16 5 1 5 14:18
12. Górnik Zabrze 11 14 4 2 5 14:16
13. Wisła Kraków 12 14 4 2 6 14:21
14. Wisła Płock 12 13 4 1 7 19:21
15. Legia Warszawa 10 9 3 0 7 11:17
16. Warta Poznań 12 8 1 5 6 8:15
17. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 11 7 1 4 6 12:18
18. Górnik Łęczna 12 6 1 3 8 10:30



Fortuna I Liga - 14. kolejka

Piątek (22.10)

Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:0 (0:0)

Sobota (23.10)

Górnik Polkowice - Korona Kielce 2:2 (1:0)
Bramki: Mateusz Piątkowski 45, Kajetan Szmyt 90+3 - Adrian Danek 74, Jacek Podgórski 83

Arka Gdynia - Resovia 2:0 (2:0)
Bramki: Hubert Adamczyk 18, Olaf Kobacki 28

GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
Bramka: Filip Kozłowski 18

GKS Tychy - Skra Częstochowa 0:0 (0:0)

Niedziela (24.10)

Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
Bramki: Szymon Sobczak 21, Patryk Bryła 89 - Kamil Biliński 39, Joan Roman 87

Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (2:0)
Bramki: Dawid Czapliński 3, Krzysztof Janus 6 - Szymon Zalewski 52, Dawid Witkowski 84k

Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:2 (1:2)
Bramki: Patryk Stępiński 41, Tomasz Dejewski 87 - Pirulo 17, Maciej Dąbrowski 29

Poniedziałek (25.10)

Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:2)
Bramki: Patryk Mikita 82 - Maissa Fall 3, Damir Sovsić 15

Tabela po 14 kolejkach

1. Widzew Łódź 14 33 10 3 1 29:11
2. Miedź Legnica 14 28 8 4 2 24:11

3. Korona Kielce 14 26 7 5 2 17:10
4. Sandecja Nowy Sącz 13 25 8 1 4 16:12
5. Arka Gdynia 14 23 7 2 5 23:13
6. GKS Tychy 14 23 6 5 3 14:13

7. Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 22 6 4 4 23:19
8. ŁKS Łódź 13 21 6 3 4 18:14
9. Odra Opole 14 21 6 3 5 18:19
10. Chrobry Głogów 13 16 4 4 5 14:13
11. Resovia 14 15 4 3 7 14:17
12. GKS Katowice 14 15 3 6 5 18:26
13. Skra Częstochowa 13 14 3 5 5 7:13
14. Puszcza Niepołomice 14 14 4 2 8 13:20
15. Zagłębie Sosnowiec 14 11 2 5 7 14:21
16. GKS 1962 Jastrzębie 14 11 2 5 7 14:26
17. Stomil Olsztyn 14 10 3 1 10 16:25
18. Górnik Polkowice 14 10 1 7 6 14:23



eWinner II Liga - 14. kolejka

Sobota (23.10)

Znicz Pruszków - Ruch Chorzów 2:0 (1:0)
Bramki: Mariusz Gabrych 34, Filip Nawrocki 68 sam.

Wigry Suwałki - GKS Bełchatów 2:1 (1:0)
Bramki: Mariusz Rybicki 20, Robert Bartczak 87 - Tomasz Lewandowski 66 sam.

KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań 2:2 (1:1
Bramki: Mateusz Majewski 32, Piotr Giel 88 - Mateusz Gawlik 40 sam., Norbert Pacławski 64

Olimpia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0 (1:0)
Bramka: Hubert Krawczun 21

Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków 1:3 (0:1)
Bramki: Marcin Grolik 73 - Michał Feliks 33, 84, Daniel Morys 70k

Wisła Puławy - Śląsk II Wrocław 0:1 (0:0)
Bramka: Javier Ajenjo Hyjek 90

Sokół Ostróda - Motor Lublin 1:1 (1:0)
Bramki: Dominik Stępień 44 - Piotr Ceglarz 50

Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 3:0 (0:0)
Bramki: Ramil Mustafajew 56, 74, Krystian Wrona 90+2

Niedziela (24.10)

Radunia Stężyca - Hutnik Kraków 5:2 (4:1)
Bramki: Sebastian Deja 5, Michał Miller 10, Damian Szuprytowski 24, Radosław Stępień 26, Przemysław Szur 66 - Jakub Wilczyński 40, Michał Kitliński 84

Tabela po 14 kolejkach

1. Stal Rzeszów 14 35 11 2 1 31:11
2. Ruch Chorzów 14 28 8 4 2 21:13

3. Olimpia Elbląg 14 25 7 4 3 15:13
4. Radunia Stężyca 14 23 7 2 5 27:21
5. Chojniczanka Chojnice 14 22 7 1 6 30:16
6. Motor Lublin 14 22 5 7 2 25:12

7. Wigry Suwałki 14 21 6 3 5 17:15
8. Lech II Poznań 14 21 6 3 5 16:16
9. Garbarnia Kraków 14 20 5 5 4 21:20
10. Wisła Puławy 14 19 5 4 5 25:22
11. KKS 1925 Kalisz 14 18 5 3 6 15:15
12. Śląsk II Wrocław 14 17 4 5 5 21:24
13. Znicz Pruszków 14 17 4 5 5 19:22
14. Pogoń Siedlce 14 17 5 2 7 18:26
15. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14 15 3 6 5 14:17
16. GKS Bełchatów 14 10 4 2 8 12:25
17. Hutnik Kraków 14 8 2 2 10 11:26
18. Sokół Ostróda 14 5 1 2 11 6:30

GKS Bełchatów został ukarany odjęciem 4 punktów (zaległości finansowe)


III liga (gr. I) - 15. kolejka

Sobota (23.10)

KS Kutno - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1 (2:1)
Bramki: Marcin Kacela 5, Adam Patora 40 - Artur Amroziński 8

Unia Skierniewice - ŁKS II Łódź 1:1 (1:1)
Bramki: Kamil Sabiłło 26k - Aleksander Ślęzak 18k

Wissa Szczuczyn - GKS Wikielec 1:1 (0:1)
Bramki: Wojciech Zalewski 60 - Piotr Kacperek 42

Błonianka Błonie - Broń Radom 2:0 (0:0)
Bramki: Szymon Śmieciński 53, Yudai Miyamoto 73

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 3:0 (1:0)
Bramki: Arkadiusz Gajewski 7, 83, Mateusz Długołęcki 87

Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 0:4 (0:4)
Bramki: Bartłomiej Ciepiela 20, Rui Gomes 23, Szymon Włodarczyk 38, 42

Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska 0:1 (0:0)
Bramka: Bartosz Giełażyn 90

Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz 3:1 (2:0)
Bramki: Patryk Paczuk 4, Łukasz Piątek 45k, 63 - Radosław Kuciński 90

Niedziela (24.10)

Jagiellonia II Białystok - Mamry Giżycko (mecz przełożony na 4.12)

Pauza: Legionovia Legionowo

Tabela po 15 kolejkach

1. Legionovia Legionowo 14 33 10 3 1 29:16
2. Unia Skierniewice 15 29 9 2 4 28:16
3. Legia II Warszawa 14 25 7 4 3 29:16
4. Polonia Warszawa 14 25 8 1 5 27:16
5. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 24 7 3 4 24:17
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 23 7 2 6 27:18
7. KS Kutno 14 23 6 5 3 17:15
8. Pilica Białobrzegi 14 20 6 2 6 24:31
9. Jagiellonia II Białystok 13 19 6 1 6 26:22
10. Broń Radom 14 19 6 1 7 16:19
11. ŁKS II Łódź 14 18 5 3 6 27:28
12. Znicz Biała Piska 15 17 5 2 8 21:24
13. Pelikan Łowicz 14 16 3 7 4 17:18
14. GKS Wikielec 14 16 3 7 4 17:20
15. Błonianka Błonie 14 16 5 1 8 23:32
16. Ursus Warszawa 14 16 4 4 6 19:30
17. Mamry Giżycko 13 13 4 1 8 14:27

18. Wissa Szczuczyn 15 10 1 7 7 11:24
19. Sokół Aleksandrów Łódzki 14 9 1 6 7 15:22


Centralna Liga Juniorów - 11. kolejka

Sobota (23.10)

Arka Gdynia - Stal Rzeszów 2:1 (0:0)
Bramki: Kacper Skóra 46, Marcel Predenkiewicz 64 - Michał Musik 65

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1:1 (0:0)
Bramki: Wojciech Szafranek 75 - David Ajenjo Hyjek 67

Warta Poznań - MKS Polonia Warszawa 1:2 (1:0)
Bramki: Bruno Siedlecki 4 - Kacper Śmiglewski 62, Bartosz Biedrzycki 79

Cracovia - Raków Częstochowa 0:3 (0:1)
Bramki: Mateusz Jezierski 22, 61, Tudor Butucel 57k

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1)
Bramki: Sebastian Dąbrowski 5, Jakub Lutostański 64

Lech Poznań - Legia Warszawa 1:2 (1:1)
Bramki: Kacper Sommerfeld 24 - Wiktor Kamiński 20, 70

UKS SMS Łódź - Wisła Kraków 1:0 (1:0)
Bramka: Marcel Lachowicz 8

Niedziela (24.10)

Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze 6:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Bąk 12, 61, Borys Freilich 50, Kacper Dudek 84, Mikołaj Hudziak 90, Fabian Grzelka 90

Tabela po 11 kolejkach

1. MKS Polonia Warszawa 11 24 8 0 3 37:21
2. Cracovia 11 22 7 1 3 19:17
3. Lech Poznań 11 20 6 2 3 27:13
4. Jagiellonia Białystok 11 20 6 2 3 29:22
5. Legia Warszawa 11 19 6 1 4 20:22
6. Raków Częstochowa 11 18 5 3 3 25:19
7. Zagłębie Lubin 11 18 5 3 3 18:19
8. Arka Gdynia 11 16 5 1 5 17:19
9. Śląsk Wrocław 11 15 4 3 4 23:20
10. Wisła Kraków 11 15 5 0 6 13:14
11. Pogoń Szczecin 11 15 4 3 4 21:12
12. Stal Rzeszów 11 14 4 2 5 25:26
13. Warta Poznań 11 11 3 2 6 18:23
14. UKS SMS Łódź 11 8 2 2 7 14:27
15. Gwarek Zabrze 11 8 2 2 7 11:35
16. Górnik Zabrze 11 6 1 3 7 14:22


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy/Ligi Konferencji lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2021 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.