712 osób online

Ściąga kibica. Gra I, II i III liga, a także CLJ

2018.09.07 10:04, Aktualizacja: 2018.09.10 18:19
Z powodu meczów narodowych reprezentacji w miniony weekend (8-9.09) ekstraklasowa kolejka się nie odbyła. Z tego samego powodu przełożonych zostało także wiele starć w niższych ligach.
Ściąga kibica. Gra I, II i III liga, a także CLJ
Fot: pixabay.com

Fortuna I Liga - 9. kolejka

Sobota (8.09)

Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz 1:3 (0:1)
Bramki: Michał Grobelny 54 - Maciej Małkowski 21, Damian Chmiel 65, Miłosz Kałahur 82

Bytovia Bytów - GKS Tychy 4:1 (1:0)
Bramki: Gracjan Jaroch 30, Filip Burkhardt 61, Juliusz Letniowski 85, Arsenij Procyszyn 90 - Mateusz Grzybek 54

Niedziela (9.09)

Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 1:1 (1:1)
Bramki: Dawid Nowak 26 - Szymon Lewicki 38

Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice - przełożony na 19.09
GKS Katowice - Odra Opole - przełożony na 19.09
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice - przełożony na 19.09
Stal Mielec - Wigry Suwałki - przełożony na 19.09
Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź - przełożony na 19.09
GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn - przełożony na 19.09

Tabela 9 kolejkach

1. Raków Częstochowa 9 20 6 2 1 14:5
2. Bytovia Bytów 9 18 5 3 1 19:10

3. Sandecja Nowy Sącz 9 18 5 3 1 12:6
4. Wigry Suwałki 8 14 4 2 2 12:10
5. Chojniczanka Chojnice 8 13 3 4 1 13:10
6. GKS 1962 Jastrzębie 8 12 3 3 2 10:9
7. GKS Tychy 9 12 3 3 3 13:13
8. Puszcza Niepołomice 8 11 3 2 3 9:11
9. Odra Opole 8 11 3 2 3 11:11
10. Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 11 3 2 3 11:10
11. Stal Mielec 8 10 3 1 4 7:7
12. ŁKS Łódź 8 10 3 1 4 9:10
13. Chrobry Głogów 8 9 2 3 3 4:6
14. Warta Poznań 8 8 2 2 4 7:13
15. Stomil Olsztyn 7 7 2 1 4 6:7
16. GKS Katowice 8 7 2 1 5 5:8
17. Garbarnia Kraków 9 6 1 3 5 6:17
18. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8 5 1 2 5 10:15



II liga - 9. kolejka

Sobota (8.09)

Pogoń Siedlce - Resovia 1:3 (1:2)
Bramki: Bartosz Wiktoruk 38 - Konrad Domoń 18, Kamil Antonik 33, Michał Ogrodnik 82

Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 0:2 (0:2)
Bramki: Szymon Jary 13, Jan Janik 26

Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 3:0 (2:0)
Bramki: Rafał Makowski 25, Leandro 30k Łukasz Pietroń 75

Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 3:2 (1:0)
Bramki: Krzysztof Napora 19, Michał Kieca 80, Adrian Błaszkiewicz 90 - Adrian Dziubiński 50, Michał Mistrzyk 70k

GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2:1 (0;0)
Bramki: Paweł Czajkowski 55, Patryk Mularczyk 60 - Emile Thiakane 47sam.

Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3:0 (2:0)
Bramki: Konrad Handzlik 24, Aghwan Papikjan 44k, Robert Ziętarski 87

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 3:0 (1:0)
Bramki: Maciej Kazimierowicz 43, Dario Kristo 64, Filip Mihaljević 73

Ruch Chorzów - Znicz Pruszków - przełożony na 11.09
Błękitni Stargard - Elana Toruń - przełożony na 19.09

Tabela po 9 kolejkach

1. Olimpia Grudziądz 9 19 6 1 2 16:5
2. Widzew Łódź 9 18 5 3 1 16:8
3. GKS Bełchatów 9 17 5 4 0 14:6

4. Radomiak Radom 9 17 5 2 2 16:3
5. Siarka Tarnobrzeg 9 17 5 2 2 11:7
6. Elana Toruń 8 15 4 3 1 12:6
7. Górnik Łęczna 9 12 3 3 3 15:16
8. Gryf Wejherowo 9 12 3 3 3 13:18
9. Błękitni Stargard 8 11 3 2 3 7:8
10. Ruch Chorzów 8 11 3 2 3 11:10
11. Znicz Pruszków 8 11 3 2 3 12:13
12. Stal Stalowa Wola 9 10 3 1 5 9:12
13. ROW 1964 Rybnik 9 9 2 3 4 9:12
14. Resovia 9 9 2 3 4 11:13
15. Pogoń Siedlce 9 9 2 3 4 13:14
16. Skra Częstochowa 9 6 2 0 7 7:19
17. Olimpia Elbląg 9 6 2 0 7 2:14
18. Rozwój Katowice 9 6 1 3 5 7:17


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


III liga (gr. I) - 7. kolejka

Sobota (8.09)

Huragan Morąg - MKS Ełk 2:1 (1:0)
Bramki: Rafał Kruczkowski 31, Rafał Maciążek 90 - Mariusz Łapiński 68

Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice 1:0 (0:0)
Bramka: Kamil Jackiewicz 80

Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2 (1:2)
Bramki: Jacek Dzienis 45 - Artur Golański 20, 26

Sokół Ostróda - Ursus Warszawa 3:2 (3:2)
Bramki: Marcin Kajca 25, 37k, Rafał Lisiecki 45 - Arkadiusz Ciach 11, 67

Niedziela (9.09)

Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0 (0:0)

Broń Radom - Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)
Bramki: Kamil Czarnecki 84k - Kacper Górski 76

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek 3:0 (2:0)
Bramki: Konrad Rudnicki 19, 34, Marcin Kozłowski 51

Polonia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:3 (0:1)
Bramki: Krystian Pieczara 62, 77 - Mateusz Zambrowski 41, Karol Janik 79, nieznany zawodnik 88

ŁKS 1926 Łomża - Legia II Warszawa - przełożony na 16.09

Tabela po 7 kolejkach

1. Legionovia Legionowo 7 16 5 1 1 15:7
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 7 16 5 1 1 11:5
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 14 4 2 1 11:7
4. Olimpia Zambrów 7 12 3 3 1 11:6
5. Sokół Ostróda 6 12 3 3 0 6:3
6. Polonia Warszawa 7 12 4 0 3 12:10
7. Pelikan Łowicz 7 11 3 2 2 8:7
8. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 10 3 1 3 10:6
9. Ruch Wysokie Mazowieckie 7 9 3 0 4 12:18
10. Unia Skierniewice 7 9 3 0 4 6:5
11. Broń Radom 7 8 2 2 3 13:12
12. Huragan Morąg 7 8 2 2 3 10:15
13. Znicz Biała Piska 6 7 2 1 3 11:10
14. ŁKS 1926 Łomża 6 6 2 0 4 10:15
15. MKS Ełk 7 5 1 2 4 5:8
16. Victoria Sulejówek 6 5 1 2 3 5:9
17. Legia II Warszawa 5 5 1 2 2 4:9
18. Ursus Warszawa 7 3 1 0 6 10:18



Centralna Liga Juniorów - 6. kolejka

Sobota (8.09)

Cracovia - Ruch Chorzów 4:2 (2:1)
Bramki: Remigiusz Biernat 23, 67, Matheus Santos 38, Patryk Zaucha 59 - Kevin Rocki 39, Mateusz Machała 80

Elana Toruń - Górnik Zabrze 1:4 (1:2)
Bramki: Samuel Gerc 6 - Bartosz Bartczuk 16, Krystian Imiela 30, Bartosz Gałązkiewicz 54, Hubert Urbański 90

Motor Lublin - Escola Varsovia Warszawa 4:3 (3:0)
Bramki: Szymon Rak 25k, 45k, Kamil Kumoch 35, 90 - Szymon Szulc 60, Maciej Anusik 88, Filip Laskowski 90

Legia Warszawa - Arka Gdynia - przełożony na 19.09
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów - przełożony na 19.09
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce - przełożony na 19.09
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław - przełożony na 19.09
Lech Poznań - Wisła Kraków - przełożony na 19.09

Tabela po 6 kolejkach

1. Pogoń Szczecin 5 15 5 0 0 12:2
2. Korona Kielce 5 15 5 0 0 13:4
3. Legia Warszawa 5 12 4 0 1 14:3
4. Zagłębie Lubin 5 10 3 1 1 8:5
5. Jagiellonia Białystok 4 8 2 2 0 9:6
6. Cracovia 6 8 2 2 2 15:16
7. Escola Varsovia Warszawa 6 7 2 1 3 15:14
8. Śląsk Wrocław 5 7 2 1 2 13:10
9. Wisła Kraków 4 7 2 1 1 3:2
10. Arka Gdynia 5 7 2 1 2 7:9
11. Lech Poznań 5 6 2 0 3 7:8
12. Górnik Zabrze 6 6 1 3 2 13:13
13. Motor Lublin 6 6 2 0 4 8:14
14. GKS Bełchatów 5 4 1 1 3 5:13
15. Ruch Chorzów 6 1 0 1 5 9:18
16. Elana Toruń 6 0 0 0 6 4:18


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2018 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.