937 osób online

Ściąga kibica. Gra I, II i III liga, a także CLJ

2018.10.12 10:10, Aktualizacja: 2018.10.14 19:13
Z powodu meczów narodowych reprezentacji w miniony weekend (13-14.10) Lotto Ekstraklasa pauzowała. Przełożonych zostało także wiele spotkań na niższych poziomach rozgrywkowych.
Ściąga kibica. Gra I, II i III liga, a także CLJ
Fot: pixabay.com

Fortuna I Liga - 14. kolejka

Sobota (13.10)

Wigry Suwałki - GKS Tychy 0:2 (0:1)
Bramki: Kamil Sabiłło 45, Karol Mackiewicz 85 - Hubert Adamczyk 8, 44

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 1:1 (1:0)
Bramki: Piotr Grzelczak 43 - Juliusz Letniowski 83

Chrobry Głogów - Stal Mielec 0:0 (0:0)

Przełożone z powodu powołań piłkarzy do narodowej reprezentacji:
Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz - na 24.10
Raków Częstochowa - ŁKS Łódź - na 24.10
GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała - na 24.10
Odra Opole - Warta Poznań - na 24.10
GKS Katowice - Garbarnia Kraków - na 23.10
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn - na 24.10

Tabela 14 kolejkach

1. Raków Częstochowa 13 28 8 4 1 19:7
2. Sandecja Nowy Sącz 13 24 6 6 1 15:8

3. Chrobry Głogów 14 22 6 4 4 13:10
4. Chojniczanka Chojnice 14 22 5 7 2 22:18
5. Bytovia Bytów 14 21 5 6 3 24:17
6. ŁKS Łódź 13 21 6 3 4 16:11
7. GKS 1962 Jastrzębie 13 20 5 5 3 15:13
8. Puszcza Niepołomice 13 19 5 4 4 16:18
9. Odra Opole 13 19 5 4 4 22:17
10. Wigry Suwałki 14 18 4 6 4 17:21
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 17 4 5 4 19:16
12. Stal Mielec 14 16 3 7 4 11:11
13. GKS Tychy 14 15 3 6 5 17:19
14. Warta Poznań 13 14 3 5 5 10:17
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 13 12 3 3 7 18:25
16. GKS Katowice 13 12 3 3 7 10:15
17. Stomil Olsztyn 13 10 3 1 9 10:16
18. Garbarnia Kraków 13 9 2 3 8 9:24



II liga - 14. kolejka

Sobota (13.10)

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice 4:0 (2:0)
Bramki: Piotr Mroziński 8, Sebastian Łętocha 33, Adrian Dziubiński 61, Michał Kitliński 80

ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz 1:1 (1:1)
Bramki: Michał Bojdys 23 - Aghwan Papikjan 37k

Resovia - GKS Bełchatów 0:0 (0:0)

Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 2:1 (2:0)
Bramki: Adrian Paluchowski 5, Andrzej Rybski 13 - Krzysztof Ropski 60

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 2:2 (0:0)
Bramki: Patryk Szysz 54, Paweł Wojciechowski 71 - Marcin Bochenek 47, Paweł Tarnowski 66

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 2:0 (1:0)
Bramki: Dario Kristo 43, Daniel Świderski 62

Niedziela (14.10)

Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 0:2 (0:1)
Bramki: Jakub Bojas 25, 85

Elana Toruń - Ruch Chorzów - przełożony na 24.10
Błękitni Stargard - Radomiak Radom - przełożony na 31.10

Tabela po 14 kolejkach

1. Widzew Łódź 14 33 10 3 1 28:10
2. Elana Toruń 13 28 8 4 1 23:11
3. GKS Bełchatów 14 24 7 5 2 17:9

4. Olimpia Grudziądz 14 24 7 3 4 23:14
5. Radomiak Radom 13 21 6 3 4 24:8
6. Znicz Pruszków 14 21 5 6 3 21:19
7. Stal Stalowa Wola 14 20 6 2 6 23:20
8. Górnik Łęczna 14 20 5 5 4 23:25
9. Siarka Tarnobrzeg 14 18 5 3 6 14:19
10. Ruch Chorzów 13 17 4 5 4 20:16
11. Błękitni Stargard 13 17 5 2 6 14:16
12. Gryf Wejherowo 14 16 4 4 6 16:24
13. Pogoń Siedlce 14 15 4 3 7 19:22
14. ROW 1964 Rybnik 14 15 3 6 5 13:16
15. Resovia 14 14 3 5 6 17:25
16. Olimpia Elbląg 14 13 4 1 9 10:21
17. Skra Częstochowa 14 11 3 2 9 11:25
18. Rozwój Katowice 14 10 2 4 8 13:29


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


III liga (gr. I) - 12. kolejka

Sobota (13.10)

Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
Bramki: Dawid Cempa 33k, Aleksander Ślęzak 53

Ursus Warszawa - MKS Ełk 1:4 (0:1)
Bramki: Patryk Zych 69 - Maciej Zieniewicz 39, Michał Twardowski 58, Damian Prusinowski 67, Patryk Woźniak 75

Unia Skierniewice - Huragan Morąg 2:0 (1:0)
Bramki: Kamil Łojszczyk 24k, Maciej Nalej 85

Broń Radom - Znicz Biała Piska 2:4 (2:1)
Bramki: Patryk Czarnota 19, Wojciech Gorczyca 24 - Paweł Adamiec 8, 52, Mateusz Jambrzycki 46, Patryk Gondek 73

Polonia Warszawa - Sokół Ostróda 2:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Wiśniewski 45, Krystian Pieczara 63 - nieznany zawodnik 74

Niedziela (14.10)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Victoria Sulejówek 6:1 (3:0)
Bramki: Artur Golański 4k, 17, Bartłomiej Maćczak 10, 76, Patryk Walasek 57, Marcin Mirecki 82 - nieznany zawodnik 88

Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów 1:1 (1:0)
Bramki: Michał Adamczyk 45 - Patryk Malinowski 54

Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS 1926 Łomża 2:0 (0:0)
Bramki: Przemysław Olesiński 57, Paweł Brokowski 69k

Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa - przełożony na 14.11

Tabela po 12 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 12 31 10 1 1 24:9
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 29 9 2 1 24:10
3. Legionovia Legionowo 11 23 7 2 2 23:13
4. Polonia Warszawa 12 21 7 0 5 20:18
5. Unia Skierniewice 12 21 7 0 5 17:7
6. Pelikan Łowicz 12 19 5 4 3 17:14
7. Legia II Warszawa 11 18 5 3 3 19:17
8. Sokół Ostróda 11 18 5 3 3 14:13
9. Znicz Biała Piska 12 17 5 2 5 19:17
10. Olimpia Zambrów 12 15 3 6 3 18:17
11. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 13 4 1 7 15:16
12. Ruch Wysokie Mazowieckie 12 13 4 1 7 18:26
13. Huragan Morąg 12 13 3 4 5 16:24
14. Broń Radom 12 12 3 3 6 23:28
15. Victoria Sulejówek 11 12 3 3 5 15:22
16. Ursus Warszawa 12 10 3 1 8 18:26
17. MKS Ełk 12 8 2 2 8 16:21

18. ŁKS 1926 Łomża 12 6 2 0 10 13:31


Centralna Liga Juniorów - 11. kolejka

Sobota (13.10)

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:1 (2:0)
Bramki: Krzysztof Kubica 27, Jakub Kawecki 38 - Piotr Samiec-Talar 83k

GKS Bełchatów - Lech Poznań 2:4 (1:2)
Bramki: Damian Warnecki 41, 80 - Jakub Kamiński 15, Jakub Niewiadomski 31, Filip Szymczak 56, Mateusz Bieniek 75

Cracovia - Elana Toruń 1:1 (1:0)
Bramki: Remigiusz Biernat 6 - Kamil Głowa 72

Niedziela (14.10)

Arka Gdynia - Motor Lublin 3:0 (1:0)
Bramki: Oskar Bohm 16, Kacper Wiśniewski 80, Mateusz Zbranek 90

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1:2 (0:2)
Bramki: nieznany zawodnik 60 - Kryspin Szcześniak 4, Kacper Smoliński 18

Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa - przełożony na 24.10
Korona Kielce - Wisła Kraków - przełożony na 17.10
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok - przełożony na 24.10

Tabela po 11 kolejkach

1. Korona Kielce 10 26 8 2 0 24:9
2. Pogoń Szczecin 11 25 8 1 2 27:11
3. Zagłębie Lubin 10 22 7 1 2 20:10
4. Legia Warszawa 10 19 6 1 3 19:9
5. Lech Poznań 11 18 6 0 5 22:17
6. Wisła Kraków 10 17 5 2 3 12:7
7. Śląsk Wrocław 11 16 5 1 5 28:28
8. Arka Gdynia 11 14 4 2 5 17:20
9. Escola Varsovia Warszawa 10 13 4 1 5 21:23
10. Cracovia 11 12 3 3 5 23:26
11. Górnik Zabrze 11 11 2 5 4 18:21
12. Jagiellonia Białystok 10 10 2 4 4 14:18
13. Motor Lublin 11 10 2 4 5 13:22
14. Elana Toruń 11 9 2 3 6 11:22
15. GKS Bełchatów 11 8 2 2 7 9:29
16. Ruch Chorzów 11 7 1 4 6 20:26


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2021 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.