695 osób online

Ściąga kibica. Gra I, II i III liga, a także CLJ

2021.05.21 11:13, Aktualizacja: 2021.05.23 21:53
W najbliższych dniach rozegrane zostaną kolejne piłkarskie mecze. Ciekawy pojedynek szykuje się w Polkowicach, gdzie w sobotę (22.05) lider eWinner II Ligi, czyli Górnik, zmierzy się z 4. w stawce Wigrami Suwałki.
Ściąga kibica. Gra I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

Fortuna I Liga - 31. kolejka

Piątek (21.05)

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Bramka: Meik Karwot 49

Sobota (22.05)

GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:2 (0:1)
Bramki: Patryk Czarnowski 45, Kacper Śpiewak 87

Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie 3:0 (1:0)
Bramki: Michał Masłowski 10, Szymon Sobczak 53k, Maciej Ambrosiewicz 77

Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice 2:1 (1:0)
Bramki: Jonatan Straus 45, Adrian Szczutowski 85 - Mateusz Wyjadłowski 47

ŁKS Łódź - Górnik Łęczna 3:1 (0:0)
Bramki: Michał Trąbka 64, Pirulo 90+3, 90+6 - Serhij Krykun 66

Odra Opole - Miedź Legnica 2:1 (0:0)
Bramki: Tomas Mikinic 60, Dawid Czapliński 63 - Marcin Garuch 72

Niedziela (23.05)

Arka Gdynia - Widzew Łódź 0:0 (0:0)

Resovia - Korona Kielce 1:1 (0:0)
Bramki: Oliver Podhorin 82 - Jacek Podgórski 61

Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 1:1 (0:0)
Bramki: Maciej Małkowski 84k - Mikołaj Lebedyński 34

Tabela po 31 kolejkach

1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 31 64 18 10 3 54:24
2. Radomiak Radom 31 59 17 8 6 42:19

3. GKS Tychy 31 56 16 8 7 41:25
4. Arka Gdynia 31 56 16 8 7 45:27
5. ŁKS Łódź 31 54 16 6 9 55:35
6. Górnik Łęczna 31 49 13 10 8 42:29

7. Miedź Legnica 31 46 12 10 9 44:34
8. Odra Opole 31 46 12 10 9 32:34
9. Chrobry Głogów 31 44 12 8 11 34:40
10. Widzew Łódź 31 42 10 12 9 27:32
11. Sandecja Nowy Sącz 31 41 11 8 12 39:45
12. Korona Kielce 31 39 11 6 14 27:40
13. Puszcza Niepołomice 31 34 9 7 15 29:40
14. Stomil Olsztyn 31 32 9 5 17 29:46
15. Resovia 31 29 7 8 16 24:40
16. GKS 1962 Jastrzębie 31 28 8 4 19 27:46
17. Zagłębie Sosnowiec 31 26 7 5 19 30:41
18. GKS Bełchatów 31 20 5 7 19 23:47
GKS Bełchatów został ukarany odjęciem 2 punktów (zaległości finansowe)


eWinner II Liga - 35. kolejka

Sobota (22.05)

Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 0:0 (0:0)

Górnik Polkowice - Wigry Suwałki 2:2 (0:0)
Bramki: Mateusz Piątkowski 62k, 67 - Wojciech Kamiński 56, Dominik Radziemski 83 sam.

Stal Rzeszów - Sokół Ostróda 3:1 (2:0)
Bramki: Radosław Sylwestrzak 10, Dawid Olejarka 23, Damian Michalik 69 - Piotr Okuniewicz 88

Niedziela (23.05)

Lech II Poznań - Motor Lublin 0:0 (0:0)

Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1:0 (0:0)
Bramka: Orest Tkaczuk 80

Pogoń Siedlce - KKS 1925 Kalisz 0:0 (0:0)

Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice 0:0 (0:0)

Olimpia Grudziądz - Śląsk II Wrocław 2:4 (0:2)
Bramki: Jose Embalo 51, Szymon Jarosz 64 - Sebastian Bergier 12, 76, Adrian Łyszczarz 39, 60

GKS Katowice - Bytovia Bytów 4:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Jaroszek 38, Adrian Błąd 50, Filip Kozłowski 61, Piotr Kurbiel 80 - Oskar Krzyżak 65

Pauza: Błękitni Stargard

Tabela po 35 kolejkach

1. Górnik Polkowice 32 68 20 8 4 63:28
2. GKS Katowice 33 64 20 4 9 58:37

3. Chojniczanka Chojnice 33 63 18 9 6 60:29
4. Wigry Suwałki 33 59 17 8 8 46:31
5. Skra Częstochowa 34 50 15 5 14 46:37
6. KKS 1925 Kalisz 33 50 15 5 13 46:38

7. Stal Rzeszów 33 50 14 8 11 55:51
8. Garbarnia Kraków 33 50 14 8 11 43:43
9. Śląsk II Wrocław 33 46 13 7 13 52:54
10. Motor Lublin 33 45 11 12 10 40:39
11. Hutnik Kraków 34 42 12 6 16 43:57
12. Pogoń Siedlce 33 41 12 8 13 53:52
13. Sokół Ostróda 34 40 12 4 18 45:53
14. Olimpia Grudziądz 33 35 10 5 18 37:58
15. Znicz Pruszków 32 34 9 7 16 36:52
16. Błękitni Stargard 33 34 8 10 15 34:60
17. Lech II Poznań 33 34 9 7 17 42:55
18. Olimpia Elbląg 33 33 8 9 16 34:45
19. Bytovia Bytów 33 31 7 10 16 41:55

Pogoń Siedlce została ukarana odjęciem 3 punktów (wspomaganie farmakologiczne)


III liga (gr. I) - 31. kolejka

Sobota (22.05)

Jagiellonia II Białystok - Polonia Warszawa 0:2 (0:0)
Bramki: Junior Radziński 52, 58

Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
Bramka: Szymon Kuźma 75

Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa 2:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Furman 51, Łukasz Kuśnierz 90 - Damian Warchoł 5, Radosław Pruchnik 56

Legionovia Legionowo - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:1 (0:0)
Bramki: Dariusz Zjawiński 77, Piotr Bujak 90, Andrzej Trubeha 90+7 - Michał Wrzesiński 60

RKS Radomsko - KS Wasilków 5:0 (3:0)
Bramki: nieznany zawodnik 5 sam., Jakub Pawłowski 17, Konrad Niedzielski 38, Robert Ziółkowski 57, Mateusz Szela 83

Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa 1:1 (0:1)
Bramki: Igor Kania 79 - Patryk Kamiński 26

Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Zambrów 1:2 (1:1)
Bramki: Karol Mackiewicz 24 - Daniel Kraska 17, Kamil Zalewski 86

Błonianka Błonie - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:3 (0:2)
Bramki: Patryk Kostyk 86 - Kamil Szymczak 3, Krystian Mroczek 17, Artur Amroziński 83

KS Kutno - GKS Wikielec 4:4 (1:2)
Bramki: Jakub Szarpak 40, 68, Łukasz Dynel 63, Sebastian Szypulski 78 sam. - Michał Jankowski 17k, 85k, Adrian Korzeniewski 32, Michał Bartkowski 48

Huragan Morąg - Broń Radom 0:4 (0:1)
Bramki: Paweł Wolski 17, Michał Kielak 56, Piotr Goljasz 77, Przemysław Śliwiński 88

Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg 1:2 (0:1)
Bramki: Krystian Białas 57k - Mateusz Szmydt 38, Radosław Bukacki 75k

Tabela po 31 kolejkach

Grupa mistrzowska
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 68 22 2 6 68:33
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 61 19 4 7 57:31
3. Legionovia Legionowo 30 55 16 7 7 51:37
4. Unia Skierniewice 30 49 15 4 11 55:40
5. Polonia Warszawa 30 48 14 6 10 48:35
6. Legia II Warszawa 30 47 14 5 11 55:42
7. Znicz Biała Piska 30 45 12 9 9 52:47
8. Jagiellonia II Białystok 30 44 13 5 12 53:47

Grupa spadkowa
9. KS Kutno 30 48 14 6 10 47:39
10. Pelikan Łowicz 30 43 12 7 11 43:41
11. Błonianka Błonie 30 43 13 4 13 58:46
12. Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 43 13 4 13 44:59
13. GKS Wikielec 29 42 12 6 11 48:52
14. Sokół Aleksandrów Łódzki 30 41 10 11 9 43:29
15. RKS Radomsko 30 41 11 8 11 48:40
16. Ursus Warszawa 29 41 12 5 12 43:40
17. Broń Radom 30 39 11 6 13 35:41
18. Concordia Elbląg 30 36 9 9 12 34:40

19. Olimpia Zambrów 30 31 9 4 17 44:55
20. Ruch Wysokie Mazowieckie 30 22 4 10 16 27:61

21. Huragan Morąg 30 19 3 10 17 31:63
22. KS Wasilków 30 14 4 2 24 20:86


Centralna Liga Juniorów - 22. kolejka (zaległa)

Sobota (22.05)

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1:3 (1:2)
Bramki: Patryk Warczak 1 - Hubert Konstanty 22, Michał Dryja 29, Dawid Gruszecki 64

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3:1 (3:1)
Bramki: Patryk Smykowski 20, Hubert Turski 21, Filip Balcewicz 24 - Krystian Okoniewski 8

Hutnik Kraków - Gwarek Zabrze 0:2 (0:0)
Bramki: Michał Nadolski 60, Dominik Gurdek 85

Niedziela (23.05)

Górnik Zabrze - UKS SMS Łódź 2:0 (2:0)
Bramki: Alan Lubaski 10, Kamil Moraczewski 33

Escola Varsovia Warszawa - Cracovia 2:2 (0:1)
Bramki: Jakub Jabłoński 88, Marcel Błachewicz 90 - Jakub Gut 24, Wiktor Zarzycki 75

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3:3 (0:1)
Bramki: Jakub Czajkowski 48, Igor Strzałek 80k, Kajetan Staniszewski 86 - Krzysztof Toporkiewicz 6, 75k, 84

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 3:2 (0:0)
Bramki: Kacper Zając 63k, 87k, Filip Kocaba 83 - Patryk Soboczyński 50, Krzysztof Babs 55

Korona Kielce - Lech Poznań 2:4 (1:2)
Bramki: Patryk Dela 26, Miłosz Strzeboński 56 - Norbert Pacławski 7, Jakub Antczak 45, 61, Antoni Kozubal 55k

Aktualna tabela

1. Zagłębie Lubin 27 53 15 8 4 58:37
2. Wisła Kraków 27 53 17 2 8 65:45
3. Pogoń Szczecin 26 49 15 4 7 62:42
4. Śląsk Wrocław 26 46 14 4 8 51:37
5. Legia Warszawa 26 42 11 9 6 57:43
6. Górnik Zabrze 26 42 13 3 10 47:40
7. Escola Varsovia Warszawa 26 39 11 6 9 47:40
8. Cracovia 26 37 10 7 9 47:45
9. Jagiellonia Białystok 26 36 10 6 10 58:44
10. Lech Poznań 27 36 10 6 11 41:39
11. UKS SMS Łódź 26 34 10 4 12 38:39
12. Arka Gdynia 26 34 10 4 12 50:53
13. Gwarek Zabrze 26 29 8 5 13 31:56
14. Korona Kielce 27 25 6 7 14 43:58
15. Lechia Gdańsk 26 24 6 6 14 46:51
16. Hutnik Kraków 26 10 3 1 22 21:93


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.