509 osób online

Ściąga kibica. Gra III liga

2019.08.14 10:32, Aktualizacja: 2019.08.14 22:51
W środę (14.08) rozegrana zostanie następna kolejka piłkarskiej III ligi (gr. I). Na zielonych murawach zaprezentują się trzy zespoły z Podlasia. Wszystkie o punkty powalczą na własnych stadionach.
Ściąga kibica. Gra III liga
Fot: pixabay.com

PKO Ekstraklasa - tabela po 4 kolejkach

1. Śląsk Wrocław 4 10 3 1 0 6:2
2. Pogoń Szczecin 4 10 3 1 0 5:1
3. Lech Poznań 4 7 2 1 1 8:5

4. Cracovia 4 7 2 1 1 6:4
5. Górnik Zabrze 4 7 2 1 1 3:2
6. Lechia Gdańsk 4 6 1 3 0 3:2
7. Jagiellonia Białystok 4 5 1 2 1 6:4
8. Zagłębie Lubin 4 5 1 2 1 5:4
9. Piast Gliwice 4 5 1 2 1 3:3
10. Legia Warszawa 3 4 1 1 1 3:3
11. Korona Kielce 4 4 1 1 2 3:4
. ŁKS Łódź 4 4 1 1 2 3:4
13. Wisła Kraków 4 4 1 1 2 1:2
14. Raków Częstochowa 4 3 1 0 3 2:5
15. Wisła Płock 3 1 0 1 2 2:7
16. Arka Gdynia 4 1 0 1 3 1:8



Fortuna I Liga - tabela po 3 kolejkach

1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 9 3 0 0 6:0
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 7 2 1 0 6:2

3. Miedź Legnica 3 7 2 1 0 4:2
4. GKS Bełchatów 3 6 2 0 1 6:1
5. Warta Poznań 3 6 2 0 1 4:3
6. Olimpia Grudziądz 3 6 2 0 1 9:5

7. Radomiak Radom 3 6 2 0 1 4:5
8. GKS 1962 Jastrzębie 3 4 1 1 1 3:3
9. Puszcza Niepołomice 3 4 1 1 1 2:2
10. Chojniczanka Chojnice 3 4 1 1 1 6:5
11. Stal Mielec 3 4 1 1 1 4:6
12. GKS Tychy 3 3 1 0 2 6:5
13. Stomil Olsztyn 3 3 1 0 2 3:6
. Sandecja Nowy Sącz 3 3 1 0 2 3:6
15. Wigry Suwałki 3 2 0 2 1 3:4
16. Zagłębie Sosnowiec 3 1 0 1 2 1:4
17. Odra Opole 3 1 0 1 2 1:5
18. Chrobry Głogów 3 0 0 0 3 1:8



II liga - tabela po 3 kolejkach

1. Olimpia Elbląg 3 7 2 1 0 7:1
2. Resovia 3 7 2 1 0 6:1

3. Garbarnia Kraków 3 6 2 0 1 5:3
. Widzew Łódź 3 6 2 0 1 5:3
5. Bytovia Bytów 3 6 2 0 1 5:4
6. Znicz Pruszków 3 6 2 0 1 7:5

7. Stal Rzeszów 3 6 2 0 1 7:5
8. Błękitni Stargard 3 6 2 0 1 3:3
9. Górnik Łęczna 3 5 1 2 0 2:1
10. Pogoń Siedlce 3 4 1 1 1 5:4
11. Lech II Poznań 3 4 1 1 1 2:4
12. GKS Katowice 3 3 1 0 2 4:5
13. Legionovia Legionowo 3 3 1 0 2 4:6
14. Elana Toruń 3 3 1 0 2 2:4
15. Górnik Polkowice 3 2 0 2 1 3:4
16. Gryf Wejherowo 3 1 0 1 2 1:4
17. Stal Stalowa Wola 3 1 0 1 2 2:7
18. Skra Częstochowa 3 0 0 0 3 1:7



III liga (gr. I) - 3. kolejka

Środa (14.08)

Ursus Warszawa - Unia Skierniewice 0:0 (0:0)

KS Wasilków - Sokół Ostróda 0:2 (0:1)
Bramki: Robert Chwastek 14, Patryk Kubicki 49

Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg 4:1 (3:0)
Bramki: Maciej Bortniczuk 18, Kacper Głowicki 21, 31, Kamil Zalewski 58 - Rafał Lisiecki 51

Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Furman 89k - Karol Drwęcki 72

Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:2 (0:0)
Bramki: Mariusz Wierzbowski 46, Rafał Babul 69 - Bartłomiej Maćczak 58, 81

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Łowicz 0:5 (0:2)
Bramki: Filip Kowalczyk 3, Michał Żółtowski 40, Damian Warchoł 60, 88, 90

Huragan Morąg - Broń Radom 1:1 (0:1)
Bramki: Anton Kołosow 87 - Kamil Czarnecki 37

Lechia Tomaszów Mazowiecki - RKS Radomsko 4:1 (0:0)
Bramki: Igor Kania 56, Adrian Marcioch 67, Bartosz Snopczyński 82, Kamil Lewiński 88 - Krystian Wojtczak 55

Środa (21.08)

Legia II Warszawa - Polonia Warszawa (godz. 18.00)

Tabela po 3 kolejkach

1. Pelikan Łowicz 3 7 2 1 0 10:1
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 7 2 1 0 8:5
3. Sokół Aleksandrów Łódzki 3 7 2 1 0 7:4
4. Legia II Warszawa 2 6 2 0 0 3:0
5. Sokół Ostróda 3 6 2 0 1 6:4
6. Ursus Warszawa 3 5 1 2 0 3:1
7. Olimpia Zambrów 3 4 1 1 1 6:4
8. Polonia Warszawa 2 4 1 1 0 4:3
9. Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 4 1 1 1 4:3
10. Concordia Elbląg 3 4 1 1 1 3:5
11. Huragan Morąg 3 4 1 1 1 5:6
12. Unia Skierniewice 3 4 1 1 1 6:6
13. RKS Radomsko 3 3 1 0 2 4:5
14. Ruch Wysokie Mazowieckie 3 2 0 2 1 5:6
15. Znicz Biała Piska 3 2 0 2 1 3:5
16. Broń Radom 3 1 0 1 2 2:6
17. KS Wasilków 3 0 0 0 3 1:8
18. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 0 0 0 3 4:12


Centralna Liga Juniorów - tabela po 1. kolejce

1. Legia Warszawa 1 3 1 0 0 5:0
2. Lech Poznań 1 3 1 0 0 6:2
3. Jagiellonia Białystok 1 3 1 0 0 3:0
4. Escola Varsovia Warszawa 1 3 1 0 0 3:1
. Śląsk Wrocław 1 3 1 0 0 3:1
6. Zagłębie Lubin 1 3 1 0 0 2:0
7. Korona Kielce 1 3 1 0 0 2:1
. Arka Gdynia 1 3 1 0 0 2:1
9. Pogoń Szczecin 1 0 0 0 1 1:2
. Górnik Zabrze 1 0 0 0 1 1:2
11. Wisła Kraków 1 0 0 0 1 1:3
. UKS SMS Łódź 1 0 0 0 1 1:3
13. Cracovia 1 0 0 0 1 0:2
14. Lechia Gdańsk 1 0 0 0 1 0:3
15. Gwarek Zabrze 1 0 0 0 1 2:6
16. Hutnik Kraków 1 0 0 0 1 0:5


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.