407 osób online

Ściąga kibica. Gra III liga i CLJ

2020.08.14 08:39, Aktualizacja: 2020.08.16 23:02
W sobotę i niedzielę (15-16.08) rozegrana zostanie 2. kolejka w piłkarskiej III lidze (gr. I). Na boiska wyjdą też juniorzy starsi z CLJ, dla których weekendowe mecze będą inauguracyjnymi w sezonie 2020/2021.
Ściąga kibica. Gra III liga i CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

III liga (gr. I) - 2. kolejka

Sobota (15.08)

KS Kutno - Olimpia Zambrów 4:2 (4:0)
Bramki: Adrian Marcioch 14, 37, Adrian Kralkowski 22, Bartosz Bujalski 45k - Kamil Zalewski 57k, 78

Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2 (0:1)
Bramki: Patryk Kamiński 62k - Damian Jaroń 36, Patryk Szymański 73

Broń Radom - Błonianka Błonie 2:0 (2:0)
Bramki: Przemysław Śliwiński 29k, Michał Kielak 38

KS Wasilków - Pelikan Łowicz 1:3 (0:1)
Bramki: Maciej Zieniewicz 87 - Piotr Piekarski 47k, Krystian Białas 86, 90

Sokół Aleksandrów Łódzki - GKS Wikielec 3:1 (0:0)
Bramki: Dawid Przezak 50, Artur Gieraga 55, Jakub Bartosiński 90 - Michał Bartkowski 72k

Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2 (0:0)
Bramki: Bartosz Giełażyn 86 - Maciej Radaszkiewicz 57, Kacper Przedbora 90

Huragan Morąg - RKS Radomsko 1:1 (0:0)
Bramki: Rafał Lisiecki 85 - Jakub Rozwandowicz 61

Polonia Warszawa - Concordia Elbląg 2:0
Bramki: Tomasz Wełna 10, Patryk Paczuk 45

Niedziela (16.08)

Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok 1:1 (1:1)
Bramki: Szymon Włodarczyk 41 - Szymon Pankiewicz 5

Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:2)
Bramki: Michał Drewnowski 9, Radosław Kamiński 43, Mateusz Długołęcki 90

Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie (przełożony)

Tabela po 2 kolejkach

1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 6 2 0 0 8:1
2. KS Kutno 2 6 2 0 0 6:3
3. Pelikan Łowicz 2 4 1 1 0 4:2
4. Broń Radom 2 4 1 1 0 3:1
5. Legia II Warszawa 2 4 1 1 0 5:2
6. Sokół Aleksandrów Łódzki 1 3 1 0 0 3:1
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 3 1 0 0 2:1
8. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 3 1 0 0 2:0
9. Polonia Warszawa 2 3 1 0 1 3:2
10. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 3 1 0 0 2:1
11. Olimpia Zambrów 2 3 1 0 1 4:4
12. Błonianka Błonie 2 3 1 0 1 3:4
13. Znicz Biała Piska 2 3 1 0 1 4:3
14. GKS Wikielec 2 3 1 0 1 6:4
15. Huragan Morąg 2 1 0 1 1 1:3
16. RKS Radomsko 2 1 0 1 1 2:5
17. Jagiellonia II Białystok 2 1 0 1 1 2:4
18. Ursus Warszawa 2 0 0 0 2 3:5
19. Unia Skierniewice 1 0 0 0 1 0:2
20. Legionovia Legionowo 1 0 0 0 1 0:3

21. KS Wasilków 2 0 0 0 2 2:8
22. Concordia Elbląg 2 0 0 0 2 1:7


Centralna Liga Juniorów - 1. kolejka

Sobota (15.08)

UKS SMS Łódź - Zagłębie Lubin 0:0 (0:0)

Escola Varsovia Warszawa - Hutnik Kraków 3:1 (1:1)
Bramki: Bartłomiej Gierek 39sam., Cezary Polak 57, Piotr Rum 90 - Alan Piskorz 20

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 3:6 (0:4)
Bramki: Olaf Korczakowski 50k, Wiktor Żurawski 54, Kacper Łukasiak 90k - Wiktor Szywacz 10, Kacper Chełmecki 21k, Paweł Koncewicz-Żyłka 27, Piotr Ćwik 35, Piotr Starzyński 83, Tafara Madembo 90

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 5:0 (3:0)
Bramki: Radosław Zyśk 5, 43, Jakub Lutostański 44, 51, 60

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 4:1 (1:1)
Bramki: Wiktor Kamiński 12, 75, Dawid Barnowski 51, 72 - Erwin Kołodziejczyk 18

Cracovia - Lech Poznań 1:1 (0:1)
Bramki: Jakub Gut 61 - Oliver Zaręba 36

Niedziela (16.08)

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:1 (0:0)
Bramki: Patryk Nowakowski 70, Mateusz Sadło 79 - Miłosz Strzeboński 60

Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław 0:6 (0:2)
Bramki: Michał Dryja 17, Marcin Bartoń 39, 57, Hubert Konstanty 61, Ryszard Jakubiak 69, Damian Płonka 89sam.

Tabela po 1. kolejce

1. Śląsk Wrocław 1 3 1 0 0 6:0
2. Jagiellonia Białystok 1 3 1 0 0 5:0
3. Wisła Kraków 1 3 1 0 0 6:3
4. Legia Warszawa 1 3 1 0 0 4:1
5. Escola Varsovia Warszawa 1 3 1 0 0 3:1
6. Lechia Gdańsk 1 3 1 0 0 2:1
7. Lech Poznań 1 1 0 1 0 1:1
. Cracovia 1 1 0 1 0 1-1 0 1 0 1:1
9. Zagłębie Lubin 1 1 0 1 0 0:0
. UKS SMS Łódź 1 1 0 1 0 0:0
11. Korona Kielce 1 0 0 0 1 1:2
12. Hutnik Kraków 1 0 0 0 1 1:3
13. Pogoń Szczecin 1 0 0 0 1 3:6
14. Górnik Zabrze 1 0 0 0 1 1:4
15. Arka Gdynia 1 0 0 0 1 0:5
16. Gwarek Zabrze 1 0 0 0 1 0:6



Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2020 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.