712 osób online

Ściąga kibica. I, II, III liga i CLJ nadrabiają zaległości

2018.09.19 09:52, Aktualizacja: 2018.09.19 21:08
W środę (19.09) rozegranych zostanie kilkanaście zaległych spotkań na różnych szczeblach rozgrywkowych. Do rywalizacji przystąpią m.in. piłkarze Wigier Suwałki i młodej Jagiellonii.
Ściąga kibica. I, II, III liga i CLJ nadrabiają zaległości
Fot: pixabay.com

Fortuna I Liga - zaległe mecze 9. kolejki

Środa (19.09)

Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 2:3 (1:3)
Bramki: Rafał Maćkowski 25, Przemysław Stolc 89k - Krzysztof Drzazga 11, Łukasz Szczepaniak 31, 37

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:1)
Bramki: Roman Gergel 6, Vlastimir Jovanović 90 - Hubert Wołąkiewicz 8k

GKS Katowice - Odra Opole 2:2 (2:0)
Bramki: Arkadiusz Woźniak 35, Tymoteusz Puchacz 45 - Ivan Martin 67, Bartłomiej Poczobut 71sam.

Stal Mielec - Wigry Suwałki 0:0 (0:0)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź 0:3 (0:2)
Bramki: Patryk Bryła 22, 53, Maciej Wolski 37

GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn 2:1 (0:1)
Bramki: Kamil Adamek 72, Krzysztof Gancarczyk 75 - Michał Góral 12

Tabela 10 kolejkach

1. Raków Częstochowa 10 21 6 3 1 15:6
2. Bytovia Bytów 10 19 5 4 1 20:11

3. Sandecja Nowy Sącz 10 19 5 4 1 13:7
4. Chojniczanka Chojnice 10 16 4 4 2 16:13
5. ŁKS Łódź 10 16 5 1 4 14:10
6. Wigry Suwałki 10 16 4 4 2 13:11
7. GKS 1962 Jastrzębie 10 15 4 3 3 13:12
8. Odra Opole 10 15 4 3 3 17:14
9. Puszcza Niepołomice 10 14 4 2 4 12:15
10. GKS Tychy 10 13 3 4 3 15:15
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 12 3 3 4 13:15
12. Chrobry Głogów 10 12 3 3 4 8:9
13. Stal Mielec 10 12 3 3 4 8:8
14. Garbarnia Kraków 10 9 2 3 5 8:18
15. Warta Poznań 9 9 2 3 4 8:14
16. GKS Katowice 10 8 2 2 6 7:12
17. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10 8 2 2 6 13:20
18. Stomil Olsztyn 9 7 2 1 6 8:11



II liga - zaległy mecz 9. kolejki

Środa (19.09)

Błękitni Stargard - Elana Toruń 1:2 (0:1)
Bramki: Patryk Baranowski 50 - Filip Kozłowski 45, Daniel Kraska 75

Tabela po 10 kolejkach

1. Olimpia Grudziądz 10 22 7 1 2 18:6
2. Widzew Łódź 10 21 6 3 1 20:10
3. Elana Toruń 10 21 6 3 1 17:7

4. Radomiak Radom 10 18 5 3 2 18:5
5. GKS Bełchatów 10 17 5 4 1 14:7
6. Siarka Tarnobrzeg 10 17 5 2 3 11:10
7. Górnik Łęczna 10 15 4 3 3 17:17
8. Znicz Pruszków 10 15 4 3 3 14:14
9. Ruch Chorzów 10 13 3 4 3 14:13
10. Gryf Wejherowo 10 12 3 3 4 13:19
11. Resovia 10 12 3 3 4 14:13
12. Błękitni Stargard 10 11 3 2 5 10:14
13. Stal Stalowa Wola 10 11 3 2 5 11:14
14. ROW 1964 Rybnik 10 10 2 4 4 11:14
15. Pogoń Siedlce 10 9 2 3 5 13:17
16. Skra Częstochowa 10 9 3 0 7 8:19
17. Rozwój Katowice 10 6 1 3 6 8:19
18. Olimpia Elbląg 10 6 2 0 8 3:16


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


III liga (gr. I) - zaległy mecz 6. kolejki

Środa (19.09)

Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska 0:0 (0:0)

Tabela po 8 kolejkach

1. Legionovia Legionowo 8 19 6 1 1 18:8
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 8 19 6 1 1 15:6
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 17 5 2 1 12:7
4. Pelikan Łowicz 8 14 4 2 2 10:8
5. Unia Skierniewice 8 12 4 0 4 11:6
6. Olimpia Zambrów 8 12 3 3 2 12:10
7. Polonia Warszawa 8 12 4 0 4 15:14
8. Sokół Ostróda 7 12 3 3 1 7:8
9. Broń Radom 8 11 3 2 3 17:15
10. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 10 3 1 4 13:11
11. Legia II Warszawa 7 9 2 3 2 9:12
12. Huragan Morąg 8 9 2 3 3 12:17
13. Ruch Wysokie Mazowieckie 8 9 3 0 5 13:20
14. Znicz Biała Piska 8 8 2 2 4 12:13
15. Victoria Sulejówek 7 6 1 3 3 7:11
16. Ursus Warszawa 8 6 2 0 6 13:19
17. ŁKS 1926 Łomża 7 6 2 0 5 10:16
18. MKS Ełk 8 5 1 2 5 6:11


Centralna Liga Juniorów - zaległe mecze 6. kolejki

Środa (19.09)

Lech Poznań - Wisła Kraków 1:0 (1:0)
Bramka: Kacper Janiak 20

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1:3 (0:0)
Bramki: Maciej Twarowski 53 - Jakub Górski 60k, 90, Wiktor Długosz 70

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 4:5 (1:2)
Bramki: acper Kozłowski 5, Mateusz Rościszewski 56, Kacper Cichoń 80, Hubert Turski 90 - Piotr Samiec-Talar 14, 23, 58, nieznani zawodnicy 70, 84

Legia Warszawa - Arka Gdynia 2:0 (0:0)
Bramki: Mateusz Grudziński 61, Bartłomiej Ciepiela 70

Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 5:0 (3:0)
Bramki: Błażej Czuban 19, 44, Jakub Sypek 41, 77, Dawid Dawidziak 65

Tabela po 7 kolejkach

1. Korona Kielce 7 19 6 1 0 17:6
2. Pogoń Szczecin 7 18 6 0 1 19:7
3. Legia Warszawa 7 16 5 1 1 17:4
4. Zagłębie Lubin 7 13 4 1 2 14:10
5. Lech Poznań 7 12 4 0 3 14:10
6. Śląsk Wrocław 7 10 3 1 3 20:20
7. Arka Gdynia 7 10 3 1 3 12:14
8. Jagiellonia Białystok 6 8 2 2 2 10:10
9. Wisła Kraków 6 8 2 2 2 4:4
10. Cracovia 7 8 2 2 3 18:21
11. Motor Lublin 7 7 2 1 4 9:15
12. Górnik Zabrze 7 7 1 4 2 14:14
13. GKS Bełchatów 7 7 2 1 4 6:18
14. Escola Varsovia Warszawa 7 7 2 1 4 15:17
15. Ruch Chorzów 7 4 1 1 5 14:19
16. Elana Toruń 7 1 0 1 6 5:19


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2021 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.