564 osób online

Ściąga kibica. Kluby odrabiają zaległości

2020.11.18 09:17, Aktualizacja: 2020.11.18 20:35
Kluby z I i II ligi, a także CLJ rozegrają w środę (18.11) mecze zaległe. Najciekawiej zapowiada się starcie na zapleczu PKO Ekstraklasy, gdzie Radomiak Radom zmierzy się z ŁKS-em Łódź.
Ściąga kibica. Kluby odrabiają zaległości
Fot: pixabay.com

PKO Ekstraklasa - tabela po 8 kolejkach

1. Raków Częstochowa 8 19 6 1 1 20:9
2. Górnik Zabrze 8 16 5 1 2 14:8
3. Legia Warszawa 8 16 5 1 2 12:8

4. Pogoń Szczecin 8 15 4 3 1 10:5
5. Zagłębie Lubin 8 14 4 2 2 10:7
6. Śląsk Wrocław 8 13 4 1 3 13:9
7. Lechia Gdańsk 8 13 4 1 3 14:11
8. Jagiellonia Białystok 8 11 3 2 3 8:10
9. Wisła Kraków 8 9 2 3 3 14:12
10. Lech Poznań 7 9 2 3 2 13:11
11. Wisła Płock 8 9 2 3 3 10:12
12. Warta Poznań 8 7 2 1 5 5:9
13. Cracovia 8 6 2 5 1 11:11
14. Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 6 1 3 5 10:22
15. Stal Mielec 8 5 1 2 5 8:19
16. Piast Gliwice 8 2 0 2 6 5:14


Fortuna I Liga - mecze zaległe

Środa (18.11)

Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz 0:0 (0:0)

Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna 1:0 (1:0)
Bramka: Konrad Stępień 40

Chrobry Głogów - Oda Opole 2:3 (1:0)
Bramki: Michał Ilków-Gołąb 18, Maksymilian Banaszewski 85 - Mateusz Kamiński 50, Konrad Nowak 82, Arkadiusz Piech 90

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)
Bramki: Juliusz Letniowski 43k, Mateusz Żebrowski 79

Korona Kielce - Stomil Olsztyn 1:3 (0:2)
Bramki: Themistoklis Tzimopoulos 77 - Damian Byrtek 23, Wojciech Łuczak 41, Koki Hinokio 89

Radomiak Radom - ŁKS Łódź 1:0 (0:0)
Bramka: Leandro 86k

Tabela po 12 kolejkach

1. ŁKS Łódź 12 31 10 1 1 29:5
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 11 30 10 0 1 21:6

3. Górnik Łęczna 12 24 7 3 2 17:7
4. Odra Opole 12 23 7 2 3 12:11
5. Arka Gdynia 12 21 6 3 3 21:10
6. Radomiak Radom 12 21 6 3 3 17:12

7. GKS Tychy 12 20 5 5 2 18:11
8. Puszcza Niepołomice 11 18 5 3 3 11:11
9. Widzew Łódź 12 16 4 4 4 10:13
10. Korona Kielce 12 15 4 3 5 11:17
11. Miedź Legnica 12 14 3 5 4 17:16
12. GKS Bełchatów 12 14 4 4 4 9:11
13. Stomil Olsztyn 12 13 3 4 5 10:14
14. Chrobry Głogów 12 12 3 3 6 14:21
15. Zagłębie Sosnowiec 12 8 2 2 8 9:14
16. Resovia 12 8 2 2 8 8:19
17. GKS 1962 Jastrzębie 12 4 1 1 10 8:23
18. Sandecja Nowy Sącz 12 2 0 2 10 6:27


II liga - mecze zaległe

Środa (18.11)

Śląsk II Wrocław - GKS Katowice 0:3 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Woźniak 24, Marcin Urynowicz 54k, 61

Błękitni Stargard - Lech II Poznań 1:0 (1:0)
Bramka: Mateusz Bochnak 39

Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków 1:1 (0:0)
Bramki: Dawid Wolny 82 - Dawid Malik 90

Motor Lublin - Bytovia Bytów 2:1 (0:0)
Bramki: Daniel Świderski 56, Rafał Król 71k - Piotr Giel 74

Tabela po 13 kolejkach

1. Górnik Polkowice 12 30 10 0 2 29:10
2. Wigry Suwałki 12 28 9 1 2 20:9
3. GKS Katowice 12 26 8 2 2 29:12
4. Skra Częstochowa 13 22 7 1 5 16:14
5. Chojniczanka Chojnice 12 21 6 3 3 19:10
6. Stal Rzeszów 13 21 6 3 4 20:13

7. Sokół Ostróda 13 20 6 2 5 18:18
8. KKS 1925 Kalisz 12 18 6 0 6 20:17
9. Bytovia Bytów 12 16 4 4 4 21:18
10. Pogoń Siedlce 12 16 6 1 5 22:23
11. Śląsk II Wrocław 12 14 4 2 6 17:19
12. Motor Lublin 12 14 3 5 4 12:14
13. Błękitni Stargard 13 14 4 2 7 12:26
14. Znicz Pruszków 12 13 3 4 5 10:18
15. Lech II Poznań 12 12 4 0 8 21:26
16. Olimpia Grudziądz 12 12 3 3 6 12:22
17. Olimpia Elbląg 13 10 2 4 7 16:23
18. Garbarnia Kraków 12 10 2 4 6 15:23
19. Hutnik Kraków 13 10 3 1 9 17:31



III liga (gr. I) - tabela po 16 kolejkach

1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 36 12 0 4 38:15
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 32 10 2 3 33:17
3. Unia Skierniewice 16 29 9 2 5 31:18
4. Legionovia Legionowo 16 29 8 5 3 21:14
5. Pelikan Łowicz 15 28 8 4 3 26:18
6. Polonia Warszawa 14 27 8 3 3 27:14
7. Znicz Biała Piska 15 26 7 5 3 28:21
8. Legia II Warszawa 15 24 7 3 5 26:21
9. Sokół Aleksandrów Łódzki 15 24 6 6 3 26:12
10. KS Kutno 16 23 7 2 7 25:25
11. Błonianka Błonie 15 23 7 2 6 31:23
12. RKS Radomsko 16 22 6 4 6 23:23
13. Jagiellonia II Białystok 13 21 6 3 4 23:18
14. Broń Radom 16 19 5 4 7 17:26
15. GKS Wikielec 15 18 5 3 7 24:32
16. Concordia Elbląg 15 15 4 3 8 16:22
17. Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 15 5 0 10 20:40
18. Huragan Morąg 16 15 3 6 7 18:26
19. Ursus Warszawa 15 14 4 2 9 17:26

20. Ruch Wysokie Mazowieckie 14 12 2 6 6 17:29
21. Olimpia Zambrów 15 10 3 1 11 21:29
22. KS Wasilków 16 5 1 2 13 12:51



Centralna Liga Juniorów - mecze zaległe

Środa (18.11)

Lech Poznań - Legia Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Oliver Zaręba 66

Gwarek Zabrze - Cracovia 3:2 (1:1)
Bramki: Dominik Gurdek 28, Robert Paryła 82, 90 - Przemysław Kapek 19, Jan Ziewiec 84

Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa 3:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Trela 37, 87, Dominik Rusnak 49 - Peter Juritka 77

Tabela po 14 kolejkach

1. Śląsk Wrocław 14 31 10 1 3 31:18
2. Wisła Kraków 14 28 9 1 4 32:22
3. Zagłębie Lubin 14 27 8 3 3 24:18
4. Pogoń Szczecin 14 25 8 1 5 38:30
5. Górnik Zabrze 14 25 8 1 5 26:18
6. Legia Warszawa 14 22 6 4 4 29:19
7. Cracovia 14 22 6 4 4 24:20
8. Lech Poznań 14 21 6 3 5 22:20
9. UKS SMS Łódź 14 20 6 2 6 25:24
10. Arka Gdynia 14 19 6 1 7 30:32
11. Escola Varsovia Warszawa 14 18 5 3 6 20:22
12. Jagiellonia Białystok 14 15 4 3 7 31:27
13. Gwarek Zabrze 14 15 4 3 7 16:31
14. Lechia Gdańsk 14 13 4 1 9 26:28
15. Korona Kielce 14 11 3 2 9 21:36
16. Hutnik Kraków 14 7 2 1 11 9:39


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2020 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.