329 osób online

Ściąga kibica. Pauzuje Ekstraklasa. Gra I, II i III liga, a także CLJ

2017.10.06 10:11, Aktualizacja: 2017.10.08 17:28
Zbliżający się weekend stał pod znakiem spotkań narodowych reprezentacji. Piłkarze Ekstraklasy pauzowali, odwołanych zostało wiele innych starć, ale mimo to znaczna część drużyn przerwy nie miała. Zobaczcie zresztą sami.
Ściąga kibica. Pauzuje Ekstraklasa. Gra I, II i III liga, a także CLJ
Fot: pixabay.com

Nice I Liga – 12. kolejka





Piątek (6.10)


Miedź Legnica – GKS Tychy 2:1 (1:1)
Bramki: Przemysław Mystkowski 20, Jonathan de Amo 77 - Dawid Abramowicz 13

Sobota (7.10)

Odra Opole – Bytovia Bytów 1:0 (0:0)
Bramka: Szymon Skrzypczak 80k

Chojniczanka Chojnice – Górnik Łęczna 0:0 (0:0)

Wigry Suwałki – Stal Mielec 2:0 (0:0)
Bramki: Mariusz Rybicki 55, Robert Obst 90+5

Pozostałe spotkania przełożone na 18.10 z powodów spotkań reprezentacji narodowych.

Środa (18.10)

Puszcza Niepołomice – Ruch Chorzów (godz. 15.00)
Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała (godz. 15.00)
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz (godz. 19.00)
GKS Katowice – Stomil Olsztyn (godz. 18.00)
Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów (godz. 19.00)

Tabela po 12 kolejkach

1. Odra Opole 12 23 7 2 3 16:12
2. Chojniczanka Chojnice 12 23 7 2 3 21:9

3. Miedź Legnica 12 21 6 3 3 17:12
4. Chrobry Głogów 11 21 6 3 2 15:9
5. Stal Mielec 12 18 5 3 4 15:15
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 17 5 2 4 15:15
7. Raków Częstochowa 11 17 5 2 4 19:15
8. Olimpia Grudziądz 11 17 5 2 4 8:8
9. Bytovia Bytów 12 16 5 1 6 16:14
10. Górnik Łęczna 12 15 4 3 5 11:15
11. Pogoń Siedlce 11 14 4 2 5 13:18
12. Puszcza Niepołomice 11 14 4 2 5 14:13
13. GKS Tychy 12 14 4 2 6 14:19
14. Wigry Suwałki 12 14 4 2 6 8:14
15. Stomil Olsztyn 11 13 4 1 6 14:19
16. GKS Katowice 11 12 3 3 5 14:17
17. Zagłębie Sosnowiec 11 11 3 2 6 11:15
18. Ruch Chorzów 11 5 3 1 7 14:16


Ruch Chorzów: - 5 punktów za zaległości finansowe.


II Liga – 12. kolejka



Sobota (7.10)


Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg 1:2 (0:0)
Bramki: Sebastian Zalepa 78 - Patryk Mikita 60, Krzysztof Ropski 81

Błękitni Stargard Szczeciński – Rozwój Katowice 1:2 (1:1)
Bramki: Patryk Skórecki 20 - Adam Żak 17, Michał Płonka 48

GKS 1962 Jastrzębie – Garbarnia Kraków 1:2 (1:1)
Bramki: Daniel Szczepan 19 - Karol Kostrubała 2, Dariusz Łukasik 53

ŁKS Łódź – Wisła Puławy 1:0 (0:0)
Bramka: Maksymilian Rozwandowicz 80

Olimpia Elbląg – Warta Poznań 1:0 (1:0)
Bramka: Jakub Bojas 41

MKS Kluczbork – ROW 1964 Rybnik 2:2 (0:0)
Bramki: Bartosz Brodziński 53, Damian Warchoł 79 - Paweł Jaroszewski 81, Mariusz Muszalik 88k

Znicz Pruszków – Radomiak Radom 3:1 (1:1)
Bramki: Bartłomiej Faliszewski 14, Maciej Machalski 72, Mateusz Stryjewski 90 - Leandro 44

Dwa mecze zostały przełożone z powodu powołań zawodników do narodowych reprezentacji.

Środa (18.10)

Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo (godz. 15.00)
GKS Bełchatów – Gwardia Koszalin (godz. 18.00)

Tabela po 12 kolejkach

1. Warta Poznań 12 25 8 1 3 20:7
2. Radomiak Radom 12 25 7 4 1 21:11
3. GKS 1962 Jastrzębie 12 22 6 4 2 19:9

4. ŁKS Łódź 12 21 5 6 1 12:8
5. Garbarnia Kraków 12 20 6 2 4 18:14
6. Siarka Tarnobrzeg 12 20 6 2 4 21:18
7. Olimpia Elbląg 12 18 5 3 4 14:14
8. Błękitni Stargard Szczeciński 12 14 3 5 4 9:10
9. Znicz Pruszków 12 14 4 2 6 15:19
10. Legionovia Legionowo 11 14 4 2 5 15:13
11. GKS Bełchatów 11 14 4 2 5 19:15
12. ROW 1964 Rybnik 12 13 3 4 5 16:20
13. Wisła Puławy 12 12 2 6 4 12:14
14. Stal Stalowa Wola 12 12 2 6 4 13:17
15. MKS Kluczbork 12 12 2 6 4 10:20
16. Gryf Wejherowo 11 11 2 5 4 14:14
17. Rozwój Katowice 12 11 2 5 5 10:19
18. Gwardia Koszalin 11 6 1 3 7 6:22
\


III liga gr. I – 11. kolejka





Piątek (6.10)


Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pelikan Łowicz 4:1 (2:0)
Bramki: Kamil Wiśniewski 19, Marcin Kozłowski II 38, 50, Mariusz Gabrych 73 - Daniel Bończak 65

Sobota (7.10)

MKS Ełk – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:1 (1:0)
Bramki: Michał Świderski 4 - Ołeh Majik 70

Olimpia Zambrów – Huragan Morąg 1:2 (0:0)
Bramki: Kamil Jackiewicz 67 - Rafał Maciążek 53, Paweł Gawlik 57

Warta Sieradz – GKS Wikielec 2:0 (1:0)
Bramki: Maciej Łabędzki 4, Wiktor Płaneta 82

Sokół Ostróda – ŁKS 1926 Łomża 1:2 (0:1)
Bramki: Marcin Paczkowski 76 - Rafał Maćkowski 38, Damian Gałązka 57

Victoria Sulejówek – Polonia Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: Wojciech Wocial 11 - Marcin Bochenek 90

Widzew Łódź – Tur Bielsk Podlaski 4:0 (1:0)
Bramki: Daniel Świderski 12, Daniel Mąka 55k, Aleksander Kwiek 62, Daniel Gołębiewski 77

Niedziela (8.10)

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2 (0:0)

Jeden mecz został przełożony z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych.

Środa (11.10)

Legia II Warszawa – Ursus Warszawa (godz. 18.00)

Tabela po 11 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 11 28 9 1 1 20:5
2. Widzew Łódź 11 26 8 2 1 24:6
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 23 7 2 2 18:12
4. Huragan Morąg 11 20 6 2 3 17:12
5. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11 20 6 2 3 19:18
6. Ursus Warszawa 10 18 5 3 2 12:12
7. Polonia Warszawa 11 17 4 5 2 17:9
8. Victoria Sulejówek 11 17 5 2 4 22:19
9. Legia II Warszawa 10 16 5 1 4 23:12
10. Pelikan Łowicz 11 15 5 0 6 26:21
11. Sokół Ostróda 11 14 4 2 5 16:18
12. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 13 4 1 6 20:21
13. ŁKS 1926 Łomża 11 13 4 1 6 10:16
14. MKS Ełk 11 13 4 1 6 11:13
15. Olimpia Zambrów 11 12 4 0 7 11:18
16. Warta Sieradz 11 11 3 2 6 16:18
17. Tur Bielsk Podlaski 11 3 1 0 10 4:39
18. GKS Wikielec 11 1 0 1 10 8:25


Centralna Liga Juniorów gr. wschodnia – 10. kolejka



Sobota (7.10)


MOSP Białystok – Legia Warszawa 0:4 (0:1)
Bramki: Mateusz Szwed 44, Mateusz Olejarka 48, Michał Gładysz 65, Łukasz Zjawiński 70

UKS SMS Łódź – Stal Rzeszów 3:0 (1:0)
Bramki: Kamil Matofij 27, Kacper Dziuba 76k, Patryk Makuch 85

Progres Kraków – Motor Lublin 1:0 (1:0)
Bramka: Mateusz Reczulski 44

Wisła Kraków – Wisła Płock 1:0 (1:0)
Bramka: Patryk Plewka 39

MKS Polonia Warszawa – Cracovia 1:1 (0:0)
Bramki: Mariusz Chmielewski 66 - Patryk Ochman 79

Niedziela (8.10)

Stomil Olsztyn – Korona Kielce 5:3

Resovia – Jagiellonia Białystok 2:4 (1:2)
Bramki: nieznani zawodnicy 36, 79k - Jakub Bogusz 4, Kamil Huczko 29, Mateusz Nikołajuk 66k, Szymon Łapiński 77

Znicz Pruszków – ŁKS Łódź 3:1 (1:0)

Tabela po 10 kolejkach

1. Legia Warszawa 10 24 7 3 0 28:6
2. Progres Kraków 9 22 7 1 1 21:5

3. Wisła Kraków 10 21 7 0 3 13:6
4. Jagiellonia Białystok 10 20 6 2 2 18:10
5. Korona Kielce 10 18 6 0 4 23:21
6. Motor Lublin 10 17 5 2 3 15:10
7. MKS Polonia Warszawa 10 15 4 3 3 18:13
8. Cracovia 10 15 3 6 1 18:10
9. UKS SMS Łódź 10 15 5 0 5 14:14
10. Znicz Pruszków 10 13 4 1 5 16:12
11. Resovia 10 12 4 0 6 13:28
12. ŁKS Łódź 10 8 2 2 6 15:21
13. Stal Rzeszów 10 7 1 4 5 8:15

14. MOSP Białystok 10 6 2 0 8 7:32
15. Stomil Olsztyn 10 5 1 2 7 8:21
16. Wisła Płock 9 4 0 4 5 7:18



Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor niebieski - lokata oznaczająca grę w barażach.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.
Kolor brązowy - lokata premiowana awansem do półfinału CLJ.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.