Siatkówka. Znakomity wynik Ślepska. Jest podium

2015.05.16 00:00
To, co nie udało się w Suwałkach, udało się w Wyszkowie. Siatkarze Ślepska wygrali z Camperem 3:1, dzięki czemu uplasowali się na trzeciej pozycji w I lidze.
Fot: Fanpage Ślepsk Suwałki

Dla podopiecznych Piotra Poskrobko mecz ułożył się całkiem dobrze. Ślepsk w pierwszej partii wygrał 25:22. Drugi set był niezwykle interesujący. Gdy wydawało się, że przy stanie 20:16 to suwalczanie pewnie zwyciężą, nagle do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, którzy doprowadzili do wyrównania. Ślepsk jednak wytrzymał presję i wygrał na przewagi 29:27.

Kolejna odsłona to wygrana Campera 25:20, który dzielił i rządził w tym secie. Czwarty - po fantastycznym boju padł łupem graczy Ślepska. Zawodnicy z Suwałk pokonali drużynę z Wyszkowa 30:28 zwyciężając w całym spotkaniu 3:1.

Zajęcie trzeciego miejsca w I lidze to największy sukces w historii zespołu Ślepska Suwałki.

Camper Wyszków - Ślepsk Suwałki 1:3 (22:25, 27:29, 25:20, 28:30)

Ślepsk Suwałki: Gonciarz, Winnik, Skrzypkowski, Modzelewski, Rudzewicz, Smoliński, Andrzejewski (L) oraz Rawiak, Urbanowicz, Kluth, Makowski