749 osób online

Szereg zmian w kursowaniu autobusów 11 listopada

2019.11.10 13:27
W związku z wydarzeniami związanymi z Świętem Niepodległości, a przede wszystkim z imprezą "Biegnę Niepodległości" będzie bardzo dużo zmian z kursach komunikacji miejskiej tego dnia.
Szereg zmian w kursowaniu autobusów 11 listopada
Fot: MN

Białostocka Komunikacja Miejska informuje, że w związku z biegiem "Biegnę dla Niepodległej" w dniu 11 listopada nastąpią czasowe zamknięcia ulic dla ruchu. Szczegółowy wykaz znajduje się tutaj: Kierowcy, podczas biegu będzie dużo utrudnień. Lepiej wybrać inną trasę.

W związku z powyższym zmianie ulegną trasy linii 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 29, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 107 i 108.

Autobusy linii 1:
- w kierunku Zaścianek pojadą ulicami (w godz. 12.50-14.30):
Kolejowa – Dąbrowskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Towarowa – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;

- w kierunku Zaścianek pojadą ulicami (w godz. 14.30-16.30):
Kolejowa – Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;

- w kierunku Słonecznego Stoku pojadą ulicami (w godz. 8.00-12.50 oraz 16.00-19.00):
Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;

- w kierunku Słonecznego Stoku pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 2:
- w kierunku Dojlid pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Kolejowa – Dąbrowskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Towarowa – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;

- w kierunku św. Jerzego pojadą ulicami (w godz. 8.00-12.50 oraz 16.00-19.00):
Warszawska – Pałacowa – plac Jana Pawła II – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa i dalej stałą trasą;

- w kierunku św. Jerzego pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Warszawska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego - Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 3 i 16:
- w obu kierunkach pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Wiejska – Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Wasilkowska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 4:
- w kierunku Myśliwskiej pojadą ulicami (w godz. 12.50-13.45):
Lipowa – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza – Wiewiórcza i dalej stałą trasą;

- w kierunku Myśliwskiej pojadą ulicami (w godz. 13.45-16.30):
Dąbrowskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Towarowa – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza – Wiewiórcza i dalej stałą trasą;

- w kierunku Klepackiej pojadą ulicami (w godz. 8.00-12.50 i 16.00-19.00):
Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa i dalej stałą trasą;

- w kierunku Klepackiej pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 5:
- w kierunku Towarowej pojadą ulicami (w godz. 13.00-13.45 i 14.30-16.30):
Lipowa – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą;

- w kierunku Towarowej pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Dąbrowskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Towarowa;

- w kierunku Dziesięcin pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Mieszka I – Piasta – Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;

- w kierunku Dziesięcin pojadą ulicami (w godz. 16.00-19.00):
Mieszka I – Piasta – Słonimska – Pałacowa – plac Jana Pawła II – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 6:
- w kierunku Pieczurek pojadą ulicami (w godz. 8.00-13.45 i 14.30-19.00):
Kaczorowskiego – Legionowa – Sienkiewicza – Wasilkowska i dalej stałą trasą;

- w kierunku Pieczurek pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Wasilkowska i dalej stałą trasą;

- w kierunku Bażantarni pojadą ulicami (w godz. 13.00-14.30):
Wasilkowska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą;

- w kierunku Bażantarni pojadą ulicami (w godz. 14.30-16.30):
Wasilkowska – Sienkiewicza – Legionowa – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 7:
- w kierunku stadionu miejskiego pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Dąbrowskiego – Lipowa – Grochowa – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Waszyngtona – Kaczorowskiego – Wiejska – Wiosenna i dalej stałą trasą;

- w kierunku Fast pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Wiosenna – Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 8:
- w kierunku Towarowej pojadą ulicami (w godz. 12.50-13.45 i 14.30-15.30):
Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie – Legionowa – Sienkiewicza – Warszawska i dalej stałą trasą;

- w kierunku Towarowej pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Wiejska – Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Towarowa;

- w kierunku Starosielc pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego – Wiejska i dalej stałą trasą;

- w kierunku Starosielc pojadą ulicami (w godz. 16.00-19.00):
Piastowska – Warszawska – Pałacowa – plac Jana Pawła II – Legionowa – Skłodowskiej-Curie i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 9:
- w kierunku Wysockiego pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Dąbrowskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Wasilkowska i dalej stałą trasą;

- w kierunku Produkcyjnej pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Wasilkowska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Botaniczna - Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 10:
- pojadą ulicami (w godz. 12.50-15.30):
Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Kalinowskiego – Sosnowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego – al. Solidarności – Zwycięstwa – Kolejowa – Dąbrowskiego – Lipowa – Grochowa – Kalinowskiego – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Waszyngtona – Kaczorowskiego – Wiejska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 12:
- w kierunku Pieczurek pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Dąbrowskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Towarowa – Piasta i dalej stałą trasą;

- w kierunku Pieczurek pojadą ulicami (w godz. 14.30-16.30):
Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska i dalej stałą trasą;

- w kierunku Starosielc pojadą ulicami (w godz. 8.00-12.50 i 16.00-19.00):
Piastowska – Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;

- w kierunku Starosielc pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 13:
- w kierunku Dojlid pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.30):
Wasilkowska – Towarowa – Piastowska – Branickiego – Nowowarszawska – Ciołkowskiego – Niedźwiedzia;

- w kierunku Warzywnej pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Niedźwiedzia – Ciołkowskiego – Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Wasilkowska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 15:
- w kierunku Dojlid Górnych pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.30):
Sitarska – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Towarowa – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;

- w kierunku os. Białostoczek pojadą ulicami (w godz. 8.00-12.50 i 16.00-19.00):
Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;

- w kierunku os. Białostoczek pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Sitarska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 17:
- w kierunku Dojlid pojadą ulicami (w godz. 12.50-14.30):
Wiejska – Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Towarowa – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;

- w kierunku Dojlid pojadą ulicami (w godz. 14.30-16.00):
Wiejska – Kaczorowskiego – Legionowa – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;

- w kierunku Słonecznego Stoku pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego – Wiejska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 18:
- w kierunku Warzywnej pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Dąbrowskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Wasilkowska i dalej stałą trasą;

- w kierunku Narodowych Sił Zbrojnych pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Wasilkowska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 19:
- w kierunku Szpitala Zakaźnego pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.30):
Kopernika – Wiejska – Wiosenna – 11 Listopada – Zwierzyniecka – św. Pio - Mickiewicza i dalej stałą trasą;

- w kierunku Gajowej pojadą ulicami (w godz. 8.00-12.50 i 16.00-19.00):
Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą;

- w kierunku Gajowej pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Mickiewicza – Ciołkowskiego – Wiosenna – Wiejska – Kopernika i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 20:
- w obu kierunkach pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Kopernika – Łomżyńska – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – al. Tysiąclecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 21:
- pojadą ulicami (w godz. 8.00-12.50 i 16.00-19.00):
Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;

- pojadą ulicami (w godz. 12.50-14.30):
Dąbrowskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Towarowa – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;

- pojadą ulicami (w godz. 14.30-16.00):
Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska (nawrót na rondzie) – Warszawska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 24:
- w kierunku Kuronia pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Dąbrowskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Towarowa – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;

- z Herberta pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Dąbrowskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Towarowa – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;

- z Herberta pojadą ulicami (w godz. 14.30-16.30):
Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska (nawrót na rondzie) – Warszawska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;

- z Herberta pojadą ulicami (w godz. 16.30-19.00):
Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Branickiego – Miłosza – Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 26:
- w obu kierunkach pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Kalinowskiego – Sosnowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – al. Tysiąclecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 28:
- w kierunku Żyznej pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Kopernika – Wiejska – Wiosenna – 11 Listopada – Zwierzyniecka – św. Pio – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą;

- w kierunku Słonecznego Stoku pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Słonimska – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Wiosenna – Wiejska – Kopernika i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 29:
- w kierunku Żyznej pojadą ulicami (w godz. 12.50-15.30):
Wyszyńskiego – Kaczorowskiego – Wiejska – Wiosenna – 11 Listopada – Zwierzyniecka – św. Pio – Miłosza – Piastowska i dalej stałą trasą;

- w kierunku Gajowej pojadą ulicami (w godz. 12.50-16.00):
Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Wiosenna – Wiejska – Kaczorowskiego – Wyszyńskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 100:
- w kierunku Wasilkowa pojadą ulicami (w godz. 13:45-14:30):
Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Wasilkowska i dalej stałą trasą;

- w kierunku Dworca PKS pojadą ulicami (w godz. 13:45-14:30):
Wasilkowska – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 101 i 105:
- jadące z Kurian i Sobolewa (w godz. 12.50-16.00):
zawrócą na Placu Antonowicza (skrzyżowanie ul. Piastowskiej, Branickiego i Miłosza) i będą oczekiwać na odjazd na przystanku Branickiego/Miłosza (063);

- jadące z Kurian i Sobolewa pojadą ulicami (w godz. 16.00-19.00):
Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – SIENKIEWICZA / RZEKA BIAŁA – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 102:
- jadące z Sochoń pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
al. Tysiąclecia Państwa Polskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Jurowiecka – al. Tysiąclecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 103 i 106:
- jadące z Choroszczy i Borsukówki pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Dąbrowskiego – Lipowa – Liniarskiego – plac NZS – Kalinowskiego – Sosnowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;

- jadące z Choroszczy i Borsukówki pojadą ulicami (w godz. 8.00-13.45 i 14.30-19.00):
Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 104:
- jadące w kierunku Pałacowej pojadą ulicami (w godz. 8.00-19.00):
Wiejska – Kaczorowskiego – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – plac NZS;

Autobusy linii 107:
- w obu kierunkach pojadą ulicami (w godz. 13.45-14.30):
Sitarska – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – DWORZEC PKS.

Autobusy linii 108:
- jadące z Karakul pojadą ulicami (w godz. 8.00-19.00):
Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.

Mateusz Nowowiejski
mateusz.nowowiejski@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.