Tomasz Kupisz zagrał w reprezentacji

2011.12.17 00:00
Tomasz Kupisz zagrał w wygranym 1:0 (1:0) meczu z Bośnią i Hercegowiną. Pomocnik Jagiellonii mógł otworzyć wynik spotkania. W 4. minucie stanął oko w oko z golkiperem rywali. Piłkarz białostockiej drużyny przegrał ten pojedynek.

W kolejnych minutach Kupisz był aktywny. Rozegrał kilka akcji i zanotował parę rajdów z futbolówką. Pomocnik Jagi został zmieniony w 84. minucie przez Arkadiusza Woźniaka.

Polska - Bośnia i Hercegowina 1:0 (1:0). Bramka: Sobota 26.

Polska: 1. Michał Gliwa - 2. Piotr Celeban, 3. Grzegorz Wojtkowiak, 4. Maciej Sadlok, 8. Marcin Kamiński - 16. Waldemar Sobota (66, 18. Szymon Pawłowski), 7. Łukasz Trałka (87, 8. Filip Modelski), 19. Tomasz Jodłowiec, 10. Sebastian Mila, 20. Tomasz Kupisz (84, 14. Arkadiusz Woźniak) - 9. Maciej Jankowski (46, 17. Arkadiusz Piech).

Bośnia i Hercegowina: 1. Adnan Hadžić (83, 12. Semir Bukvić) - 2. Benjamin Čolić, 6. Slavko Brekalo, 5. Amer Dupovac, 3. Vedad Šabanović (46, 15. Srđan Stanić) - 9. Haris Harba (66, 13. Jasmin Mešanović), 7. Ivan Sesar (46, 18. Nebojša Pejić), 4. Muamer Svraka, 10. Zoran Kvržić (56, 14. Duško Sakan), 8. Emir Halilović (83, 16. Dino Ćorić) - 11. Nermin Haskić (78, 17. Amer Bekić).

Żółta kartka: Pejić (Bośnia i Hercegowina).