Tomasz Kupisz zagrał w reprezentacji U-20

2011.06.07 00:00
Zawodnik Jagiellonii Białystok - Tomasz Kupisz zagrał 45 minut w przegranym spotkaniu reprezentacji U-20. Rywalem biało-czerwonych była Grecja. Mecz odbył się w Radomsku. Jedyną bramkę dla Polski zdobył Miłosz Przybecki w 73 minucie gry.
Fot: jagiellonia.pl
Tomasz Kupisz (w środku) zagrał przeciwko Grecji

Polska - Grecja 1:2 (0:2). Bramki: Przybecki 73 - Anákoglou 12, Vassilógiannis 19.

Polska: Filip Kurto - Maciej Wichtowski, Sebastian Zalepa (46 Paweł Olkowski), Kamil Szymura, Damian Ałdaś (46 Mateusz Matras) - Michał Mak (46 Miłosz Przybecki), Łukasz Tymiński, Marcin Budziński (66 Mateusz Możdżeń), Paweł Czoska - Arkadiusz Woźniak (46 Tomasz Kupisz), Maciej Jankowski (46 Łukasz Teodorczyk).

Grecja: Konstantínos Lámbrou (46 Gioúri Lodígin) - Ioánnis Skóndras, Ioánnis Potourídis (62 Aléxis Apostolópoulos), Anastássios Lagós, Dimítrios Stámou, Sávvas Géntsoglou (71 Chrístos Chryssofákis), Andréas Vassilógiannis (56 Apóstolos Véllios), Dimítrios Anákoglou (56 Konstantínos Triantafýllou), Apóstolos Giánnou (71 Tássos Avlonítis), Konstantínos Fortoúnis, Athanássios Karagoúnis (46 Charálambos Mavrías).