Białystok Online

Triki w tańcu - warsztaty z Kamilą Kondraciuk w studiu Max Dance

Klubowe, taneczne, granie do piwa
15 cze 2019
Sobota

Studio Tańca Max dance

Al. Piłsudskiego 8/1, 15-445 Białystok

Zapraszamy na TRIKI W TAŃCU - WARSZTATY Z KAMILĄ KONDRACIUK w studiu tańca Max Dance!
Grupa początkująca.

3h warsztatów specjalnie dla Was!

Czy oglądasz filmiki tancerek i zachwycasz się ich sprawnością, zwinnością, gracją oraz niesamowitymi trickami i figurami, które wykonują?
Jeżeli odpowiedź na pytanie brzmi TAK! To te warsztaty są skierowane dla Ciebie a dostepność triczków łatwiejsza niż myślisz.

Na warsztatach skupimy się na trickach podłogowych wykorzystywanych w tańcu. Przerobimy różne progresje tych triczków, tak aby każdy mógł pracować wedle własnego poziomu. Przerobimy różne tricki, pozycje i przejścia od ich najprostszej formy do trudniejszej.

Krótko mówiąc - każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno nauczy się czegoś nowego.
Na koniec popracujemy sobie z muzyką nad przejściami miedzy figurami, aby triki nie były suchymi figurami i byście były w stanie współpracować z muzyką.

Kamila zadba o to aby nie możliwe stało się możliwe, oraz triki o których wcześniej marzyłyście staną się o wiele prostsze niż wam się wydaje.

Rzeczy potrzebne na warsztaty:
- wygodne buty na zmianę
- wygodny strój
- nakolanniki

Sobota 15.06.2019r.
15:00 - start
Poziom warsztatów: początkujący

Opłata za 3h
45 zł przy wpłacie do 31.05.2019
60 zł przy wpłacie po 31.05.2019

Liczba miejsc ograniczona.
Obowiązują wcześniejsze zapisy.
Zapisy i opłaty do 12.06.2019

Opłaty można dokonać:
- osobiście w siedzibie studia (tylko gotówką)
- przelewem (wpisując w tytule przelewu swoje imię nazwisko z dopiskiem "Warsztaty triki w tańcu")
NR KONTA: 76 1050 1823 1000 0092 0468 7421
ING BANK ŚLĄSKI

W przypadku rezygnacji z warsztatów pieniądze nie będą zwracane gdyż stanowią rezerwację i blokują miejsce innym osobom. Dozwolone jest natomiast odsprzedanie biletu innej osobie we własnym zakresie (po wcześniejszym poinformowaniu recepcji o zmianie danych uczestnika).

Studio tańca Max Dance
Aleja Piłsudskiego 8/1
Białystok
Tel: 500 204 400
biuro@maxdance.pl
www.maxdance.pl

ZAPRASZAMY!

Organizator

Studio Tańca Max dance

Al. Piłsudskiego 8/1
15-445 Białystok

www.maxdance.pl

Studio Tańca Max dance

Zobacz także

Najnowsze
Popularne