842 osób online

XII Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru „Podlaska Oktawa Kultur”

dodane dnia: 2019-04-24 przez: cmg01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
XII Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru „Podlaska Oktawa Kultur”
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy:
2019-07-24 - 2019-07-28
Zapraszamy na Podlaską Oktawę Kultur – XII Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru

PROGRAM:

24 lipca (środa)

Białystok
- godz. 17.00, plac przy Ratuszu
JUNII BRAŞOVULUI (Rumunia), PADLASKI WIANOK (Polska), WODA NA MŁYN (Polska), ROMODA i OT-TUDA (Rosja), HUUN-HUUR-TU (Rosja)

Białowieża
- godz. 18.00, Białowieski Ośrodek Kultury
ENSEMBLE ARTISTIQUE NATIONAL(Kamerun)

Mońki
- godz. 17.00, Moniecki Ośrodek Kultury
KUPALINKA (Białoruś)

Zambrów
- godz. 18.00, Miejski Ośrodek Kultury
SAVIA VIVA DE CORIA (Hiszpania)

25 lipca (czwartek)

Białystok
- godz. 16.00, Katedra – plac przy Ratuszu
PARADA ZESPOŁÓW

- godz. 17.00, plac przy Ratuszu
KUPALINKA (Białoruś), ZPiT UJ „SŁOWIANKI” (Polska), KAPELA NIWIŃSKICH (Polska), IZABELA SZAFRAŃSKA Z ZESPOŁEM (Polska)

26 lipca (piątek)

Białystok
- godz. 17.00, plac przy Ratuszu
ORKIESTRA INSTRUMENTÓW LUDOWYCH (Białoruś), HORA ISRAEL (Izrael), ENSEMBLE ARTISTIQUE NATIONAL (Kamerun), SKŁAD NIEARCHAICZNY (Polska), ORKESTAR KRISTIJANA AZIROVIĆA (Serbia)

- godz. 20.00, Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6
Potańcówka z zespołami
KAPELA NIWIŃSKICH (Polska), ROMODA i OT-TUDA (Rosja), KRALYTSIA (Ukraina), SKŁAD NIEARCHAICZNY (Polska)

Białowieża
- ok. godz. 21.00, amfiteatr
ZPiT UJ „SŁOWIANKI” (Polska)

Hajnówka
- godz. 18.00, amfiteatr
MTSVERVALI (Gruzja), ČARNICA (Słowacja)

Kalinówka Kościelna/Knyszyn
- godz. 12.30, plac przy kościele św. Anny w Kalinówce Kościelnej
KRALYTSIA (Ukraina)

Orla
- godz. 17.00, Gminne Centrum Kultury
KUPALINKA (Białoruś)

Piątnica
- godz. 18.00, Gminna Hala Sportowa
JUNII BRAŞOVULUI (Rumunia), WODA NA MŁYN (Polska), SIAUSTINIS (Litwa)

Zabłudów
- godz. 18.30, planty
SIAUSTINIS (Litwa), SAVIA VIVA DE CORIA (Hiszpania)

Zambrów
- godz. 18.00, Miejski Ośrodek Kultury
VOLYNSKYI NARODNYI HOR (Ukraina)

27 lipca (sobota)

Białystok
- godz. 17.00, plac przy Ratuszu
SIAUSTINIS (Litwa), SAVIA VIVA DE CORIA (Hiszpania), MTSVERVALI (Gruzja), KRALYTSIA (Ukraina), ZPiT „KURPIE ZIELONE” (Polska)

Bielsk Podlaski
- godz. 18.30, muszla koncertowa
ROMODA i OT-TUDA (Rosja), VIGÜELA (Hiszpania)

Czarna Białostocka
- godz. 19.00, stadion
ZPiT UJ „SŁOWIANKI” (Polska), VOLYNSKYI NARODNYI HOR (Ukraina)

Czyżew
- godz. 17.00, Gminny Ośrodek Kultury
ORKIESTRA INSTRUMENTÓW LUDOWYCH (Białoruś)

Gródek
- ok. godz. 20.00, uroczysko Boryk
KUPALINKA (Białoruś)

Kleszczele
- godz. 16.00, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
JUNII BRAŞOVULUI (Rumunia), SKŁAD NIEARCHAICZNY (Polska)

Krypno Wielkie
- godz. 19.00, Pacowa Chata
ENSEMBLE ARTISTIQUE NATIONAL (Kamerun)

Narewka
- godz. 18.00, amfiteatr
ČARNICA (Słowacja)

Nowinka
- godz. 18.00, Nowinka 57
WODA NA MŁYN (Polska), HORA ISRAEL (Izrael)

Sokole
- godz. 15.00, plac przed Domem Ludowym
KAPELA NIWIŃSKICH (Polska)

Suchowola
- godz. 19.00, Centrum Trzech Kultur
KAPELA NIWIŃSKICH (Polska)

Suwałki
- godz. 18.00, muszla koncertowa w parku Konstytucji 3 Maja
ORKESTAR KRISTIJANA AZIROVIĆA (Serbia)

Szepietowo
- godz. 18.00, Gminny Ośrodek Kultury
PADLASKI WIANOK (Polska)

28 lipca (niedziela)

Białystok
- godz. 16.00, plac przy Ratuszu
ČARNICA (Słowacja), VIGÜELA (Hiszpania), VOLYNSKYI NARODNYI HOR (Ukraina)

Goniądz
- godz. 17.00, scena na plaży
JUNII BRAŞOVULUI (Rumunia)

Grajewo
- godz. 17.00, Grajewskie Centrum Kultury
ORKESTAR KRISTIJANA AZIROVIĆA (Serbia), WODA NA MŁYN (Polska)

Hodyszewo/Nowe Piekuty
- godz. 12.00, sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie
ORKIESTRA INSTRUMENTÓW LUDOWYCH (Białoruś)

Zabiele/Kolno
- godz. 13.00, sala gimnastyczna SP w Zabielu
SAVIA VIVA DE CORIA (Hiszpania)

Korycin
- godz. 18.00, scena nad zalewem
ENSEMBLE ARTISTIQUE NATIONAL (Kamerun)

Pogorzałki/Dobrzyniewo
- godz. 17.00, Dom Kultury w Pogorzałkach
KRALYTSIA (Ukraina)

Puńsk
- godz. 14.00, Dom Kultury Litewskiej
SIAUSTINIS (Litwa)

Rajgród
- godz. 18.00, amfiteatr przy Górze Zamkowej
MTSVERVALI (Gruzja), ZPiT UJ „SŁOWIANKI” (Polska)

Siemiatycze
- ok. godz. 17.00, amfiteatr nad zalewem
HORA ISRAEL (Izrael)

Sycze
- godz. 15.00, świetlica wiejska w Syczach
ROMODA i OT-TUDA (Rosja)

Szczuczyn
- godz. 19.00, Biblioteka Centrum Kultury
KUPALINKA (Białoruś)

Wasilków
- godz. 20.00, teren rekreacyjny Cypel
SKŁAD NIEARCHAICZNY (Polska)

Imprezy towarzyszące – Białystok:
 
26 lipca, godz. 20:00, Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6
Potańcówka z zespołami
KAPELA NIWIŃSKICH (Polska),
ROMODA i OT-TUDA (Rosja),
KRALYTSIA (Ukraina),
SKŁAD NIEARCHAICZNY (Polska)
KAPELA HARADZIEŃSKICH DWORYKAU (Białoruś)
 
Warsztaty – WOAK Spodki, ul. św. Rocha 14 
24 lipca, 17:00-20:00 – KRALYTSIA (Ukraina)
– tańce i pieśni ukraińskie
27 lipca, 10:00-13:00 – Romoda i Ot-Tuda (Rosja)
– tańce i pieśni rosyjskie
28 lipca, 10:00-13:00 – KRALYTSIA (Ukraina)
– tańce i pieśni ukraińskie

Dodatkowe informacje: tutaj

Patronat medialny
Portal Miejski BiałystokOnline
Miejsce imprezy
ul. Kilińskiego 8
15-950 Białystok

 Patronujemy
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.