409 osób online

Znane są już składy lig i terminy rozgrywek piłkarskich na Podlasiu

2013.07.16 00:00
Zarząd Podlaskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził składy poszczególnych lig rozgrywkowych seniorów na sezon 2013/2014.
Znane są już składy lig i terminy rozgrywek piłkarskich na Podlasiu

W związku z powiększeniem III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej uzupełnienia wymagały miejsca w IV lidze i Klasie Okręgowej. Zarząd zdecydował o uzupełnieniu ligi najwyżej sklasyfikowaną ekipą z ligi niższej, która nie uzyskała promocji.

Oznacza to, że IV ligę ostatecznie opuści Znicz Suraż i Włókniarz Białystok, a wolne miejsce zajmie KS Śniadowo. Analogicznie - okręgówkę opuści Narew Choroszcz, a wolną lokatę w tej klasie rozgrywkowej zajmie Podlasiak Knyszyn.

Zarząd zadecydował też o likwidacji B klasy i powołaniu do życia 3 grup A klasy podzielonych terytorialnie (południowa - 10 ekip, północną - 10 zespołów, centralną - 11 zespołów).

Terminy rundy jesiennej na Podlasiu:

IV liga: 17-18 sierpnia, 24-25 sierpnia, 28 sierpnia, 31 sierpnia - 1 września, 4 września, 7-8 września, 14-15 września, 21-22 września, 28-29 września, 5-6 października, 12-13 października, 16 października, 19-20 października, 26-27 października, 2-3 listopada, 9-10 listopada, 16-17 listopada.

Klasa Okręgowa: 17-18 sierpnia, 24-25 sierpnia, 28 sierpnia, 31 sierpnia - 1 września, 4 września, 7-8 września, 14-15 września, 21-22 września, 28-29 września, 5-6 października, 12-13 października, 16 października, 19-20 października, 26-27 października, 2-3 listopada, 9-10 listopada, 16-17 listopada.

A klasa: 24-25 sierpnia, 31 sierpnia - 1 września, 7-8 września, 14-15 września, 21-22 września, 28-29 września, 5-6 października, 12-13 października, 19-20 października, 26-27 października, 2-3 listopada.

Okręgowy Puchar Polski: 11 sierpnia (A klasa, amatorzy), 21 sierpnia (KOS), 11 września (IV liga).

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

1. Znicz Biała Pisk
2. Barkas Tolkmicko
3. Promień Mońki
4. LZS Narewka
5. Start Działdowo
6. Sokół Ostróda
7. Warmia Grajewo
8. Granica Kętrzyn
9. Mrągowia Mrągowo
10. Motor Lubawa
11. ŁKS 1926 Łomża
12. Tur Bielsk Podlaski
13. MKS Korsze
14. Jagiellonia II Białystok
15. Huragan Morąg
16. Płomień Ełk
17. Dąb Dąbrowa Białostocka
18. Wissa Szczuczyn

IV liga

1. KS Wasilków
2. MKS Mielnik
3. Gryf Gródek
4. Sparta 1951 Szepietowo
5. Sparta Augustów
6. Magnat Juchnowiec Kościelny
7. Pogoń Łapy
8. Hetman Tykocin
9. Piast Białystok
10. Cresovia Siemiatycze
11. Hetman Białystok
12. Sokół Sokółka
13. Puszcza Hajnówka
14. KS Michałowo
15. KS Śniadowo
16. Orzeł Kolno

Klasa Okręgowa

1. Ruch Wysokie Mazowieckie
2. Victoria Jedwabne
3. ŁKS 1926 II Łomża
4. Gieret Giby
5. Wigry II Suwałki
6. Orlęta Czyżew
7. Podlasiak Knyszyn
8. Rudnia Zabłudów
9. Forty Piątnica
10. Iskra Narew
11. Krypnianka Krypno
12. Sudovia Szudziałowo
13. Polonia Raczki
14. Korona Dobrzyniewo Duże
15. Pomorzanka Sejny
16. Włókniarz Białystok

A klasa - grupa 1

1. Puszcza II Hajnówka
2. Iskra Wyszki
3. Błyskawica Dubicze Cerkiewne
4. Husar Nurzec
5. COKiS Ciechanowiec
6. Orzeł Kleszczele
7. Kolejarz Czeremcha
8. Tur II Bielsk Podlaski
9. Pionier Brańsk
10. Bocian Boćki

A klasa - grupa 2

1. Jasion Jasionówka
2. Grab Janówka
3. Narew Piątnica
4. Pogranicze Kuźnica
5. Wissa II Szczuczyn
6. Rospuda Filipów
7. Skra Wizna
8. Biebrza Goniądz
9. Konar Kora Korycin
10. Orzeł Tykocin

A klasa - grupa 3

1. KS UM Krynki
2. Husaria Łapy
3. Znicz Suraż
4. Supraślanka Supraśl
5. GKS Czarni Gródek
6. BKS Jagiellonia Białystok
7. KP Krynickie
8. KS Sokoły
9. Promil Białystok
10. KS Studzianki
11. Narew Choroszcz

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.