Dotkliwa porażka rezerw Jagiellonii

2017.04.23 12:02
Trzeciej porażki z rzędu doznali piłkarze reprezentujący barwy drugiego garnituru Jagiellonii Białystok. Tym razem lepsi od podopiecznych Dariusza Bayera okazali się gracze Sokoła Ostróda.

Od początku spotkania w Ostródzie boiskowe wydarzenia przebiegały pod dyktando gospodarzy. To zawodnicy Sokoła dłużej utrzymywali się przy piłce, to oni też stwarzali dogodne okazje do zdobycia gola. Nie dziwi więc, że to właśnie rywale białostockiego zespołu jako pierwsi trafili do siatki. Zrobił to w 32. minucie - po uderzeniu głową - Robert Hirsz.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił, przez co mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 0:3. Na listę strzelców wpisali się po przerwie jeszcze Słowicki i Mytkin.

Jagiellonia II Białystok zajmuje obecnie w III-ligowej tabeli 9. miejsce. Podlaski klub może jednak spaść oczko niżej, jeżeli dzisiaj (23.04) swoje starcie wygra Pelikan Łowicz.

Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok 3:0 (1:0)
Bramki: Hirsz 32, Słowicki 53, Mytkin 79