Futsal. Dużo emocji i cenny remis MOKS-u w Gdańsku

2014.10.11 00:00
Bardzo cenny punkt w Gdańsku zdobyli gracze MOKS-u Słoneczny Stok Białystok. Prowadzeni przez grającego trenera - Adriana Citko zawodnicy z Podlasia zremisowali 3:3 z Politechniką.
Fot: Fanpage MOKS Słoneczny Stok Białystok

Od początku spotkania swój styl gry próbowali narzucić gospodarze, którzy objęli prowadzenie po strzale Nowickiego. Z upływem czasu MOKS dochodził do sytuacji bramkowych, ale żadnej z nich nie potrafił zamienić na gola.

W drugiej połowie od mocnego uderzenia zaczęli zawodnicy z Gdańska. Blisko podwyższenia prowadzenia była Politechnika, ale słupek uratował MOKS. Chwilę później wyrównującą bramkę dla Słonecznych zdobył Kamil Tomczyk. Białostoczanie nie cieszyli się jednak z prowadzenia zbyt długo. Na 2:1 znowu podwyższył Nowicki. Drużyna z Podlasia dążyła do wyrównania i udało to się się w 33. minucie za sprawą Adriana Citko. Radość gości trwała dosłownie moment, gdyż Politechnika kilkadziesiąt sekund później znowu wyszła na prowadzenie. W końcówce meczu ambitnie grający MOKS zdobył gola na wagę remisu i tym samym wywiózł bardzo cenny punkt z Gdańska.

Politechnika Gdańska - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:3 (1:0)
Bramki: Nowicki 11', 27', Iwosa 34' - Tomczyk 24', Citko 33', Gajdziński 39'

MOKS: Szatyłowicz Jakub, Hryckiewicz Patryk, Gajdziński Daniel, Gajdziński Mariusz, Łukasiewicz Mateusz, Citko Adrian, Tomczyk Kamil, Osypiuk Michał, Samojło Emil, Korotkiewicz Bartek