Hetman Białystok zremisował w Surażu. Wyniki IV ligi

2011.04.02 00:00
W rozegranym sobotnim spotkaniu Piast Białystok przegrał na własnym stadionie z Hetmanem Sobsmak Tykocin 1:2 (0:1). Porażka komplikuję sytuację podopiecznych trenera Jacka Bayera w kontekście walki o utrzymanie.
Fot: M. Kardasz
W ostatni weekend rozegrano 18. kolejkę IV ligi

W takim samym stosunku Cresovia Siemiatycze wygrała na własnym stadionie z LZS Narewka. Sparta Augustów podzieliła się punktami z Gryfem Gródek. Natomiast liderujący ŁKS 1926 Łomża pokonał na własnym stadionie zamykającą tabelę Rudnię Zabłudów 2:0 (0:0).

Z kolei Włókniarz zremisował w Bielsku Podlaskim z miejscowym Turem. Podopieczni trenera Artura Dakowicza przegrywali po pierwszej połowie 0:2. W drugiej odsłonie meczu białostoczanie odrobili straty i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Ostatnia drużyna ze stolicy woj. podlaskiego - Hetman Białystok prowadził po pierwszej połowie 5:1, a ostatecznie zremisował 5:5... Podział punktów komplikuje sytuację podopiecznych trenera Andrzeja Pietrzyka, którzy spadli na czternastą lokatę.

W pozostałych dwóch niedzielnych pojedynkach Perspektywa Łomża pokonała MKS Mielnik 3:1, a Orzeł Kolno zremisował z KS Michałowo 2:2.

Wyniki 18. kolejki:

2 kwietnia

Piast Białystok - Hetman Sobsmak Tykocin 1:2 (0:1). Bramki: Zdzichowicz 80 - Kozłowski 40, 70.

Cresovia Siemiatycze - LZS Narewka 2:1 (1:1). Bramki: Badowiec 19, Zalewski 62 - Kamiński 44.

Sparta Augustów - Gryf Gródek 1:1 (1:1). Bramki: Sobolewski 37 - Humienny 41.

ŁKS 1926 Łomża - Rudnia Zabłudów 2:0 (0:0). Bramki: Laskowski 69, Masłowski 84 (k).

Tur Bielsk Podlaski - Włókniarz Białystok 2:2 (2:0). Bramki: Iwaniuk 26, Kozłowski 37 - Polkowski 55, Murawski 62.

3 kwietnia

Znicz Suraż - Hetman Białystok 5:5 (1:5). Bramki: Domalewski 2, Hillo 3, 6, 35, Florczyk 26 - Arciuch 24 50 (k), Zubowski 55, 75, Mierzwiński 87.

Perspektywa Łomża - MKS Mielnik 3:1 (1:0). Bramki: Nerowski 42, P. Zalewski 48, Wiśniewski 70 - Wereszczak 84.

Orzeł Kolno - KS Michałowo 2:2 (2:1). Bramki: Sawko 2 (k), Gryczan 18 - Frąckiel 44, Słoma 55.