466 osób online

Podlaski futbol. Klasa okręgowa - 21. kolejka

2021.06.25 09:13, Aktualizacja: 2021.06.28 12:05
W sobotę (26.06) rozegrana zostanie zaległa kolejka klasy okręgowej, która to zamknie zmagania w sezonie 2020/2021. Wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia już jednak znamy.
Podlaski futbol. Klasa okręgowa - 21. kolejka
Fot: Grzegorz Chuczun

Keeza Klasa okręgowa - 21. kolejka (zaległa)

Sobota (26.06)

Piast Białystok - Tur II Bielsk Podlaski 1:1 (1:0)
Bramki: Filip Kaźmierczyk 43 - Robert Żukowski 77

UM Krynki - Bocian Boćki 7:1 (4:0)
Bramki: Łukasz Szymanowicz 11, 17, 37, Sebastian Taudul 32, Maciej Jurczenia 63, Przemysław Szymanowicz 79, Rafał Dołęgowski 90 - Grzegorz Arciuszkiewicz 81

Magnat Juchnowiec Kościelny - KS Śniadowo 3:3 (1:1)
Bramki: Karol Szczawiński 41, 71, Maciej Szycko 63 - Adrian Mleczek 1, Kamil Bargielski 52, Karol Choiński 68

Narew Choroszcz - KS Grabówka 2:3 (1:2)
Bramki: Krystian Sokół 9, Jan Kacprowski 89 - Kamil Gryko 22, Maciej Kurcewicz 36, Mateusz Kalinowski 90+3

Orlęta Czyżew - Korona Dobrzyniewo Duże 3:0 walkower

Pomorzanka Sejny - Hetman Tykocin 2:2 (0:1)
Bramki: Patryk Sobolewski 68, Paweł Kuklewicz 78 - Klaudiusz Stachurski 5, Patryk Fabiszewski 61

Puszcza Hajnówka - Czarni Czarna Białostocka 1:2 (1:2)
Bramki: Andrzej Kicel 40 - Maciej Luty 12, Andrei Krechak 22

Rudnia Zabłudów - Unia Ciechanowiec 4:1 (0:1)
Bramki: Patryk Korolczuk 59, Radosław Klepacki 65, Mateusz Purta 73, Sebastian Lipski 90+1 - Przemysław Piotrowski 32

Jasion Jasionówka - Kora Korycin 1:1 (0:1)
Bramki: Leszek Zawadzki 55 - Patryk Redo 33

Aktualna tabela

1. KS Grabówka 34 90 29 3 2 107:22
2. Czarni Czarna Białostocka 34 77 24 5 5 75:27

3. Puszcza Hajnówka 34 68 21 5 8 100:52
4. KS Śniadowo 34 64 20 4 10 93:48
5. Piast Białystok 34 61 19 4 11 94:62
6. UM Krynki 34 57 17 6 11 73:44
7. Rudnia Zabłudów 34 56 16 8 10 57:47
8. Pomorzanka Sejny 34 52 14 10 10 67:41
9. Orlęta Czyżew 34 52 16 4 14 78:64
10. Hetman Tykocin 34 48 15 3 16 89:66
11. Narew Choroszcz 34 47 15 2 17 69:75
12. Magnat Juchnowiec Kościelny 34 43 12 7 15 58:55
13. Unia Ciechanowiec 34 36 11 3 20 34:80
14. Tur II Bielsk Podlaski 34 35 11 2 21 49:86
15. Kora Korycin 34 29 8 5 21 40:107
16. Bocian Boćki 34 27 8 3 23 50:98
17. Korona Dobrzyniewo Duże 34 24 7 3 24 45:98
18. Jasion Jasionówka 34 11 2 5 27 21:127


Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Aktualna sytuacja (terminarz spotkań, wyniki, układ tabeli) w:
IV lidze,
A-klasie (gr. I),
A-klasie (gr. II).

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2021 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.