POLECAMY
Uroczystym koncertem zakończą się dziś warsztaty zorganizowane w ramach programu "Polsko-Norweski Inkubator Muzyczny".
Od 15 do 20 lutego w Zespole Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego trwały warsztaty Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej. Połączone siły uczniów ZSM i gości z Grieg Academy oraz szkół muzycznych w Bergen pracowały pod kierunkiem dyrygenta Kazimierza Dąbrowskiego. Warsztaty zakończy koncert. W programie znajdą się utwory Fryderyka Chopina, Edwarda Griega, Johana Severina Svendsena oraz Władysława Żeleńskiego. W roli solistów wystąpią pianiści Oda Voltersvik i Paweł Popko. Początek o godz. 19, wstęp wolny. Szczegóły: Polsko-Norweski Inkubator Muzyczny
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 18:10
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji