813 osób online

Ściąga kibica. Gra I, II i III liga, a także CLJ

2019.09.06 09:36, Aktualizacja: 2019.09.09 12:37
W miniony weekend (7-8.09) nie odbył się żaden mecz PKO Ekstraklasy, gdyż trwała przerwa na spotkania narodowych reprezentacji. Na piłkarskie murawy wyszli za to zawodnicy z niższych lig, choć i tu niektóre starcia zostały przełożone.
Ściąga kibica. Gra I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - tabela po 7 kolejkach

1. Śląsk Wrocław 7 15 4 3 0 10:5
2. Jagiellonia Białystok 7 14 4 2 1 14:7
3. Pogoń Szczecin 7 14 4 2 1 8:4
4. Cracovia 7 13 4 1 2 12:8
5. Legia Warszawa 6 13 4 1 1 10:6
6. Lech Poznań 7 11 3 2 2 12:9
7. Piast Gliwice 7 11 3 2 2 8:5
8. Wisła Kraków 7 10 3 1 3 11:7
9. Górnik Zabrze 7 10 3 1 3 7:6
. Lechia Gdańsk 7 10 2 4 1 7:6
11. Wisła Płock 6 7 2 1 3 6:10
12. Raków Częstochowa 7 6 2 0 5 7:12
13. Zagłębie Lubin 7 5 1 2 4 7:12
14. Arka Gdynia 7 5 1 2 4 3:11
15. ŁKS Łódź 7 4 1 1 5 6:13
16. Korona Kielce 7 4 1 1 5 3:10



Fortuna I Liga - 8. kolejka

Piątek (6.09)

Chrobry Głogów - Radomiak Radom 0:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Lewandowski 17, Rafał Makowski 57

Sobota (7.09)

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 1:3 (1:1)
Bramki: Krystian Wachowiak 11 - Grzegorz Lech 29, Artur Siemaszko 70, Oktawian Skrzecz 90

Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice 2:3 (0:1)
Bramki: Kamil Sabiłło 81, 83 - Michał Czarny 17, Jakub Bąk 53, Jose Embalo 58

Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (0:0)
Bramki: Dominik Kun 51 - Adam Żak 69

Niedziela (8.09)

Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
Bramki: Stanisław Biłeńkyj 84 - Mateusz Marzec 62k

Mecze przełożone na 18.09 z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych:
Stal Mielec - GKS Tychy
Warta Poznań - Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Tabela po 8 kolejkach

1. Stal Mielec 7 16 5 1 1 10:7
2. Radomiak Radom 8 14 4 2 2 9:9

3. Miedź Legnica 7 13 4 1 2 9:5
4. Warta Poznań 7 13 4 1 2 10:7
5. Puszcza Niepołomice 8 13 4 1 3 7:7
6. Stomil Olsztyn 8 13 4 1 3 9:10

7. Wigry Suwałki 8 11 3 2 3 10:10
8. GKS Bełchatów 8 11 3 2 3 11:7
9. Zagłębie Sosnowiec 8 11 3 2 3 9:8
10. GKS 1962 Jastrzębie 8 11 2 5 1 10:8
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 7 11 3 2 2 11:8
12. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 7 10 3 1 3 9:6
13. Sandecja Nowy Sącz 8 10 3 1 4 7:10
14. GKS Tychy 7 10 3 1 3 14:9
15. Olimpia Grudziądz 7 9 3 0 4 13:12
16. Chojniczanka Chojnice 8 8 2 2 4 9:13
17. Chrobry Głogów 8 4 1 1 6 4:17
18. Odra Opole 7 2 0 2 5 1:9



II liga - 8. kolejka

Sobota (7.09)

Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 2:1 (0:0)
Bramki: Krystian Sanocki 49, Patryk Paczuk 71 - Filip Szewczyk 52

Stal Rzeszów - GKS Katowice 1:1 (1:0)
Bramki: Grzegorz Goncerz 24 - Maciej Stefanowicz 53k

Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 0:0 (0:0)

Legionovia Legionowo - Widzew Łódź 0:2 (0:0)
Bramki: Konrad Gutowski 60, Marcin Robak 90k

Garbarnia Kraków - Elana Toruń 0:0 (0:0)

Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 1:3 (0:1)
Bramki: Daniel Feruga 74 - Artur Balicki 25, Kamil Walków 80, Marcin Kozłowski I 86

Górnik Łęczna - Resovia 2:1 (0:0)
Bramki: Paweł Wojciechowski 85k, Przemysław Banaszak 88 - Grzegorz Płatek 72

Niedziela (8.09)

Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1:2 (0:1)
Bramki: Przemysław Brychlik 90 - Paweł Moskwik 12, Dariusz Zjawiński 71

Lech II Poznań - Górnik Polkowice - przełożony na 18.09 z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych

Tabela po 8 kolejkach

1. Znicz Pruszków 8 16 5 1 2 16:12
2. Stal Rzeszów 8 16 5 1 2 14:10

3. Górnik Łęczna 8 15 4 3 1 11:8
4. Błękitni Stargard 8 15 5 0 3 11:11
5. Garbarnia Kraków 8 15 4 3 1 9:4
6. Resovia 8 14 4 2 2 13:6

7. Widzew Łódź 8 14 4 2 2 13:8
8. Olimpia Elbląg 8 12 3 3 2 11:6
9. Bytovia Bytów 8 12 3 3 2 14:12
10. GKS Katowice 8 11 3 2 3 11:9
11. Elana Toruń 8 11 3 2 3 10:8
12. Pogoń Siedlce 8 11 3 2 3 9:8
13. Lech II Poznań 7 10 3 1 3 6:8
14. Skra Częstochowa 8 8 2 2 4 4:10
15. Górnik Polkowice 7 6 1 3 3 7:9
16. Stal Stalowa Wola 8 5 1 2 5 5:15
17. Legionovia Legionowo 8 3 1 0 7 7:18
18. Gryf Wejherowo 8 2 0 2 6 4:13



III liga (gr. I) - 7. kolejka

Czwartek (5.09)

Sokół Aleksandrów Łódzki - Concordia Elbląg 4:1 (2:0)
Bramki: Bartłomiej Maćczak 19, 79, Konrad Matuszewski 23, Mikołaj Bociek 77 - Radosław Lenart 87

Piątek (6.09)

Huragan Morąg - Unia Skierniewice 2:3 (0:1)
Bramki: Anton Kołosow 66, 74k - Michał Wrzesiński 18, Kamil Łojszczyk 65, Marcin Pieńkowski 71

Sobota (7.09)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom 0:2 (0:1)
Bramki: Patryk Czarnota 33, Przemysław Śliwiński 67

KS Wasilków - Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Filip Dziełak 50

Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa 1:2 (1:0)
Bramki: Marcin Paczkowski 15 - Sebastian Kobiera 55, Krystian Pieczara 82

Znicz Biała Piska - RKS Radomsko 0:0 (0:0)

Niedziela (8.09)

Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Ostróda 1:2 (1:2)
Bramki: Eryk Matus 22 - Paweł Tomkiewicz 13, Michał Stryjewski 45

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Bramka: Kamil Wiśniewski 90

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa - przełożony na 23.10 z powodu powołania zawodników gości do reprezentacji narodowych

Tabela po 7 kolejkach

1. Sokół Ostróda 7 18 6 0 1 16:8
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 17 5 2 0 13:7
3. Sokół Aleksandrów Łódzki 7 14 4 2 1 17:11
4. Legia II Warszawa 6 13 4 1 1 11:5
5. Pelikan Łowicz 7 11 3 2 2 17:10
6. Huragan Morąg 7 11 3 2 2 13:10
7. Unia Skierniewice 7 10 3 1 3 13:13
8. Broń Radom 6 10 3 1 2 7:7
9. Concordia Elbląg 7 9 2 3 2 7:10
10. Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 8 2 2 2 7:6
11. Polonia Warszawa 7 8 2 2 3 7:11
12. Ursus Warszawa 7 8 2 2 3 7:9
13. Olimpia Zambrów 6 7 2 1 3 12:11
14. Znicz Biała Piska 7 7 1 4 2 8:9
15. RKS Radomsko 7 7 2 1 4 11:12
16. Ruch Wysokie Mazowieckie 7 4 0 4 3 10:13
17. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 3 1 0 6 8:19
18. KS Wasilków 7 3 1 0 6 3:16


Centralna Liga Juniorów - 5. kolejka

Sobota (7.09)

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1:0 (0:0)
Bramka: Kamil Grudziński 61

Arka Gdynia - Gwarek Zabrze 3:1 (2:0)
Bramki: Radosław Nowicki 16, Mateusz Stępień 26 (k), Bartosz Kamiński 85 - Adrian Gawlik 68

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:0 (1:0)
Bramka: Bartłomiej Kłudka 22

Cracovia - Escola Varsovia Warszawa 3:2 (2:1)
Bramki: Jakub Góralczyk 15, Łukasz Ziemnik 20, Kacper Grzebieluch 61 - Damian Dąbrowski 13, Kelechukwu 53

UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 4:2 (1:2)
Bramki: Robert Prochownik 6, Tomasz Pałgan 54, Mikołaj Owsiak 77, Konrad Urbański 90 - Paweł Fediuk 24, Dominik Stupieńko 30

Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2 (2:1)
Bramki: Jakub Rybus 20, Jakub Górski 45k, 54k - Jehor Macenko 42, Patryk Pierzak 61

Niedziela (8.09)

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3:2 (2:1)
Bramki: Kacper Sezonienko 21, Jakub Cieślicki 41, 58 - Damian Kołtański 9, Adrian Ratajczyk 77k

Hutnik Kraków - Wisła Kraków 0:5 (0:1)
Bramki: Patryk Warczak 28, Antoni Klimek 75, 90, Piotr Ćwik 84, Kacper Myszogląd 90

Tabela po 5 kolejkach

1. Legia Warszawa 5 12 4 0 1 17:6
2. Zagłębie Lubin 5 12 4 0 1 14:5
3. Śląsk Wrocław 5 10 3 1 1 19:15
4. Arka Gdynia 5 9 3 0 2 11:8
5. Korona Kielce 5 9 3 0 2 11:10
6. Jagiellonia Białystok 5 9 3 0 2 13:7
7. Lechia Gdańsk 5 8 2 2 1 13:14
8. Lech Poznań 5 8 2 2 1 14:10
9. Wisła Kraków 5 7 2 1 2 11:7
10. Górnik Zabrze 4 6 2 0 2 7:5
11. Escola Varsovia Warszawa 4 6 2 0 2 9:8
12. Pogoń Szczecin 5 6 2 0 3 8:11
13. Cracovia 5 4 1 1 3 5:11
14. UKS SMS Łódź 5 3 1 0 4 7:17
15. Hutnik Kraków 5 3 1 0 4 6:20
16. Gwarek Zabrze 5 1 0 1 4 5:16


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.