1100 osób online

Weekendowe zmiany w kursowaniu autobusów BKM. Sprawdź, którymi trasami pojadą

2021.06.18 18:42
19 i 20 czerwca zmienią się trasy poszczególnych autobusów BKM. W związku z półmaratonem, autobusy linii: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 29, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 112 - pojadą objazdami.
Weekendowe zmiany w kursowaniu autobusów BKM. Sprawdź, którymi trasami pojadą
Fot: Malwina Witkowska

W związku z wydarzeniem "8. PKO Białystok Półmaraton" w dniach 19 i 20 czerwca nastąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów linii, których trasa przebiega przez centrum miasta.

Poniżej przedstawiamy przewidywane godziny zamknięć ulic oraz trasy objazdu autobusów:

Linii 2
• w kierunku os. Nowe Miasto od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Lipowa i dalej stałą trasą;
• w kierunku Dojlid Górnych od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska i dalej stałą trasą.

Linii 3 i 16
• w kierunku północnym od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałymi trasami;
• w kierunku północnym 20 czerwca godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Legionowa – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza i dalej stałymi trasami;
• w kierunku południowym od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionową i dalej stałymi trasami;
• w kierunku południowym 20 czerwca godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Liniarskiego – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionową i dalej stałymi trasami.

Linii 4
• w kierunku Klepackiej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza- Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska - Lipowa i dalej stałą trasą;
• w kierunku Klepackiej od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Myśliwskiej od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Myśliwskiej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Myśliwskiej od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza – Mickiewicza i dalej stałą trasą.

Linii 5
• w kierunku Sybiraków od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą;
• w kierunku Sybiraków od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą;
• w kierunku os. Dziesięciny od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Lipowa i dalej stałą trasą.

Linii 6
• w kierunku Pieczurek od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Pieczurek 20 czerwca godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Legionowa – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Bażantarni od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionową i dalej stałą trasą;
• w kierunku Bażantarni 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Legionowa i dalej stałą trasą;
• w kierunku Bażantarni 20 czerwca godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Liniarskiego – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionową i dalej stałą trasą.

Linii 7
• od 19 czerwca od godz. 19:00 do 20 czerwca do godz. 11:30 trasa linii zostaje skrócona do placu NZS.

Linii 8
• w kierunku Starosielc od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Warszawska – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Waszyngtona – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku os. Piasta od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska i dalej stałą trasą.

Linii 9
• w kierunku Wiślanej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Produkcyjnej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Linii 10
• w kierunku Dworca PKP od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania oraz 20 czerwca godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie i dalej stałą trasą;
• w kierunku Kleosina od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania oraz 20 czerwca godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Skłodowskiej-Curie – Waszyngtona – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.

Linii 12
• w kierunku Pieczurek od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Pieczurek od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska i dalej stałą trasą;
• w kierunku Pieczurek od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska i dalej stałą trasą;
• w kierunku Starosielc od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Linii 13
• w kierunku os. Dojlidy od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku os. Dojlidy od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania oraz 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Warzywnej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.

Linii 15
• w kierunku Dojlid Górnych od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Dojlid Górnych od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sitarska – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Dojlid Górnych od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku os. Białostoczek od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Sitarska i dalej stałą trasą.

Linii 17
• w kierunku Plażowej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Kaczorowskiego – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Plażowej od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Kaczorowskiego – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Herberta od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Kalinowskiego – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionowa i dalej stałą trasą;
• w kierunku Herberta od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Branickiego – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Białówny - Malmeda – Liniarskiego – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionowa i dalej stałą trasą.

Linii 18
• w kierunku Warzywnej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Herberta od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Linii 19
• w kierunku Szpitala Zakaźnego od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: Legionowa – plac Jana Pawła II – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Szpitala Zakaźnego od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Kaczorowskiego – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza - Mickiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Szpitala Zakaźnego od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Legionowa – plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku os. Dziesięciny od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionowa i dalej stałą trasą;
• w kierunku os. Dziesięciny od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Branickiego – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Liniarskiego – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionowa i dalej stałą trasą.

Linii 20
• w kierunku os. Leśna Dolina od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Tysiąclecia Państwa Polskiego – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Elektrociepłowni od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska – al. Tysiąclecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą.

Linii 21
• w kierunku Piastowskiej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska i dalej stałą trasą;
• w kierunku Zielonych Wzgórz od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Linii 24
• w kierunku Miłosza lub Kuronia od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Miłosza lub Kuronia od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska/Pętla;
• w kierunku Miłosza lub Kuronia od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska/Pętla, wybrane kursy stałą trasą do Kuronia;
• w kierunku Herberta od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska/Pętla – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Herberta od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska/Pętla – Branickiego – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Linii 26
• w kierunku os. Białostoczek od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Skłodowskiej-Curie – plac NZS - Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska – al. Tysiąclecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku os. Białostoczek od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Jurowiecka i dalej stałą trasą;
• w kierunku os. Nowe Miasto od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sitarska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego – plac NZS i dalej stałą trasą.

Linii 28
• w kierunku os. Słoneczny Stok od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego – Kopernika i dalej stałą trasą;
• w kierunku os. Słoneczny Stok od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Słonimska – Pałacowa – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Liniarskiego – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionowa – Kaczorowskiego – Kopernika i dalej stałą trasą;
• w kierunku Żyznej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Kopernika – Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Boh. M. Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą;
• w kierunku Żyznej od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Św. Ojca Pio – Miłosza – Branickiego – Pałacowa i dalej stałą trasą.

Linii 29
• w kierunku Żyznej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Kolejowa – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska i dalej stałą trasą;
• w kierunku os. Dziesięciny od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego – Dąbrowskiego – Kolejowa i dalej stałą trasą;
• w kierunku os. Dziesięciny od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Piastowska – Miłosza – Mickiewicza – Ciołkowskiego – Wiosenna – Wiejska – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.

Linii 100
• w kierunku Wasilkowa od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Dworca PKS od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska i dalej stałą trasą.

Linii 101 i 105
• od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania trasa linii zostanie skrócona do przystanku Piastowska/Pętla;
• w kierunku gmin ościennych od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Rzeka Biała – Warszawska – Piastowska i dalej stałymi trasami.

Linii 102
• od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Jurowiecka/Sienkiewicza i dalej stałą trasą.

Linii 103 i 106
• w kierunku Piastowskiej od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Piastowskiej od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska/Pętla;
• w kierunku Piastowskiej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Warszawska – Piastowska/Pętla;
• w kierunku gmin ościennych od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Piastowska/Pętla – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Linii 104
• od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania trasa linii zostanie skrócona do przystanku plac NZS, dojazd ulicami: Legionowa – Skłodowskiej-Curie – plac NZS;
• w kierunku Pałacowej od 20 czerwca od początku kursowania do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Legionowa – Skłodowskiej-Curie - plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Piłsudskiego/Pałacowa.

Linii 108
• w kierunku Pałacowej od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz od 20 czerwca od początku kursowania do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Piłsudskiego/Pałacowa;
• od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka/Sienkiewicza – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza i dalej stałą trasą w kierunku powrotnym.

Linii 109 i 112
• od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania zostaną przekierowane do przystanku końcowego Piastowska/Pętla, dojazd ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska, powrót ulicami: Piastowska – Miłosza – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Rzeki Białej od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Branickiego – al. Piłsudskiego – Rzeka Biała;
• w kierunku gmin ościennych od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Rzeka Biała – Warszawska – Piastowska – Miłosza – Mickiewicza i dalej stałymi trasami.

Zarząd Białostockiej Komunikacji Miejskiej przekazuje, że jeśli nie wskazano inaczej, na trasach objazdu obowiązują istniejące przystanki. Na polecenie służb porządkowych lub służb nadzorujących komunikację miejską, autobusy mogą zostać przekierowane na inne, nie wymienione wyżej trasy objazdu.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2021 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.