Wissa opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Mecz jagiellońskich rezerw został przełożony

2021.10.24 17:55
Beniaminek ze Szczuczyna zanotował w sobotę (23.10) 7. remis w tym sezonie. Piłkarze Wissy podzielili się punktami z GKS-em Wikielec.
Fot: pixabay.com

Tym razem na III-ligowej murawie zaprezentował się tylko jeden zespół z Podlasia. Na plac gry wyszła Wissa, która przed rozpoczęciem 15. serii zmagań znajdował się na ostatnim miejscu w stawce.

Beniaminek ze Szczuczyna zmierzył się u siebie z GKS-em Wikielec. W starciu tym padł remis 1:1, który - dzięki porażce Sokoła Aleksandrów Łódzki - pozwolił gospodarzom awansować w tabeli na miejsce numer 18. W 42. minucie gola na konto gości zdobył Piotr Kacperek, a w drugiej połowie bramkę dającą Podlasianom 1 punkt strzelił Wojciech Zalewski.

Z remisowego rezultatu piłkarze Wissy zadowoleni być jednak nie mogą. Jeżeli bowiem ekipa z północno-wschodniej Polski myśli o utrzymaniu, domowe starcia z zespołami z dolnych rejonów tabeli beniaminek musi po prostu wygrywać.

Jeżeli chodzi o Jagiellonię II Białystok, to ta na boisku się nie pojawiła.

- Informujemy, że spotkanie 15. kolejki gr. I III ligi pomiędzy Jagiellonią II Białystok a Mamrami Giżycko, pierwotnie zaplanowane na niedzielę, 24 października, godz. 12:00, zostało przełożone. Nowy termin rozegrania tego meczu to sobota, 4 grudnia, godz. 13:00. Spotkanie odbędzie się na terenie Ośrodka Treningowego Jagiellonii Białystok przy ul. Elewatorskiej - czytamy w komunikacie podlaskiego klubu.

Aktualna tabela rozgrywek: Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

Wissa Szczuczyn - GKS Wikielec 1:1 (0:1)
Bramki: Wojciech Zalewski 60 - Piotr Kacperek 42