Adam Bielaczyc Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczna i Stomatologiczna

Al. Jana Pawła II 59 lok. 5U
15-704 Białystok

tel. 85 746 40 00
Czynne: PN, CZW: 12.00 - 18.00, WT, ŚR: 8.00 - 14.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 73375

Ty też możesz mieć piękny uśmiech!

Konsultacje
Pierwsza wizyta ma na celu określenie stopnia nasilenia wady zgryzu oraz wynikających z badania klinicznego potrzeb leczenia ortodontycznego.

Diagnostyka
Na podstawie badania klinicznego, analizy modeli diagnostycznych oraz badań dodatkowych zostaje postawione rozpoznanie ortodontyczne.

Profilaktyka
Uwzględniając badania prowadzone przez Światową Organizację Zdrowia, częstość wad zgryzu wykazuje tendencję wzrostową, sięgającą 90% dzieci i młodzieży. Leczenia wymaga 25-40 % z nich, natomiast reszta powinna być poddana działaniom zapobiegającym nasilaniu się wady zgryzu lub prowadzącym do jej całkowitej eliminacji za pomocą prostych metod profilaktycznych.

Leczenie
Plan oraz sposób leczenia jest dobierany indywidualnie w zależności od wieku pacjenta, rodzaju i nasilenia wady zgryzu. Leczenie jest prowadzone według najnowszych metod opartych o światowe standardy postępowania ortodontycznego.

Higiena
W trakcie leczenia ortodontycznego należy ze szczególną starannością dbać o higienę jamy ustnej. Po założeniu aparatu pacjent otrzymuje zestaw specjalnych szczoteczek do zębów, nici dentystyczne oraz płukanki do ust. Podczas wizyt kontrolnych w razie potrzeby są prowadzone zabiegi wspomagające, które polegają na profesjonalnym oczyszczeniu zębów z płytki bakteryjnej, osadu i kamienia nazębnego.

Współpraca
W razie potrzeby pacjenci są konsultowani przez specjalistów z periodontologii, protetyki stomatologicznej zachowawczej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej, a także przez specjalistów z innych dziedzin medycyny.

Rejestracja wizyt
Rejestracja jest prowadzona od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia gabinetu nr tel. 85 746 40 00 lub pocztą elektroniczną e-mail: ortostok@wp.pl lub osobiście w godzinach pracy.

Rozliczenia
Nie musisz nosić przy sobie gotówki. Masz możliwość rozliczeń kartą kredytową:

  • Maestro,
  • Master Card,
  • Master Card Electronic,
  • Visa,
  • Visa Electron.
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
691 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39