Albatros*** Hotel & SPA

Serwy 18 (k/Augustowa)
16-326 Płaska

tel. 87 641 88 35, 696 977 988
fax. 85 651 95 95
Czynne: 24h
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 81116

Znajdujemy się w miejscowości Serwy k. Augustowa - popularnej miejscowości letniskowej nad jeziorem Serwy. Otacza nas Puszcza Augustowska, a Pojezierze Augustowskie do którego należy jezioro, to jedno z najbardziej malowniczych i wciąż jeszcze mało odkrytych miejsc. Jezioro objęte jest strefą ciszy i związku z tym jest u nas spokojniej niż w pobliskim Augustowie czy na Mazurach.

Posiadamy znakomite warunki na wypoczynek nad jeziorami, zwłaszcza wypoczynek aktywny.
Konferencje, imprezy firmowe i integracyjne oraz szkolenia to również nasza specjalność. Nasze sale konferencyjne i zaplecze noclegowe umożliwiają organizację imprez do 250 –300 osób. Nowoczesne centrum SPA pozwala zrelaksować się po pracowitym dniu szkolenia lub konferencji, a duży 4 hektarowy teren pozwala na organizację atrakcyjnych imprez integracyjnych. Nasz hotel to także znakomite miejsce do organizacji bankietów i przyjęć weselnych oraz imprez plenerowych. Do dyspozycji gości jest kąpielisko z pomostami, wypożyczalnia sprzętu pływającego i rowerów, boiska sportowe. Restauracja hotelowa serwuje dania tradycyjnej kuchni polskiej i regionalnej w tym podlaskie specjały takie jak soczewiaki, kartacze, babka ziemniaczana i sękacz oraz śniadania i obiadokolacje dla gości korzystających z pakietów z 2 posiłkami dziennie HB. Ponadto w obiekcie działa lobby bar, letni bar pod parasolami, sezonowy bar nad jeziorem oraz klub muzyczny. Organizujemy imprezy integracyjne, bankiety, wesela itp., które mogą odbywać się w zależności od liczby uczestników w salach bankietowych lub w klubie muzycznym.

Pokoje
Dysponujemy łącznie 100 pokojami w tym 38 pokojami i 10 apartamentami typu KOMFORT, w trzygwiazdkowym skrzydle B oraz pokojami i 2 apartamentami typu STANDARD w skrzydle A. Wszystkie pokoje typu KOMFORT oraz większość pokoi STANDARD posiada tarasy lub balkony. W ofercie posiadamy pokoje standard, komfort oraz apartamenty (GENERALSKI i KAPITAŃSKI).

Konferencje i szkolenia
Nowa sala konferencyjna naszego hotelu ma powierzchnię 310 m2 i może być dzielona za pomocą systemu ruchomych ścian na 3 sale o powierzchniach 129 m2, 97 m2 i 84 m2. Ponadto dysponujemy salą o powierzchni 130 m2 i mniejszymi salami oraz profesjonalną halą namiotową - 150 m2.

W strefie SPA Hotelu Albatros*** znajdują się:

 • Sauna fińska sucha,
 • Sauna fińska mokra,
 • Sauna parowa (tzw. łaźnia turecka),
 • Kapsuła zabiegowa Neo Qi Energy,
 • Jacuzzi,
 • Grota solna,
 • Prysznic wrażeń,
 • Słoneczne łąki,
 • Ścieżka Kneippa,
 • Sala treningowa,
 • Private SPA,
 • Sauna na podczerwień z koloroterapią (w private spa).

Recepcja: tel. 87-641-88-35,
kom. 696-977-988
Hotel ALBATROS w Serwach k/Augustowa
Serwy 18, 16-326 Płaska

Albatros*** Hotel & SPA
Albatros*** Hotel & SPA
Albatros*** Hotel & SPA
Albatros*** Hotel & SPA
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1175 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39