AleHale.pl - P.W. Vagit, MójDomek.pl, Stacja Paliw Lotos

ul. Elewatorska 27A
15-620 Białystok

tel. 733 456 130, 733 321 130
Czynne: stacja: 24h
biuro: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 22597

Serdecznie zapraszamy!

Marka ALE HALE.pl pod jednym adresem skupia te wszystkie podmioty, które działają na potrzeby szerokiej grupy klientów. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 2006 roku. Zaczynaliśmy swoją przygodę z biznesem od produkcji słupków ogrodzeniowych i bram. Potem ruszyła wytwórnia prostych konstrukcji stalowych wiat, garaży, aby w ciągu kilku lat stać się producentem skomplikowanych obiektów przemysłowych, technologicznych dla przemysłu branż m.in. energetycznych czy paliwowych. Wykonujemy też precyzyjne elementy dla jednostek badawczych i naukowych.

W roku 2014 pod nazwą MÓJ DOMEK.pl uruchomiliśmy produkcję mobilnych domków modułowych. Ruszyła też produkcja kontenerów o różnym zastosowaniu. Specjalizujemy się w obiektach nietypowych, niestandardowych i ponadgabarytowych. Organizujemy też transport naszych obiektów, także ponadnormatywny. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami i przyczepami przeznaczonymi do tego rodzaju ładunków.

Pod tym samym adresem prowadzimy całodobową stację Paliw pod patronatem LOTOSu. Swoim klientom oferujemy wszystkie rodzaje paliw płynnych, w tym autogaz. Do dyspozycji odwiedzających nas podróżnych mamy też myjnię samoobsługową i odkurzacz. Zapraszamy też do całodobowej kawiarni na gorące i zimne przekąski.

Marka ALE HALE.pl pracuje już nad nową, bardzo oczekiwaną dziedziną gospodarki której wdrożenie planujemy na połowę 2020 roku. O nowym starcie z całą pewnością poinformujemy wszystkich naszych dotychczasowych i potencjalnych, nowych klientów.

AleHale.pl - P.W. Vagit, MójDomek.pl, Stacja Paliw Lotos
AleHale.pl - P.W. Vagit, MójDomek.pl, Stacja Paliw Lotos
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1529 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39