Anna Okruszko EstMed Klinika Medycyny Estetycznej

ul. Jurowiecka 21
15-101 Białystok

tel. 502 584 478
Czynne: PON - PT: 11.00 - 19.00, SOB: telefonicznie
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 75818

Tel. 502 584 478 - rejestracja

Klinika Medycyny i Dermatologii Estetycznej EstMed to najnowocześniejszy i wyposażony w sprzęt najwyższej jakości ośrodek medycyny estetycznej.
Obejrzyj nas na youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCBSl2eb0xtpQvr115XHtAFw
odwiedź na facebooku i Instagramie
nasza strona: www.estmed.pl

To Klinika dla świadomych pacjentów, wymagających całkowitej przejrzystości działania, bezpiecznych, najwyższej jakości preparatów oraz najwyższego wykształcenia i doświadczenia osób wykonujących zabiegi.
Założycielką Kliniki jest dr n.med. Anna Okruszko, specjalista dermatolog, specjalista chorób wewnętrznych,  która swoja wiedzą, zaangażowaniem i pasją dzieli się od ponad 17 lat ze swoimi pacjentami. Była jednym z pionierów medycyny estetycznej w województwie podlaskim. Dr Okruszko jest autorem wielu wypowiedzi eksperckich w poczytnych gazetach dla Pań oraz portalach internetowych. Lata doświadczeń pozwalają na dobór zabiegów i urządzeń, które nie tylko obiecują, ale faktyczne pozwalają uzyskać najlepsze rezultaty.

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji zarówno w Polsce (dwuletnia Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, 5 lat pracy w Klinice Endokrynologii - specjalizacja z chorób wewnętrznych, doktorat  oraz 5 lat pracy w Klinice Dermatologii - specjalizacja z dermatologii), jak i za granicą (Oslo, Rzym, Londyn, Monte Carlo, Paryż) sprawia, że pacjenci Kliniki EstMed są zadowoleni, wyglądają lepiej i czują się lepiej. Dr Anna Okruszko jest międzynarodowym ekspertem i szkoleniowcem grupy Skin Tech Pharma, producenta wysokiej jakości peelnigów oraz szerokiej gamy produktów do mezoterapii i biorewitalizacji skóry twarzy i ciała.

W naszej Klinice używamy wyłącznie preparatów renomowanych światowych firm, posiadających certyfikaty Unii Europejskiej. Pod koniec 2010 r. poddaliśmy się dobrowolnej weryfikacji Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, uzyskując tytuł Certyfikowanego Gabinetu Medycyny Estetycznej
Utrzymanie wysokiego standardu usług przy rozsądnych cenach jest kluczowym elementem polityki rozwoju Kliniki. Z myślą o komforcie pacjentów w 2019 r. lokalizacja gabinetu uległa zmianie. Klinika została powiększona o kolejne gabinety kosmetyczne, wysoko rozwinięty, specjalistyczny dział modelowania sylwetki, kolejne najnowocześniejsze lasery i sprzęty umożliwiające skuteczne odmładzanie oraz regenerację skóry, odrębne stanowiska do nakładania znieczuleń oraz podziemny parking.

Umożliwiając naszym pacjentom dostęp do pełnego zakresu zabiegów medycyny estetycznej, zapewniamy kompleksową opiekę przeciwstarzeniową. Naszym wspólnym celem jest nie tylko usunięcie pojedynczych zmarszczek czy innych defektów, ale przede wszystkim uzyskanie młodszego wyglądu i zadowolenia pacjentów przez długie lata. Serdecznie zapraszamy na konsultacje, na których wspólnie określimy drogę do uzyskania jak najlepszych rezultatów.

Mając na uwadze całościowe podejście do zachowania piękna i urody, opiekę medyczną uzupełniliśmy także o szeroką ofertę zabiegów kosmetycznych. Współpracujemy z cenionymi firmami kosmetycznymi, takimi jak Biologique Recherche czy Meder Beauty Science, które oferują najwyższej jakości dermokosmetyki zarówno do pielęgnacji gabinetowej, jak i domowej.

Serdecznie zapraszamy do miejsca, gdzie pasja łączy się z wiedzą, doświadczeniem i najnowszą technologią.
Tel. 502 584 478
www.estmed.pl
mail: info@estmed.pl

Anna Okruszko EstMed Klinika Medycyny Estetycznej
Anna Okruszko EstMed Klinika Medycyny Estetycznej
Anna Okruszko EstMed Klinika Medycyny Estetycznej
Anna Okruszko EstMed Klinika Medycyny Estetycznej
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1748 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39