Arkada Dachielewacja.pl Firma Handlowo-Usługowa

Porosły Kolonia 10
16-070 Choroszcz

tel. 660 423 422
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 32454

Arkada to zespół młodych ludzi z dużym zawodowym doświadczeniem. Specjalizujemy się w kompleksowej termomodernizacji domów parterowych i jednopiętrowych. Nam można zlecić pokrycie dachu i wymianę stolarki okiennej. Podejmiemy się pracy na nowo powstałych budynkach oraz tych do remontu. Obszar, na którym świadczymy usługi, to Białystok i województwo podlaskie.

Jeśli poszukują Państwo jedynie okazji do zakupu dobrych materiałów w dobrych cenach, to proszę zapoznać się z naszą ofertą i działem PROMOCJE. Można wybierać spośród różnych rodzajów pokryć dachowych, materiałów na elewacje, okien PCV i innych towarów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bo też i każdy inwestor ma inne wymagania, do których My się dostosujemy.

Dachy - Usługi

Oferujemy usługi związane z dachem w szerokim tego słowa znaczeniu. Z nami Wasz dach spełni Państwa oczekiwania. Nasza specjalizacja to krycie dachów w Białymstoku i okolicach. Możemy na życzenie przedstawić zrealizowane roboty i referencje zadowolonych klientów.

Elewacje - Usługi

Oferujemy usługi w zakresie docieplenia elewacji na budynkach nowowybudowanych i tych do remontu. Wykonujemy elewacje na styropianie i na wełnie. Wszelkie ozdobne bonie, opaski i inna sztukateria są w zakresie naszych usług.

Materiały budowlane - Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych. Nasza oferta obejmuje produkty wielu renomowanych producentów. Dzięki prowadzonej przez nas hurtowni budowlanej w Białymstoku mogą Państwo liczyć na bardzo korzystne ceny i dopasowaną do Waszych potrzeb ofertę.

Więcej na http://dachielewacja.pl

Arkada Dachielewacja.pl Firma Handlowo-Usługowa
Arkada Dachielewacja.pl Firma Handlowo-Usługowa
Arkada Dachielewacja.pl Firma Handlowo-Usługowa
Arkada Dachielewacja.pl Firma Handlowo-Usługowa
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1157 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39