Artdot - Pozycjonowanie, Tworzenie Stron i Sklepów Internetowych

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2 lok. 70
15-888 Białystok

tel. 530 142 736
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 62717

ARTDOT to profesjonalna agencja interaktywna, zajmująca się promocją dużych przedsiębiorstw, jak i małych firm w internecie oraz poza nim. Jesteśmy w stanie stworzyć profesjonalny wizerunek każdej firmy oraz odpowiednio wypromować ją w Internecie, poprzez szereg działań wizerunkowych, marketingowych oraz public relations. Warto nam zaufać. Działamy szybko, skutecznie i profesjonalnie. Z Nami droga do sukcesu stanie się szybsza i prostsza.

ARTDOT - WYPROMUJEMY TWOJĄ FIRMĘ W INTERNECIE !

Czym się zajmujemy?

Strony internetowe i portale WWW

Wykonujemy strony internetowe i portale WWW. Dostosowujemy je do oczekiwań Zleceniodawcy. Utworzone przez Nas są ciekawe i atrakcyjne dla każdego potencjalnego klienta. Stawiamy na poprawne ich wykonanie i ciekawą szatę graficzną. Tworzymy strony zgodnie z najnowszymi trendami, każda nasza strona jest responsywna i dostosowana do urządzeń mobilnych takich jak telefony, tablety i laptopy.
https://artdot.pl/strony-i-aplikacje/strony-internetowe/

Sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie

Zajmujemy się tworzeniem i projektowaniem sklepów internetowych. Jesteśmy w tym kreatywni i twórczy. Nasze sklepy są zazwyczaj nietypowe i oryginalne, co wzbudza powszechne zainteresowanie i zwiększa ich popularność.

Pozycjonowanie stron internetowych

Robimy profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Dzięki temu bez problemu można je odnaleźć za pomocą przeglądarek. Pracujący u Nas specjaliści odznaczają się bogatym doświadczeniem oraz skutecznością w tej dziedzinie.
https://artdot.pl/seo/pozycjonowanie-stron/

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Świadczymy usługi z zakresu pozycjonowania sklepów internetowych. Nasi dotychczasowi klienci i partnerzy biznesowi są zadowoleni z Naszych usług w tym zakresie. Odnotowują wzrost obrotów we własnych sklepach i co się z tym nierozerwalnie wiąże, wzrost zysków.

Audyt SEO i optymalizacja stron internetowych

Polecamy wykonany przez Nas kompleksowy audyt SEO i optymalizację stron internetowych. Poprzez to działanie użytkownicy sieci będą mogli łatwo znaleźć konkretną witrynę poprzez wyszukiwarkę internetową. Dzięki temu strona internetowa będzie zajmować jeszcze wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Usuwanie filtrów i banów strony z wyszukiwarki Google

Usuwamy filtry i bany stron z wyszukiwarki Google. Oferowane towary i usługi mogą być nadal dostępne w wyszukiwarce zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych klientów, bez utraty dochodów z powodu kary od Google. Warto zatroszczyć się o to razem z Nami.

Reklama w Google Adwords - kampanie linków sponsorowanych

Umieszczamy reklamy w Google Adwords. Zajmujemy się prowadzeniem kampanii linków sponsorowanych. Jest to jedna ze skuteczniejszych form rozreklamowania swojej firmy
w Internecie. Wyświetlające się linki sponsorowane docierają do bardzo licznej grupy osób.

Reklama na Facebooku i w mediach społecznościowych

Tworzymy i umieszczamy profesjonalne reklamy na Facebooku i w pozostałych mediach społecznościowych. Dostosowujemy je do potrzeb i oczekiwań Zleceniodawcy. Nasze reklamy bez problemu docierają do wyznaczonych odbiorów. Niewątpliwie są
z zaciekawieniem śledzone przez wielu użytkowników sieci.

Public Relations - PR

Prowadzimy działania, mające na celu budowanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku firm i osób, w środkach masowego przekazu oraz mediach internetowych.

Copywriting - teksty na zamówienie

Piszemy dobrze i szybko. Dzięki temu reklama sprawnie dociera nawet do najbardziej wymagającego klienta. Teksty naszego autorstwa zawsze są unikalne i niezwykłe. Potrafią zaciekawić, zadziwić, zainteresować i zaintrygować niejednego czytelnika.

Prowadzenie stron i blogów firmowych

Prowadzimy strony i blogi firmowe. Nasze wpisy są regularne, trafne i bardzo konkurencyjne. Doskonale kreują odpowiedni i wymagany wizerunek danej firmy. Przyciągają swoją barwnością i oryginalnością.

Tłumaczenia

Tłumaczymy teksty z języka polskiego na język angielski, niemiecki, rosyjski i białoruski. Jesteśmy także w stanie dokonać tłumaczeń na najwyższym poziomie z tych języków
na język polski. Nasi językowcy to wybitni specjaliści. Na pewno są w stanie spełnić Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu z Nami:

Adres:
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2 lok. 70
15-888 Białystok

Telefon: 530-142-736
E-mail: info@artdot.pl
WWW: https://artdot.pl

 

Artdot - Pozycjonowanie, Tworzenie Stron i Sklepów Internetowych
Artdot - Pozycjonowanie, Tworzenie Stron i Sklepów Internetowych
Artdot - Pozycjonowanie, Tworzenie Stron i Sklepów Internetowych
Artdot - Pozycjonowanie, Tworzenie Stron i Sklepów Internetowych
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1650 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39