Artros Rehabilitacja Andrzej Niewiński

ul. Lwowska 1A
15-252 Białystok

tel. 85 732 87 44, 662 008 848
Czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00, wizyty umawiane telefonicznie (w godz. 10.00 - 17.00)
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 93828

Artros Rehabilitacja ma swoje początki w 2004 r. Jest nowoczesną firmą, stale podnoszącą standardy swoich usług.
Wykonujemy szereg specjalistycznych zabiegów stosując nowe metody terapeutyczne jednocześnie pracując na nowoczesnym sprzęcie. Nasz personel to wykwalifikowani i doświadczeni fizjoterapeuci.
Jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy i stosujemy rehabilitację po atroskopii stawu biodrowego, zmian zwyrodnieniowych stawu biodrowego - deformacja typu CAM i Pincer, stawu promieniowo nadgarstkowego (uszkodzenie chrząstki trójkątnej)

Firmę prowadzi:
Andrzej Niewiński
Dyplomowany Międzynarodowy terapeuta Medycyny Ortopedycznej, pedagog - asystent w Klinice Rehabilitacji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Prowadzi zajęcia z Masażu leczniczego i Terapii manualnej na wydziale Fizjoterapii UMwB.
Członek Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji oraz Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej w Warszawie oraz ESSKA European Society Of Sports Traumatology Knee Surgeru and arthroskopy.
Pacjentami Artros Rehabilitacja są ci, którzy szukają fachowej pomocy rehabilitacyjnej, porady gdzie się operować, diagnozować i gdzie dochodzić do formy. Rehabilitacją obejmujemy osoby w każdym wieku stosując nowoczesne metody usprawniania, tj.: Terapie Tkanek Miękkich, PNF, McKenzie, Medycyna Ortopedyczna Dr. J.H. Cyriax`a i inne. Umożliwia to naszym pacjentom szybki powrót do sprawności i realizację własnych zainteresowań.

Prowadzimy indywidualne usprawnianie po zabiegach naprawczych stawu barkowego wg protokołu rehabilitacyjnego Dr S. Burkharta. Rehabilitacja stawu kolanowego po zabiegach naprawczych prowadzona jest w oparciu o najnowsze doniesienia z dziedziny rehabilitacji.

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi z zakresu:

 • terapii manualnej,
 • terapii tkanek miękkich,
 • masażu leczniczego,
 • kinezyterapii w koncepcji PNF - Proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu
 • elektroterapii - leczenie za pomocą prądu, m.in. elektrostymulacja, galwanizacja, jontoforeza, prądy interferencyjne, TENS
 • elektrofonoforezy - szczególnie polecana dla osób nie tolerujących leków podawanych doustnie,
 • fonoforezy,
 • ultradźwięków.

W naszym gabinecie możecie Państwo korzystać z zabiegów na jednym z najbardziej nowatorskich urządzeń wykorzystujących z wielkim sukcesem falę uderzeniową.

Terapię falą uderzeniową stosuje się do zwalczania przewlekłego bólu w układzie mięśniowo-szkieletowym. Ta bezinwazyjna metoda przynosi szybką ulgę i przywraca sprawność ruchową . Jej skuteczność została wyraźnie potwierdzona w schorzeniach barku, bólu stóp i łokci. Działanie falą
akustyczną (uderzeniową) poprawia metabolizm zmienionej chorobowo tkanki, powoduje rozpuszczanie zwapnień, redukuje zmęczenie i ból.

Program rehabilitacji dobierany jest indywidualnie dla każdego pacjenta i różni się intensywnością, tempem i metodyką usprawniania. Zarówno w trakcie rehabilitacji jak i po jej zakończeniu nasi pacjenci mają możliwość korzystania, pod opieka fizjoterapeuty, ze specjalistycznego sprzętu treningowego znajdującego się w gabinecie.

Polecamy wypożyczanie szyn CPM do ćwiczeń biernych stawu kolanowego i biodrowego. W ofercie znajduje się sprzęt wysokiej klasy firmy Kinetec (model Spectra Essential). Oferujemy bezpłatny dowóz na terenie miasta Białystok i okolic. Szyna dostarczona będzie do Państwa przez doświadczonego fizjoterapeutę, który zainstaluje sprzęt, dobierze odpowiednie parametry oraz nauczy podstaw obsługi.
Zastosowanie:

 • Operacyjne odbudowanie stawu kolanowego.
 • Złamania (rzepki kolanowej, piszczeli, kości udowej…).
 • Artroliza (uruchomienie zesztywniałego stawu).
 • Operacja biodra, łącznie z operacyjnym odbudowaniem biodra, implantacją endoprotez.
 • Przeszczep więzadeł.
 • Artroskopia wraz z wycięciem błony maziowej.
 • Operacyjne odtworzenie stawu (implantacja endoprotez).

W każdą środę konsultacje prowadzi Andrzej Niewiński, Międzynarodowy Terapeuta Medycyny Ortopedycznej wg dr James'a Cyriax'a, Terapeuta koncepcji PNF.
Zapraszamy na stronę internetową www.artros.pl

Artros Rehabilitacja Andrzej Niewiński
Artros Rehabilitacja Andrzej Niewiński
Artros Rehabilitacja Andrzej Niewiński
Artros Rehabilitacja Andrzej Niewiński
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1414 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39