Artykuły fryzjerskie i kosmetyczne Hurtownia Modo

ul. Zwierzyniecka 33/3
15-246 Białystok

tel. 510 777 921
Czynne: PN: 8:00 - 17:00, WT - PT: 9:00 - 17.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 40399

Hurtownia Modo oferuje profesjonalne kosmetyki do włosów, narzędzia fryzjerskie, urządzenia, meble i akcesoria renomowanych producentów oraz artykuły jednorazowe, dezynfekcyjne i higieniczne dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Od 2008 roku zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem salonów na terenie województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Firmę tworzy młody zespół wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy standard obsługi i profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich produktów dopasowanych idealnie do potrzeb klienta. Dzięki standardowi stałego rozwoju naszych pracowników poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, sympozjach oraz nieustannej obserwacji trendów pojawiających się w branży jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom bogatą ofertę produktów oraz wsparcie merytoryczne, dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Szczycimy się tym, że dzięki naszej pracy jesteśmy w stanie zapewniać najnowocześniejsze rozwiązania i produkty dla salonów budując razem z naszymi klientami wspólny sukces, jakim jest kreatywne fryzjerstwo na najwyższym poziomie.

Naszymi dodatkowymi atutami są atrakcyjne ceny, mnogość ofert promocyjnych, ciągle powiększający się asortyment, bogata oferta szkoleniowa oraz nasza dyspozycyjność.  Szybka realizacja zamówień oraz darmowa dostawa to nasz standard. Nasi przedstawiciele handlowi każdego dnia docierają do setek salonów, oferując tysiące profesjonalnych produktów dopasowanych idealnie do potrzeb i oczekiwań klienta.

Dzięki zaangażowaniu oraz wszechstronnemu wsparciu pomagamy naszym klientom w osiągnięciu sukcesu w codziennej pracy. Motto, które nam przyświeca podczas naszej codziennej pracy, to maksyma Roberta Boscha sprzed 150 lat „Lepiej stracić pieniądze niż zaufanie”.

https://youtu.be/umALPr0segs

Zwrot TAX FREE dla podróżnych / turystów

Odwiedź naszą stronę na facebooku: 

https://www.facebook.com/modo.hurtownia

Artykuły fryzjerskie i kosmetyczne Hurtownia Modo
Artykuły fryzjerskie i kosmetyczne Hurtownia Modo
Artykuły fryzjerskie i kosmetyczne Hurtownia Modo
Artykuły fryzjerskie i kosmetyczne Hurtownia Modo
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1779 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39