Asko S.A.

ul. Brukowa 28 lok. 1
15-889 Białystok

tel. 85 749 60 20
Czynne: PN - PT: 8.30 - 16.30
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 73268

Aktualne inwestycje:

"Nowa Piastowska"  to nowoczesny budynek mieszkalny położony blisko centrum Białegostoku o minimalistycznym designie i wysokim standardzie wykończenia. Budynek będzie posiadać 150 mieszkań wśród nich będą przeważać mieszkania 3 pokojowe o metrażach do 65 m², zaś na  najwyższych piętrach inwestycji zostały zaprojektowane ekskluzywne apartamenty gdzie wysokość pomieszczeń będzie wyraźnie wyższa (do 4 metrów), które nadadzą mieszkaniu niebanalnego charakteru. Dodatkowo będą zachwycać przestronnymi balkonami i tarasami, a przez duże okna wpadać będzie mnóstwo słonecznego światła. Obiekt będzie posiadał także parking podziemny, w  którym znajdą się miejsca postojowe, garaże i komórki lokatorskie.

Lokalizacja: Dokładna lokalizacja nowej inwestycji to  róg ul. Towarowej i ul. Piastowskiej z doskonałą infrastrukturą dzielnicy i bardzo dobrą komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się sklepy oraz galeria handlowa co nie oznacza ze nowi mieszkańcy nie znajdą miejsca na wytchnienie i chwilę relaksu co zapewni bliskość Parku Starego im. Księcia Józefa Poniatowskiego gdzie znajduje się Teatr Dramatyczny, a wielbiciele wycieczek rowerowych będą mieli idealny dostęp do licznych ścieżek rowerowych. Trudno byłoby nie wspomnieć o wyjątkowym miejscu dla rodzin z dziećmi, które powstało miedzy powojskowymi magazynami na Węglowej - bezpieczny plac zabaw dla dzieci z kolorowymi drabinkami i zjeżdżalniami, wielofunkcyjne boiska, kort tenisowy, plenerowa siłownia i wiele innych atrakcji  z których można skorzystać w każdej chwili.   

Kameralna Sowlańska:
Osiedle Skorupy, na którym powstanie nasza nowa inwestycja jest miejscem pełnym zielonych terenów, gdzie można spędzać czas z bliskimi i oderwać się od codzienności. Kameralne osiedle przy ul. Sowlańskiej to propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.

Nowa inwestycja będzie się składać z dwóch trzykondygnacyjnych budynków wraz z poddaszem użytkowym. W centralnym miejscu osiedla jest przewidziany bezpieczny plac zabaw.

- Niska kameralna zabudowa,
- Funkcjonalne rozkłady mieszkań,
- Mieszkania w metrażu od 40 do 70 m kw.,
- Na terenie osiedla przewidziano plac zabaw dla dzieci,
- Parter budynku będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych,
- W bliskim sąsiedztwie przedszkole szkoły, sklepy,
- Łatwy dojazd do centrum miasta.

Zielone, ciche gwarantujące wypoczynek
Osiedle przyjazne (idealne) dla rodzin z dziećmi.

ul. Rzemieślnicza:
Nowa inwestycja realizowana przez ASKO S.A. na terenie miasta Białystok to pięciopiętrowy budynek wielorodzinny. Powstanie u zbiegu ulic Rzemieślniczej i Działkowej. To niezwykle atrakcyjna część osiedla Wysoki Stoczek, ponieważ łączy walory cichej, zielonej i kameralnej okolicy z bardzo dogodnym dostępem do centrum miasta. Projekt budynku to w szczególności lekka architektura, która doskonale wkomponuje się w otaczające osiedle. Każde mieszkanie posiada optymalny metraż i układ pomieszczeń, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom jak największą wygodę.
- Ilość pięter: 5
- dwupoziomowy garaż podziemny

ul. Berlinga: oddany do użytkowania
Wszystkim, którzy szukają rozsądnej oferty na rynku nieruchomości proponujemy nowe mieszkania w Białymstoku przy ul. Berlinga. To nowa inwestycja mieszkaniowa położona na obszarze Osiedla Dziesięciny. Jest to propozycja skierowana do osób aktywnie spędzających czas, ceniących komfort, nowoczesną architekturę oraz doskonałą lokalizację. Sześciokondygnacyjny budynek, o przyjemnej dla oka bryle architektonicznej, zlokalizowany jest w sąsiedztwie dobrze rozwiniętej infrastruktury - przystanków komunikacji miejskiej, sklepów i centrów handlowych oraz terenów zielonych. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń ukazując bogate możliwości aranżacyjne. Urządzając poszczególne wnętrza, z łatwością dopasujemy je do swoich potrzeb. Budynek zostanie wyposażony w komfortowe, cichobieżne windy, dostępne z poziomu garażu.

Villa Balladyna Ełk: oddany do użytkowania
Budynek wykonany w nowoczesnych technologiach z najlepszych materiałów, a także cieszący oko pięknie zaprojektowaną bryłą i detalami. Wygodę zapewnia także winda, w którą "Villa Balladyna" zostanie wyposażona. Przemyślany i funkcjonalny rozkład mieszkań przekłada się na komfort i satysfakcję z codziennego użytkowania. Wyjątkowość oferty wynika z lokalizacji, architektury i wykonania, a także atrakcyjnej ceny.

Asko S.A.
Asko S.A.
Asko S.A.
Asko S.A.
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1358 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39