Auto opony i felgi do wszystkich pojazdów BONA

Al. Jana Pawła II 106
16-070 Białystok - Choroszcz

tel. 85 652 13 90, 605 727 276
fax. 85 652 13 90
Czynne: PN - PT: 7.00 - 17.00, SOB: 7.00 - 13.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 90733

dane GPS:
N53* 8' 50'' E23* 3' 59''

Firma BONA powstała w 1983 roku jako zakład rzemieślniczy prowadzący usługi wulkanizacyjne. Aktualnie BONA jest firmą handlowo-usługową, zapewniającą przede wszystkim doradztwo techniczne doboru ogumienia typowego, specjalnego oraz wszelkiego rodzaju felg.

Należymy do europejskiej sieci obsługi pojazdów DRIVER zorganizowanej przez Koncern Pirelli. Prowadzimy najszerszą hurtową i detaliczną ofertę sprzedaży opon i dętek do wszystkich typów i rodzajów pojazdów, od motocykli, skuterów, quadów, poprzez opony do samochodów osobowych, dostawczych, autobusów, samochodów ciężarowych po opony do wózków widłowych, koparek i innych pojazdów przemysłowych i rolniczych.

Oczywiście poza handlem oponami prowadzimy kompleksowy serwis ogumienia -usługi wulkanizacyjne, regenerację opon ciężarowych - bieżnikowanie, nacinanie, komputerowo dozorowaną sezonową przechowalnię opon i kół.

Naszymi klientami są indywidualni odbiorcy, firmy transportowe, floty koncernów, banków i leasingów. Przekonani o jakości wykonywanych usług współpracują z nami od wielu lat.

Łatwy dojazd, duży plac manewrowy, rzetelna obsługa, doświadczeni pracownicy, ceny na każdą kieszeń, możliwość zakupów na raty (niskie oprocentowanie), możliwość opłaty kartami płatniczymi - również DKV i UTA, zwrot VAT-u dla obcokrajowców przekonują do korzystania z naszych usług - do czego Państwa również zapraszamy. Internetowy sklep prowadzony na stronie oponyfelgi.net.pl umożliwia alternatywne zakupy. W naszej ofercie mamy kilka tysięcy opon produkowanych przez wszystkich liczących się na światowym rynku wytwórców.

W przypadku specjalnych potrzeb sprowadzamy towar na indywidualne zamówienia z firm polskich, jak i z Europy, zgodnie z naszym hasłem "Opony na każde koło, opony na każdą kieszeń".

Poza ogumieniem proponujemy szeroką gamę felg stalowych i aluminiowych do różnych pojazdów, akumulatory, oleje - sprzedaż i serwis, a także przeglądy klimatyzacji i odgrzybianie, tłumiki do różnych pojazdów, szyby do samochodów ciężarowych.

  • Mechanika samochodowa,
  • Serwis Klimatyzacji, Ozonowanie,
  • Przechowalnia opon,
  • Wymiana Oleju,
  • Haki Holownicze,
  • Ubezpieczenia OC, AC, NNW, ŻYCIOWE, SZKOLNE.

Zapraszamy!

Auto opony i felgi do wszystkich pojazdów BONA
Auto opony i felgi do wszystkich pojazdów BONA
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Auto myjnia - ciężarowe, tir, busy BONA
Al. Jana Pawła II 106
16-070 Białystok - Choroszcz
OPINIE
1921 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39