Biuro Rachunkowe Białokozowicz

ul. Młynowa 38/2
15-404 Białystok

tel. 728 463 286, 501 559 799
Czynne: Spotkania umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 17541

NASZE USŁUGI

Polityką firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy Klienta.

  • Księgowość: Zajmujemy się pełną obsługą z zakresu księgowości. Usługi księgowe świadczone przez biuro to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej satysfakcji z współpracy.
  • Kadry i płace: Oferujemy pełną obsługę kadrową. Prowadzimy dokumentację zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego w Polsce.
  • Doradztwo: Chętnie pomożemy w opracowaniu jak najlepszej strategii, która pomoże Wam uzdrowić i wznieść swój biznes na wyższy poziom.
  • Szkolenia: Zapraszamy do wzięcia udziału w praktycznych szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości i finansów.

CO NAS WYRÓŻNIA

Tym co nas wyróżnia, to wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta, zatrudnianie personelu o najwyższych kwalifikacjach, inwestowanie w nowoczesne technologie informatyczne pozwalające zapewnić poprawność i poufność dokumentów, czy też kompleksowość oferowanych usług.

WSPÓŁPRACA Z NAMI

Nasze biuro księgowe tworzą profesjonaliści, którzy swoją pracę traktują z pasją. Systematycznie dokształcamy się i śledzimy zmiany w przepisach, by móc zapewnić najlepszą obsługę. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta i gwarantujemymaksimum zaangażowania w powierzoną obsługę.

  • Doświadczenie: Posiadamy 20 letnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze księgowej firm. Podstawowym profilem naszej działalności jest kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów o różnym profilu działalności jak i formie prawnej.
  • Profesjonalizm: Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane przy wykonywaniu tego rodzaju usług jak również dodatkowe nieobligatoryjne ubezpieczenie znacznie zwiększające bezpieczeństwo interesów naszych klientów.
  • Nowoczesność: Pracujemy na najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązaniach informatycznych pozwalających ograniczyć Państwa udział w całym procesie księgowania do minimum.
  • Komfort: Współpracując z nami nie tracą Państwo czasu na zbędne stanie w korkach czy jeżdżenie po urzędach gdyż zapewniamy dojazd do klienta oraz pełne reprezentowanie klienta przed urzędami, również podczas kontroli.

Po więcej informacji zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową:  www.bialokozowicz.pl

W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

623 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39