Biuro Rachunkowe MirJan. Mirosława Kamińska

ul. Transportowa 2E lok. U1
15-399 Białystok

tel. 577 944 633, 856 526 379
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 37586

Stale rozwijające się Biuro Rachunkowe „MirJan” Mirosława Kamińska funkcjonuje w Białymstoku już od ponad 10 lat. Wszyscy pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, odpowiednie wykształcenie i dokumenty upoważniające ich do prowadzenia ewidencji (licencja nadana przez Ministerstwo Finansów). Tak jak i inne, profesjonalne biura rachunkowe, posiadamy licencję Ministra Finansów (nr 33043/02) pozwalającą nam na prowadzenie działalności zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dysponujemy również obowiązkową polisą OC na świadczenie usług oraz dwoma dodatkowymi polisami. Naszą specjalnością jest obsługa księgowa, rachunkowa, finansowa oraz podatkowa przedsiębiorstw.

Kompleksowa obsługa
Zapewniamy usługi realizowane na najwyższym poziomie, dlatego każda sprawa naszych Klientów jest prowadzona dokładnie i rzetelnie. Proponujemy elastyczną ofertę, która dopasowana jest do indywidualnych oczekiwań. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby księgowość nie była dla Państwa trudnością, ale podstawą do dynamicznego, biznesowego rozwoju. Mamy pełną świadomość tego, że każdy problem jest inny, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością i odpowiednim przygotowaniem.

Nieustannie dbamy również o to, aby naszą ofertę współpracy tworzyły nie tylko standardowe działania, ale również te nieszablonowe. Wśród usług, które zapewniamy, znajduje się m.in.:

 • przygotowywanie biznesplanów,
 • konsolidacja bilansów,
 • wycena przedsiębiorstwa,
 • wypełnianie deklaracji dotyczącej opłat z tytułu korzystania ze środowiska.

Wiedza i doświadczenie
Właścicielem biura rachunkowego jest Mirosława Kamińska, księgowa z ponad 25-letnim stażem pracy. Własną działalność gospodarczą prowadzi od ponad 13 lat. Długoletnie doświadczenie w branży i nieustanne poszerzanie swojej wiedzy sprawia, że oferowane usługi są wysokiej jakości.

Oferta usług księgowych
Tak, jak i inne nowoczesne, profesjonalne biura rachunkowe, tak i my pragniemy zapewnić wszystkim Klientom kompleksową pomoc. Obsługa księgowa, którą oferujemy, zawsze jest przez nas dostosowywana indywidualnie. Staramy się ją dopasować do rzeczywistych potrzeb Państwa działalności tak, aby aktywnie wspierać jej rozwój oraz móc uczestniczyć w rozwiązywaniu bieżących problemów natury rachunkowej. Z tego też względu nie jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu pełnej oferty i przedstawić całościowy zakres naszych działań. Ich szczegółowy charakter to zawsze rezultat przeprowadzanej przez naszych ekspertów diagnozy zgłoszonego przez Klienta zapotrzebowania w konkretnych obszarach działalności oraz czynników zewnętrznych związanych z wymogami formalnymi nałożonymi na dany podmiot (np. konieczność sporządzenia dokumentacji do rozliczenia VAT).

Profesjonalna pomoc
Pragniemy Państwa zapewnić, że Biuro Rachunkowe „MirJan” z Białegostoku jest w pełni przygotowane do świadczenia nie tylko standardowych usług, ale również wieloetapowej obsługi. Wysokie kwalifikacje naszych pracowników pozwalają nam zapewnić Państwu wsparcie m.in. przy takich czynnościach, jak:

 • prowadzenie ksiąg handlowych,
 • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
 • rozliczenie ryczałtu ewidencjonowanego,
 • karta podatkowa,
 • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa,
 • rozliczanie z ZUS,
 • pisanie biznesplanów,
 • obsługa PFRON,
 • obsługa INTRASTAT,
 • deklaracje dot. opłat za korzystanie ze środowiska,
 • przekształcanie firm,
 • wycena przedsiębiorstw,
 • konsolidacja bilansów,
 • zwrot VAT za materiały budowlane.

Poza tym chętnie pomagamy w przygotowaniu różnego rodzaju dokumentów niezbędnych do prawidłowego prowadzenia działalności.

Współpracujemy z wieloma uznanymi i mającymi mocną pozycję na polskim rynku firmami. Do Państwa dyspozycji pozostajemy już od samego początku, czyli w trakcie przygotowywania planów rozwojowych działalności oraz dopełniania formalności rejestracyjnych. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących oferty oraz tego, w jaki sposób prowadzimy księgowość – zachęcamy do kontaktu.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

Zapraszamy również do drugiego punktu:
ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 3 lok. 9
15-797 Białystok
tel: 856 526 379

W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

883 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39