Blachodachówka - KBB Orso Białystok

dodane dnia: 2019-06-25 przez: KBB ORSO Krzysztof Bartosik
Termin promocji: 2019-06-25 - 2039-06-25
O szeroki wybór blachodachówki dbamy we współpracy z producentami, którzy od lat cieszą się uznaniem Klientów. Jednolita, równomierna powierzchnia dachu, ciekawe wzornictwo oraz ponadczasowe walory użytkowe stanowią jedynie początek listy zalet.

W blachach dachowych ważna jest ich lekkość – to propozycja na dachy o mniej stabilnej konstrukcji więźby dachowej lub wielkopołaciowe. Gdy inne opcje pokryć dachowych byłyby dużym obciążeniem, Klienci chętnie wybierają blachodachówkę, ponieważ wyglądem przypomina ona tradycyjne dachówki, a estetyka jest zazwyczaj priorytetem, gdy trzeba wybrać pokrycie na własny dach.

Korzyściami, które również należy podkreślić, są:
• trwałość – zależnie od producenta okres gwarancyjny wynosi 10, 20 lat lub dłużej,
• wytrzymałość – również w przypadku gradobicia oraz na uszkodzenia mechaniczne,
• szybkość montażu – w KBB Orso zapewniamy zestawy z akcesoriami do montażu.
Szczegóły oferty na https://kbborso.pl/blachy-dachowe/blachodachowka/

Przykłady naszych dotychczasowych oraz aktualnych realizacji stanowią domy jednorodzinne, domy w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Takie pokrycia dachowe można dobrać na zasadzie spójności z dachami budynków w otoczeniu, jak też na zasadzie kontrastu lub całkowicie niezależnie od otoczenia.

Głównym zadaniem blachodachówek jest ochrona konstrukcji dachu przed zawilgoceniem oraz ochrona poddasza przed przegrzaniem. Proponowane przez nas modele spełniają te zadania – woda opadowa i z roztopów odprowadzana jest równomiernie do rynien, a warstwa wierzchnia odbija promienie słoneczne. Co więcej, współczesne blachodachówki zapobiegają cofaniu kropli wody, aby nie wnikały one pod pokrycie dachu.

Klienci KBB Orso z Białegostoku i innych miast wielokrotnie wybierali blachy dachowe jako optymalne rozwiązanie na swój dom. Taka forma zwieńczenia dachu jest popularna również obecnie, a odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku są udoskonalone rozwiązania, które możemy przedstawić również Państwu.

W sprzedaży produkty marki: Bratex, Blachy Pruszyński, Florian Centrum.

473 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39