Dachówka cementowa - KBB Orso Białystok

dodane dnia: 2019-06-25 przez: KBB ORSO Krzysztof Bartosik
Termin promocji: 2019-06-25 - 2039-06-25
Zainteresowanie dachówką cementową sprawia, że w gamie ofertowej pojawiają się często nowe propozycje wiodących producentów. Asortyment KBB Orso to najciekawsze modele – idealne dopełnienie Państwa dachu. Na przykładzie realizacji w Białymstoku i innych miastach wiemy, że takie pokrycia dachowe słusznie utrzymują się w czołówce wyborów naszych Klientów.

Współczesne dachówki tworzone są przede wszystkim z naturalnych składników, a jednocześnie pozostają niezwykle trwałe. Połączenie optymalnie dobranych proporcji cementu portlandzkiego, piasku kwarcowego oraz naturalnych barwników daje efekt w postaci:
• ciekawego wyglądu – niezależnie od wybranego modelu dachówek, dach nabiera charakteru i wyrazistości,
• trwałej powierzchni – zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej standardem jest odporność na kurz, zabrudzenia, wilgoć,
• stabilności – producenci stosują różne rozwiązania, na przykład specjalne wypustki wspierające od spodniej strony dachówki.
Szczegóły oferty na https://kbborso.pl/dachowka/dachowka-cementowa/

Dach niemal idealnie gładki dzięki prostej formie dachówek, czy połacie z asymetryczną falą? Odpowiedzią będzie odpowiednio dobrana dachówka cementowa.

Cechą nowoczesnych dachówek jest intensywne, trwałe zabarwienie, dlatego dach staje się mocnym akcentem każdego budynku. Uzupełnieniem jest odbijanie i absorbowanie promieni słonecznych, dzięki czemu mieszkania na poddaszu nie ulegają przegrzaniu od strony dachu nawet w upalne dni.

Współczesne dachówki cementowe są odpowiednie również do budynków energooszczędnych oraz pasywnych, ponieważ zapobiegają wytracaniu ciepła z poddasza w sezonie grzewczym. Odpowiednio zamontowane, ułożone zgodnie z zaleceniami producenta, stanowią realną barierę od strony dachu nawet w najbardziej innowacyjnych obiektach.

KBB Orso to również profesjonalne usługi montażowe. Prawidłowe ułożenie pokryć dachowych jest jednym z warunkiem ich trwałości, dlatego możecie Państwo takie prace zlecić doświadczonym dekarzom. Podejmujemy się zarówno pojedynczych zleceń, jak też zadań opartych o długotrwałą współpracę.

W sprzedaży produkty marki: Creaton, Braas.

1135 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39