Dachówka - KBB Orso Białystok

dodane dnia: 2019-06-25 przez: KBB ORSO Krzysztof Bartosik
Termin promocji: 2019-06-25 - 2039-06-25
Współczesne dachy pokryte dachówką to przykład trwałych, nowoczesnych rozwiązań z branży dekarskiej, które spełniają oczekiwania użytkowników. Bogaty wybór dachówek oraz możliwość dostosowania ich niemal do każdej połaci dachowej sprawia, że jest to asortyment zarówno na niewielkie domy jednorodzinne, jak i na obszerne obiekty handlowe oraz usługowe.

Wiodący producenci dbają o wysoką jakość gamy ofertowej, dlatego w KBB Orso możemy każdego dnia oferować dogodne rozwiązania. Klienci wybierający pokrycia dachowe na dachy w Białymstoku lub innym dowolnym mieście, mają do wyboru dachówkę:
• ceramiczną, która wyróżnia się wysoką estetyką, mnogością kształtów, a w kwestii użytkowania zapewnia trwałość również przy ekstremalnych warunkach pogodowych,
• cementową, wizualnie podobną do dachówki ceramicznej, natomiast znacznie lżejszą, dlatego można ją stosować na dachach o słabszej konstrukcji więźby.
Szczegóły oferty na https://kbborso.pl/dachowka/

Niezależnie od rodzaju i modelu wybranych dachówek, będziecie mieć Państwo pewność, że są one gotowe do montażu, pełnowartościowe, z gwarancją producenta. Uzupełnieniem tego asortymentu są wysokiej klasy akcesoria dachowe, które można instalować przy okazji układania pokryć dachowych lub w ramach odrębnego zlecenia.

Do głównych zadań dachówek należy skuteczne, równomierne odprowadzanie wody z dachu do rynien, a także ochrona konstrukcji dachu, czyli warstw znajdujących się poniżej. Współczesne dachówki to również gwarancja dźwiękoszczelności, co ma znaczenie zwłaszcza na poddaszach użytkowych, zaadaptowanych do mieszkania.

KBB Orso oferuje dodatkowo usługi dekarskie, czyli profesjonalny montaż wszelkich pokryć dachowych. Wszechstronne działania od sprawdzenia trwałości więźby dachowej po doradztwo dotyczące pielęgnacji dachu, pozwalają nam współpracować z Klientami indywidualnymi oraz firmami przy dowolnych inwestycjach. Podejmujemy się działań zarówno w przypadku jednorazowych zleceń, jak i stałych, długoletnich zadań.

W sprzedaży produkty marki: Creaton, Braas, Tondach.

717 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39