DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych - Szkoła tańca

ul. Zwycięstwa 8/1 lok.10
15-703 Białystok

tel. 85 652 51 64, 666 820 319
fax. 85 652 51 64
Czynne: PN - PT: 8.00 - 22.00, SOB: 8.30 - 14.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 107477

DanceOFFnia - dla tych, którzy zawsze chcieli tańczyć.

Studio Działań Kreatywnych DanceOFFnia to jedno z największych studiów tańca w województwie Podlaskim. Nieprzerwanie od 10-ciu lat setki tancerzy rozwija pasję i zdobywa doświadczenie na tanecznej ścieżce kariery. Nazwa (słusznie!) wskazuje, że to nie tylko kolejna szkoła tańca.

Głównym - choć nie jedynym - celem studia jest nauka i promowanie tańca w Białymstoku. DanceOFFnia oferuje naukę tańca w wielu stylach (taneczny mix, hip-hop, balet, akrobatyka, jazz, breakdance/bboying, house, dancehall, high heels/sensual/burlesque, bollywood, taniec brzucha); na różnych poziomach zaawansowania oraz wszelkich grupach wiekowych. Najmłodsi tancerze mają 3 lata, najstarsi - dokładnie tyle, na ile się czują!

Szczególną uwagę DanceOFFnia przykłada do rozwoju uzdolnionych dzieci i młodzieży. Praca ta jest naszą pasją, wkładamy w nią więc dużo serca oraz zaangażowania. Przygotowujemy do zawodu i kariery tancerza oraz innych zawodów powiązanych z tańcem. Pragniemy, aby każdy mógł w pełni korzystać z uniwersalnej sztuki tańca, przeżywać ją oraz czerpać z niej.

Wszyscy uczestnicy zajęć pracują pod okiem doświadczonych, pełnych energii, entuzjazmu i zaangażowania instruktorów, którzy dostosowują ćwiczenia i choreografie do możliwości uczestników zajęć, by w najwyższym stopniu przyczynić się do ich rozwoju.

Poza nauką tańca studio od wielu lat jest także organizatorem wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci i młodzieży (półkolonie/zimowiska/obozy), a także współorganizatorem takich wydarzeń jak Festiwal Kalejdoskop, Free Mind Kids Jam, Happy Feet, Kobiety Tańczą. DanceOFFnia organizuje także szereg imprez cyklicznych skierowanych do najmłodszych dzieci, nie tylko tańczących w naszym studiu.

Studio powstało w 2007 roku na bazie najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych choreografów, tancerzy oraz animatorów kultury w Białymstoku. Założycielem i właścicielem studia jest Karolina Garbacik – pedagog tańca, animatorka kultury, tancerka, choreograf, która wciąż nie zwalnia tempa, rozwijając z zaangażowaniem swoje studio, kadrę oraz tancerzy. Całokształt jej dotychczasowej pracy został nagrodzony tytułem "Podlasianki 2016" w plebiscycie portalu Obcasypodlasia.pl

DanceOFFnia we współpracy z Podlaskim Stowarzyszeniem Tańca jest współproducentem spektakli tanecznych – daje to więc tancerzom możliwość rozwinięcia skrzydeł na ogólnopolskiej scenie teatrów tańca. Pod szyldem DanceOFFni działa także znany w całej Polsce zespół "KOLOR" - jedna z najbardziej utytułowanych formacji tanecznych. Studio organizuje także w ciągu roku wiele warsztatów tanecznych, na które zapraszani są profesjonaliści polskiej (i nie tylko) sceny tanecznej.

Naszą ambicją jest pozostawienie trwałego śladu i stałe wzbogacanie polskiej tradycji i sztuki tanecznej.

W naszym studiu znajdziecie Państwo cztery wentylowane sale, przystosowane do prowadzenia zajęć tanecznych, wszystkie wyposażone w lustra oraz dwie sale baletowe wyposażone w drążki. Studio posiada także wygodne miejsce dla gości, oczekujących opiekunów i dzieci, a także darmowe wi-fi. Mieścimy się na jednym piętrze dwukondygnacyjnego budynku, graniczącego z biurowcem „MADRO”. Warto podkreślić doskonałą lokalizacja szkoły blisko centrum miasta oraz dworców PKS i PKP, sąsiedztwo z Fabryką Misia, siłownią Body-Gym oraz salonami kosmetycznymi. Dodatkowym atutem jest duży parking, bezpłatny przez 2 pierwsze godziny.

Zobacz, jak działa DanceOFFnia, znajdź zajęcia, podaruj sobie i swojemu dziecku niezapomniane chwile.

Odwiedź nasz Fanpage na Facebooku oraz stronę WWW.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny oraz Białostocką Kartę Dużej Rodziny. Nie honorujemy kart Benefit i Multisport.

DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych - Szkoła tańca
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych - Szkoła tańca
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych - Szkoła tańca
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych - Szkoła tańca
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1524 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39