Deska podłogowa, listwa przypodłogowa, stopnie schodowe - Złoty Sęk

ul. Fabryczna 3
16-020 Czarna Białostocka

tel. 85 710 32 79, 784 546 819, 604 697 159
Czynne: PN - PT: 8.30 - 16.30, SOB: 9.00 - 13.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 24541

Firma istnieje od 1983 r., jest prywatnym, rodzinnym przedsiębiorstwem, ze 100% polskim kapitałem, z siedzibą w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej - w miejscowości Czarna Białostocka niedaleko Białegostoku. Zajmujemy się produkcją deski podłogowej, schodów, parapetów, blatów oraz brykietu drzewnego.

PRODUKTY

Deska warstwowa DESKA TRÓJWARSTWOWA ZŁOTY SĘK
Jest to deska warstwowo klejona gotowa do ułożenia, olejowana lib lakierowana, szczotkowana lub nie, składa się z ok 4,5 mm warstwy wierzchniej wykonanej z dębu, jesionu, klonu lub innych gatunków drewna (na zamówienie). Konstrukcja deski umożliwia montaż na ogrzewanie podłogowe.

Deska podłogowa QUERCUS LONG
Jest to deska warstwowo klejona gotowa do ułożenia, olejowana lib lakierowana, szczotkowana lub nie, składa się z ok 4,5 mm warstwy wierzchniej wykonanej z dębu, jesionu, klonu lub innych gatunków drewna (na zamówienie). Deska QUERCUS LONG zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną, jest wytrzymała na odkształcenia oraz na uszkodzenia mechaniczne.

Brykiet drzewny
Ponieważ jest to niezwykle wydajne, a przy tym tanie źródło energii, stanowi bardzo interesującą alternatywę dla drewna. Brykiet odznacza się niskim poziomem wilgotności, a poza tym uchodzi za znacznie bardziej ekologiczny. Jego ważnym atutem jest również łatwość użytkowania. Stosowanie brykietu wiąże się również z oszczędnością pieniędzy. Przy zachowaniu bardzo niskiego kosztu, pozwala on na wygenerowanie dużej ilości ciepła. Stosują go zarówno klienci indywidualni, jak też różnego typu kotłownie odpowiedzialne za wygenerowanie ciepła dla większych obszarów. Za pomocą brykietu z powodzeniem palić można w piecach na węgiel i koks, co czyni z niego rozwiązanie bardzo uniwersalne.

Stopnie schodowe Wytworzone w technologii ramiaka klejonego. Wsad z drewna liściastego, obłogowany wysokiej klasy lamelą dębową o grubości ok 4,5mm. Wykończone lakierem matowym, lakierem półmatowym lub olejowoskiem.

Blaty dębowe Wsad z płyty wiórowej, obłogowany wysokiej klasy lamelą dębową o grubości ok 4,5mm. Wykończone lakierem matowym, lakierem półmatowym lub olejowoskiem z atestem spożywczym.

LOKALIZACJA
Fabryka mieści się w Czarnej Białostockiej, malowniczo położonej miejscowości pod Białymstokiem, około 40km od granicy białoruskiej. W skład firmy wchodzą dwa zakłady produkcyjne, rozmieszczone na ternie gminy Czarna Białostocka, zatrudniające około 60 osób.

I oddział - ulica Młynowa 53 - produkcja deski, parapetów, schodów.
II oddział - ulica Fabryczna 3 - tartak i produkcja brykietu. W roku 2013 został otwarty SALON SPPRZEDAŻY produktów firmy.

Deska podłogowa, listwa przypodłogowa, stopnie schodowe - Złoty Sęk
Deska podłogowa, listwa przypodłogowa, stopnie schodowe - Złoty Sęk
Deska podłogowa, listwa przypodłogowa, stopnie schodowe - Złoty Sęk
Deska podłogowa, listwa przypodłogowa, stopnie schodowe - Złoty Sęk
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1948 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39